counter
Robert Nowy wpis

W Lignie są przyjęcia do pracy, 4000zl na rękę plus dodatki. Znajomy był i dostał robotę od strzału.

TakNie1
Odpow Nowy wpis
@Robert

Są ale do 4000zl, w jakich warunkach i na jakich stanowiskach ? proszę nie wprowadzać ludzi w bład.

Pytanie Nowy wpis

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Anbi-Tech Bartłomiej Chłosta?

Mar Nowy wpis
@Pytanie

Tak są organizowane 2-3imprey w ciągu roku

arek

@czerw a informację się dostaje już na rozmowie czy trzeba czekać?

TakNie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Anbi-Tech Bartłomiej Chłosta? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

czerw
@Pytanie

jednak rozmowa : )

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

axx

Szukają magazyniera, warto aplikowac? 2,5 tys zl da rade wyciągnąć na początku?

Ted
@axx

dokladnie 2,5k netto + premia 200zl za brak l4 itp... 2 zmiany ranna i popoludniowa, magazyn mały, wiecej działasz jako pomocnik produkcji niz magazynier... oglszenie pojawia sie co 2 miesiace a magazynierow jest tylko dwóch- więc rotacja z czegoś wynika

Tak3Nie
Nowy
@Ted

Rotacja wynika z ? Mógłbyś rozwinąć bo zamierzam się tam zatrudnic

@Nowy

Firma działająca na podstawie tymczasówek. Umowy na stałe nie podpisują, dwie umowy ma czas określony i wypad. Umowy na stałe mają tylko koleżki odpowiedniej osoby.

Tak4Nie1
@axx

Co roku to samo. Lepiej nie przedłużyć umowy i zatrudnić świeżaka na rok a potem kolejnego i tak dalej....

Pracuje
@Hey

Która to ta odpowiednia osoba bo pracuje już tu jakis czas i nie bardzo wiem a chciałbym umowę na dużej.

Tak4Nie1
Edward

Twoja opinia wniosła wiele cennych informacji. Mógłbyś napisać, czy poleciłbyś to miejsce pracy dla osób, które przede wszystkim cenią sobie zdobywanie doświadczenia? Jestem ciekaw, czy pracownicy są pomocni i wspierają nowych pracowników.

Kosimazaki

Firma poszukuje obecnie operatorów cnc na tokarki i frezarki, pytanie moje jakich zarobków można aię spodziewać, czy oferują jakieś pakiety socjalne np. Dodatkową opiekę medyczną, kartę multisport itp i jaka jest atmosfera w firmie???

Tak5Nie1

Arnold
@Kosimazaki

Poszukują bo nie poprzedłużali umów. Jeżeli tymczasówka cię zadowoli to startuj. Też umowy nie przedłużą.

Tak8Nie1

AXVT
@Arnold

Mógłbyś rozwinąć? Nie przedłużyli umów i szukają nowych pracowników? Czyli, albo mieli gównianych, albo taką mają taktykę? Pozdrawiam.

@AXVT

Dokładnie taka taktyka i wyrachowanie. Bez mrugnięcia okiem powiedzą że dzisiaj już nie przychodź do pracy , bo umowy nie przedłużają, chociaż nie mają i nigdy nie mieli powodu . Na pytanie dlaczego , łeb spuszczony i cisza. Osobą na stałe chciałaby podwyżki i trudniej ją zwolnić. Nie przedłużając umowy sprawa się rozwiązuje. Trzeba jeszcze powiedzieć, że delikwent szkoli w dobrej wierze swojego następcę. Tak jest co roku.

Piter
@Hey

@Hey Coś mi się nie zgadza z Twoją opinią. Mój znajomy pracuje ja sam aplikowałem niestety nie dostałem się nie mam doświadczenia :( opowiadał mi że firma bardzo fajnie się rozwija 2-3 nowe maszyny co roku. Podwyżki podobnie 2-3razy w roku nie trzeba chodzić - sami dają. Jak się zatrudniał w 2018 pracowało ponad 20osób a teraz jest już ponad 40osób.

Piter

Ps. miał umowę na 3mies, później 1rok i kolejną dostał na stałe

Zostaw merytoryczną opinię o Anbi-Tech Bartłomiej Chłosta - Olewin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.