Opinie o Fides Uitzendgroep w Doetinchem

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Fides Uitzendgroep. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Fides Uitzendgroep o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fides Uitzendgroep w Doetinchem

Wtf

Dzięki fides jesteście super od nowego roku na Esbro 0.14 euro centów więcej na godzinę wow. Naprawdę jesteście niesamowici nie wiem co będę robic z tymi pieniędzmi szczególnie, że podnieśliście mieszkanie i ubezpieczenie a ta zacna podwyżka na wypłacie nawet tego nie pokryje haha

Smutas

Hej ludzie mieszkający w parku de eikenberg wiecie co z tym internetem? Zgłaszane kilka razy i nici z tego. Nie da rady się polaczyc nawet stając pod nadajnikiem...

Ja pracowałem w fidesie 7lat na najpierw na malowaniu a potem na pakowaniu mogę z czystym sumieniem polecić pracodawce.zarobilem fajne pieniądze,może kiedyś tam wrócę pozdrawiam Szymona.

Lukasz-brak urlopu

Pracowałem dla nich zjechałem teraz bo nie dostałem urlopu jak z resztą większość . Co by się stało gdyby ludzie dostali urlopy oczywiście którzy pracowali dłużej niż pól roku.ale nie dali to mi się nie podoba mega .dlatego daje negatyw ,bo cała śmietanka koordynatorów spędzi święta z rodzinami ja też i większość oczywiście normalnych ludzi ,bo powiedzmy sobie że pracują tu też ludzie z marginesu którzy nie mają rodzin i całym ich domem to wódka i używki .ale chodzą do pracy na swoje uciechy mają . ogólnie kto chce będzie pracować kasa się zawsze zgadza na koncie ,warunki są spoko . A te wpisy niektóre nie wiem skąd ludzie wy bierzecie te bzdury mam wrażenie że piszę to jedna osoba pod innym imieniem . Odpocznę w domu i zapewne wrócę bo wiem do czego i wiem że kasa i dach nad głową będę miał . Wesołych Świąt życzę spokojnych i w rodzinnym gronie

Magnat
@Lukasz-brak urlopu

Też zjechaliśmy bo nie dostaliśmy urlopu ,to jest nienormalne pracujesz starsze się chodzisz inni piją cpaja zasypiają ciągle i uśmiechną się do pani planistki bo to ona wydaje urlopu jeżeli jej się nie spodobasz masz już przesrane nie traktują ludzi dobrze ,zawsze bylismy na każde zawolanie i zapłata jest . Planet spoko ziom zawsze sobie z nim załatwiłem sprawę , nie polecam tej firmy pracujesz nie masz nic za to .o wszystko się prosisz .Głupi urlop który wiadomo jedziesz do rodziny

logo firmy Szlifierz / praca długoterminowa
Doetinchem
Eming BV
logo firmy Inżynier serwisu
Doetinchem
Graser Sp. z o.o.
Magdalena

Witam ja również polecam firmę fides

Nie polecam esbro :)

Zastanawia mnie tylko jedno. Dlaczego w esbro mają takie negatywne nastawienie do ludzi. Kobieta w różowym czepku cały czas ma jakiś problem, chodzi taka nadąsana, że tak naprawdę to aż mi jej szkoda. Praca gołymi rękoma? Oczywiście że tak. Bez książeczki sanepidowskiej bez żadnych testów, NIC. ,,Idziesz na gołe ręce,, dłonie tak zimne że nie wiedziałam czy trzymam tego fileta czy nie. Nie pomogła i nie wytłumaczyła co mam robić. Dziewczyna z linii mi pomogła, która nie miała takiego obowiązku. Pracowałam w kornhorn i naprawdę sobie chwaliłam. Ludzie pomocni i bardzo uprzejmi. Wiadomo że lekko nie było ale przynajmniej psychicznie człowiek się trzymał. Pozdrawiam

Ka

Również nie polecam Esbro nie szanują ludzi na produkcji nie szanują nowych osób dra się po nowych ,dosłownie obóz pracy . Zero kontaktu z tzw planista . Dodzwonić się do nich nie ma opcji nikt nie odbierze telefonu chociaż pracuje ich tam trzy czy cztery osoby to nikt ci nie odbierze . Ani rano czy popołudniu czy w nocy .Pracuję do światt i zjeżdżam do domu nie dają urlopów na święta to jak więzienie . Idź do roboty a czy chcesz do rodziny jechać to ich nie interesuje .a sami pewnie mają tu rodzinę . Każdy tęskni nie jestem tu za kare i nikt mnie nie będzie straszył że jak zjadę do domu na Święta chociaż nikomu nie dali urlopu tylko paru lizusom to cię postraszą że nie masz powrotu . Ale czy ja chcę wrócić do obozu na pewno nie . Wolę małe pieniądze zarabiać w Polsce niż upodlić się tu .Nie polecam .

