Anbi-Tech s.c.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Witamy wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl
poszukujących informacji o Anbi-Tech s.c.

 
 Dla tych, którzy pracują w Anbi-Tech s.c. - dziękujemy, że jesteście z nami!

 
 Kandydatów do pracy - witamy!

 

 Jesteśmy otwarci na Wasze opinie i chcemy być wszędzie tam, gdzie poruszane są kwestie ważne z punktu widzenia naszej firmy.Wasza obecność w tym miejscu jest dla nas sygnałem do rozpoczęcia dialogu, podjęcia próby odpowiedzi na pytania, które Was nurtują i interakcji z Wami.

Anbi-Tech s.c. to firma produkcyjno-handlowa specjalizująca się w produkcji detali z metali i tworzyw sztucznych. Produkujemy detale metodą obróbka skrawaniem CNC. Firma działa na rynku Polskim i Europejskim od 2008 roku świadcząc usługi frezowania, toczenia oraz wycinania przy wykorzystaniu maszyn CNC. Wykorzystując profesjonalne oprogramowanie CAD/CAM jesteśmy w stanie wykonać zlecenia seryjne oraz na indywidualne zamówienia według dokumentacji technicznej lub wzorów dostarczonych przez Klienta.

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu oraz zakładki przeglądając aktualne oferty pracy.
 
Dziękujemy również za wszystkie wpisy– dotychczasowe i przyszłe. Każdy komentarz jest dla nas ważny i będzie poddany analizie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że mimo naszych starań, mogą istnieć obszary wymagające udoskonalenia. Słuchamy cennych uwag, wyciągamy wnioski z konstruktywnej krytyki, mając na celu nieustanny rozwój.
 
Powyższe nie oznacza jednak  przyzwolenia do obrażania kogokolwiek, czy naruszania godności innych osób. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlegają też informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa.
 
Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.
 
 
W celach maksymalnego przyspieszenia kontaktu prosimy o kontakt info@anbi-tech.pl
 
 

Anbi-Tech s.c.