@Ka

Też zmęczę tu chwilę i spadam i tak samo uważam że wolę za mniejsze pieniądze w Polsce niż tu bo Polakom za granicą odwala na maxa serio aż włos na głowie się jeży....Nic sobą nie prezentuje a bogacz ba całego

Znajomy

Stać was chyba na zestaw gum oporowych do ćwiczeń kosztują niecałe 50 zł a wyprowadzają garbate grzbiety na prostą

Malutka Ania

Ja osobiście polecam, pracowałam rok na kurczakach przez FIDES. Wysokie zarobki, wypłata zawsze na czas! Super zakwaterowanie! Polecam

hahaha
@Malutka Ania

czasem myślę że takie komentarze są ustawione xD gdybym miał więcej czasu to siedziałbym tu 24h/7dni w tygodniu i argumentował i przedstawiał fakty że ta agencja się nienadaje do niczego i między innymi dlatego jest taki przemiał ludzi :P i wywalałbym tych faktów tyle żeby takie agencje jak ta nie miały prawa bytu :)

@hahaha

Chlopie jakie ty farmazony piszesz ???????? znam z 30 osob co juz po pare lat w fidesie robia i sobie chwalą

Tragedia

Ej wy cwoki planiści z Esbro dajecie rezerwy ludziom a potem trzeba za dwóch robić co wy odwalacie? Czy wam z brygadzistow nikt nie zgłasza że brakuje ludzi do cholery? Powinni was na linie ściągnąć bo tak planujecie właśnie.... czy ktoś zrobi z tym porządek do cholery czy tylko będziemy klnąc wracając z pracy bo co pójdzie ktoś się kłócić do was żeby potem na złość rezerwy nie dostać?

Wojciech Likus

Nie polecam. Wszystko co powinienem napisać już zostało napisane :) Szkoda czasu na tą firmę, a co do niektórych osób którzy przypisują Ci łatki, polecam spojrzeć w lustro a później oceniać. Wcale nie jesteście lepsi i tacy kryształowi jak wam się wydaję haha :)

Sztos

Właśnie wypowiedziałem umowę nie da się pracować .chcesz chodzić do pracy prosisz się o transport Maciej już zapomniał jak z nami pracował . Nie masz transportu do pracy . Niesprawiedliwe co tydzień te same osoby mają rezerwy trochę nie na miejscu niech rezerwy dostają ci co wiecznie udają jelitowe mega niesprawiedliwe są osoby z linki którzy ani razu nie dostali rezerwy . Mało pomyślane przez Dawida .chyba że ma swoich ulubieńców którzy nie dostają rezerw . Gdyby nie to robił bym . Wypłata na czas . Ale jak mam pracować jak mam się prosić o transport i żeby nie mieć rezerwy temu daje negatyw

K...

Nie polecam Esbro ale tylko i wyłącznie dlatego że mały Davidi jego (usunięte przez administratora) większy Maćko nie potrafią nic tylko wydzierać się przez telefon . Nie potrafią przyjść do Ciebie na pokoj ii w twarz porozmawiać tylko kozaczyć przez telefon . Trochę odwagi mój mały Panie jeżeli nie ide do pracy to mam powód a żeby go poznać przyjedź porozmawiaj jak prawdziwy facet .

Ree

Byłem jakiś czas temu zostaliśmy przyjęci normalnie wszystko nam wyjaśnily bungalowe z tego miejsca ich pozdrawiam Lidka, blondyna i mała czarna .. ogólnie jezeli chodzi o biuro i wypełnianie papierów słabo trochę z organizacją ale nie ma co się dziwić na tyle osób . Ludzie z biura ?? Andżelika (usunięte przez administratora) koordynatorka mało kiedy trafia się na takich ludzi można z nią konie kraść A łysy ten co doprowadza wszystkich do budynku gdzie się wyrabia nr sofi wielki fifarafa kiedyś kto ci wypali w tą mordę kozaku . Godziny ? Zgadzają się a nawet więcej jest ich można trafić na rezerwę ale można odrobić sobie to . No i płacą zastanawia mnie jedno kolegą pracował na tym samym stanowisku co ja miał tyle samo godzin A otrzymał 210 euro więcej niż ja

W (usunięte przez administratora) walą kłamią i tyle na ten temat A ich firma wygląda jak spełnia. Biuro klamie ze wszystkim Malo się zarabia Nie ma żadnego jedzenia jak się przyjedzie Mieszka się z ćpunami Zdała od takich firm

100% PRAWDA

POPIERAM :)

Zuzka

Powiem tak uciekajcie stamtąd jak najszybciej, robaki w pokojach po zgłoszeniu sprawy Szymonowi, na początku udawał przejętego gdy dowiedział się, ze zostaliśmy przeniesieni na inny pokój zrobił aferę i kazał wracać do pokoju gdzie są pluskwy. Nie polecam współpracy z ta agencja wydaje mi się, ze jest w topce najgorszych. Gdy zgłosiliśmy sprawę, ze są tak pluskwy przyjechał pan od „dezynfekcji” który wypsikal materacy chemia, Szymon kazał nam wrócił na ten pokój i na nich spać. Zgłaszam sprawę do Gemmente i nie bójcie się stawiać im! Gdy powiedziałam, ze to zgłoszę zaczęli po hotelu biegać i wynosić zarobaczone materace. Wszystko mam nagrane i udukomentowane zdjęciami jak i porobione ss rozmów z Szymonem. Jeśli przywiozę jakieś świństwo do polski pójdę na drogę sądowa. Szymon tak jak nam mówili tak bezczelny jest do tej pory. Lecz karma zawsze wraca oby jak najszybciej :*

mhm
@Zuzka

też mam ciekawą sytuacje ale nie wiem czy nie jest już zapozno ale gdyby to miało pomoc w zamknięciu takiego cyrku to z chęcią bym o tym opowiedział :) gdyby zebrać grono szczerych ludzi którzy serio pracują nie piją i ćpają tylko serio przytjechali zarobić i opowiedzieć o tym cyrku w odpowiednich miejscach to wydaje mi się ze moze by ten cyrk zamkneli :P KTO W FIDESIE PRACOWAŁ W CYRKU SIĘ NIE SMIEJE POZDRAWIAM CIEPŁO

Czarna Mamba

Pracuje ktoś na pakowaniu drobiu. Jaka rzeczywiście jest temperatura. Zarobki. Kwestie zakwaterowania itp. Proszę i info

Dominik
@Czarna Mamba

Odradzam. Pracownicy traktowani przedmiotowo. Wyzywanie na firmie. Agencja ma wywalone w swoich podopiecznych. Bungalowy erotoman i zboczeniec. Latali dronami i wchodzili do domu bez pukania żeby zobaczyć co robisz czy jesteś w domu.

Mateusz
@Dominik

Mi się podobało jak Rafaello wchodził mi do pokoju, kiedy moja dziewczyna spała. Nie wiem czemu przestał.

@Czarna Mamba

Jest ok, temperatura ok 6,7 stopni, ale ruszając się nie jest zimno i co dwie godziny pauza, można napić się czegoś ciepłego (za darmo na kantynie) zarobki też ok, zawsze na czas

Kolarz
@Czarna Mamba

Co do twojego pytania to ci odpowiadam na hali jest chłodno (usunięte przez administratora) ślisko z przwry nie radzę się spuznil bo zostanie (usunięte przez administratora)a co do chotelu to sam zobaczysz

Labul
@Kolarz

Cytam i czytam, to mysle ze normalne jest ze wpokoju nie jesz , od tego jest kuchnia badz salon, jak tak bardzo ci to przeszkadzalo, to mogles jesc w wc. Ja lubie czystosc i nigdy nie mam problemu z takimi rzeczami. W sumie to ja mam zamiar przyjechac do pracy , pracy jest duzo, sprubuje , moze sie uda w tej firmie .(usunięte przez administratora)

Zawiedziony
@Labul

Jeszcze rok temu bym polecił ci te prace ale po ostatnim roku nie polecam bo jest tam coraz gorszy bałagan i mało godzin ale jeżeli pasuje ci tygodniowo 270 to jedź gdyż my dwa lata temu mieliśmy po400 ale były godziny a teraz nie ma

xxx
@Czarna Mamba

Mega zimno mi 3bluzy grube + ich fartuch nie wystarczał :)

xxx

Ruszając się jest ciepło? Chyba jakieś żarty :) zazwyczaj są tam prace stojące wiec jak chcesz już się wypowiedzieć powiedz jak jest naprawdę :) Są działy gdzie mega zimne mięso musisz dotykać bez rękawiczek stojąc całą swoją zmianę w moim przypadku było to od 14 do 2/3 w nocy ;) Na dajanach przy stoisku wykrawania kości i żyłek na taśmie która (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora) bo ktoś ją celowo podkręca tępe noże robią się po kilku minutach A te ich pauzy są śmieszne 20minut co 2godziny a liczy się od odłożenia noża a nie odbicia czipa gdzie jeszcze trzeba zdjąć fartuch zdezynfekować ręce pójść do góry do szatni to już daje jakieś 10minut w plecy nie zdążymy nawet wejść na kantynę albo zapalić papierosa bo już trzeba wracać a jak się nie wróci na czas bo przecież liczy się od momentu odłożenia noża to wielka obraza majestatu i darcie (usunięte przez administratora):)

NAWET O TYM NIE MYŚL...
@Czarna Mamba

DAJ SOBIE SPOKOJ SZUKAJ GDZIE INDZIEJ ...

Były

Nie polecam pani różowa nie poważną nie powinna być na tym stanowisku nie ma podejścia do nowych jak i normalnych pracowników jak tak będą postępować to nie dziw sie że normalni ludzie odchodzą . Czerwony też powinien pomyśleć jak się odnosi do ludzi mowa tu o filetach rzecz jasna . Czy ci pseudo trójka planerow może wejść z tyłkami na produkcję i zobaczyć co się wyprawia jak co niektórzy założyli inny kolor czepka i im woda sodowa odbiła . Sorry ale ludzi się tak nie traktuje . (usunięte przez administratora) Wiecznie na kantynie ludzie marudzą o transport nie ma organizacji tu nic nie jest konkretnie nic a żeby się dodzwonić to graniczy z cudem . Szkoda bo robota sama w sobie nie jest zła tylko Ludzie . Zamęczyć psychicznie i fizycznie drugiego to nie sztuka .nie polecam

100% PRAWDA
@Były

OPINIA WIARYGODNA W 100% przyjedziecie na własną łapę nie wiecie naprawdę nic wiecie tylko niby i TO NIBY NA KTÓRĄ DO PRACY organizacja jest fatalna jak macie drugą zmianę na esbro to się módl zeby było z kim wrocić xD parodia naprawde A SZCZEGÓLNIE JAK WYBIERASZ SIĘ DO HOLANDII PO RAZ PIERWSZY TO BROŃ PAN BÓG DO TEJ AGENCJI NAPRAWDE PRZESTRZEGAM :) Ruigrok polecam musisz pracować wiadome jak wszędzie ale masz kontakt nikt Cie nie zostawi tak o chyba że przyjechałeś sobie odwalać maniane to Twoja sprawa ale i w takich przypadkach rozwiązują wszystko fachowo także wybierając sie do fidesa oszalałem parodia agencji pracy xDDD WZOROWAĆ SIĘ NA OPINIACH NEGATYWNYCH BO SĄ PRAWDZIWE ! a jeśli to do was nie przemawia polecam pojechać zmarnować czas pieniądze oraz nerwy zastanawiając się jak wrocić na hotel bo nie masz jak wrócić buahaha komedia

Ktoś mógłby mi wytłumaczyć dlaczego fides na Esbro daje ludziom rezerwy? Bo w za dużą ilość osób nie uwierzę nigdy. Wcześniej nie było rezerw a osób było masę co drugi dzień (usunięte przez administratora)

Janusz biznesu

(usunięte przez administratora) , za 3 dni pracy , dostałam 120€wypłaty Jedyny plus tej firmy to dobre zakwaterowania lecz też nie do końca bo wilgoć jest straszna i to się odczuwa.

byly pracownik

czytam wasze opinie. Praca jak kazda inna. Trzeba (usunięte przez administratora) bo pieniadze z nieba leca. Wyplata co czwartek. Ludzie, to jest praca, jezeli przyjezdzasz w weekend, a w poniedzialem jestes jeszczce (usunięte przez administratora) to jaka choroba. Przy mnie chlop (usunięte przez administratora) alkoholem. W polsce czy w holandii do pracy trzeba chodzic.... a nie czekac na zaproszenie. Robota jak robota, nie podoba sie to zostancie w polsce... Biur jest w (usunięte przez administratora) wiec robcie w innym kariere zjeby .... A ogolnie biuro w miare , nie jest zle ....

Zostaw merytoryczną opinię o Fides Uitzendgroep - Doetinchem

• Jak się pracuje w Fides Uitzendgroep?

Zobacz opinie na temat firmy Fides Uitzendgroep tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 325.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fides Uitzendgroep?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 277, z czego 67 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fides Uitzendgroep?

Kandydaci do pracy w Fides Uitzendgroep napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fides Uitzendgroep