Opinie o Fides Uitzendgroep w Doetinchem

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Fides Uitzendgroep. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Fides Uitzendgroep o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fides Uitzendgroep w Doetinchem

Amatorskie podejście do pracownika

Niezadowolony

Fidesa na żywca (usunięte przez administratora) ludzi ,i zawsze jest na ich korzysc

Nusia

Argonstraat co powiecie o tej lokacji w tej agencji pracy ?

Zuzia
@Nusia

Płatności bez zastrzeżeń ,wypłaty co tydzień mieszkam na hotelu warunki bdb,internet , co do działów mam zastrzeżenia pracowałam na filetach ale tj kwestia rozmowy przenieśli mnie na inny dział i na chwilę obecną nie mam już problemu , ktoś z biura musi się temu przyjrzeć takbyc nie może jak tam ludzi traktują hamswto poganiają nie wytłumaczą dra te pyski dziwię się że trzymają takich ludzi powinni ich zwolnić , to jest nękanie psychiczne . Dzięki Mariusz. Z Esbro rozmowa. Z Tobą mi pomogła bo też po trzech dniach chciałam uciec z tej pracy . Polecam jak masz problem na dziale idź do Mariusza on na pewno pomoże

Patryk
@Zuzia

Dzwoniąc do mariusza aby zgłosić mu ze zle się czuje I nie będzie mnie w pracy dostałem informację żebym postarał się przyjechać ponieważ jutro jest weekend xd to sobie odpocznę

Justyna
@Nusia

A co, tam teraz szukają ludzi? Można prosić więcej info dzięki

@Justyna

cały czas szukają za marną kasę już 10 lat temu powinni ich zamknąć. Jak chcesz pracować znajdź inną agnecję.

Maaaa
@Nusia

Praca spoko ale co niektóre osoby nie powinny być na czerwonych czepkach odbija im władza na przyprawach jest taka młoda Daria powinna być zdegradowana do najniższej funkcji sprzątania nie powinna tam pracować poniża ludzi , (usunięte przez administratora) z minut przerwy sama siedzi po 40 minut a inne osoby mają zabierane minuty nie potrafi współpracować z ludźmi drze mordę na ludzi jest bardzo nie miła ,ktoś powinien się tym zainteresować bo ludzie zjeżdżają przez nią bo ich gnębi psychicznie . Ja ogólnie sobie nie pozwolę ale moja dziewczyna wiecznie płacze że ona się mści na niej . Pogadałem z Mariuszem i przeniósł ja na inny dział ale takie coś nie powinno mieć miejsca , Mariusz powinien się tym zająć i poobserwować co się dzieje. Na produkcji . A najlepiej zrobić rozmowy z nowymi pracownikami co jest nie tak na produkcji co by zmienili to w momencie by wiedzieli kto jest hamski do nowych ludzi i dlaczego się zwalniają . A tak jest ok,tylko zrobić porządek z co niektórymi czerwonymi

@Maaaa

Mariusz ci nic nie pomoże, ewentualnie jak będziesz chory to cie wyrzuci

Pomocny
@Pixon

Hehehe niezłe, pracowałem kiedyś przez tą agencje i widzę że nic się nie zmieniło, polecam zmienić agencje i pracę, w sumie jakieś 80% ofert jest lepsza patrząc pod wzgledem fizycznym i psychicznym. Fides robi za często problemy swoim pracownikom (czy z urlopami czy np z wolnym dniem z powodu choroby) przypominam że agencja powinna być raczej po stronie pracownika ale niestety traktują ludzi jak te kurczaki na taśmie.

Agata 3333
@Patryk

To (usunięte przez administratora). Fides =sedes. W kibel ciebie wpuszcza. Robisz aż nie padniesz albo umrzesz. Nie uznaje się tam chorób. Spóźnionie to zwolnienie, 2 godz na spakowanie i wypad pod most jak busa tak szybko nie załatwisz. Ludzie śpią na łąkach 2 dni zanim bus z Polski po nich przyjedzie

Rudy18281

Uwaga chciałbym ustrzec przed firmą fides Holandia wyjechalem do tej firmy wraz z dziewczyną przyjechaliśmy na miejsce czekaliśmy po ciężkiej nocy od 7 rano do 15 żeby nas zakwaterować zmęczeni głodni na drugi dzień udaliśmy się do pracy przy drobiu do firmy fides to co ujrzałem z dziewczyną na własne oczy to była porażka ludzie pracowali w starsznych warunkach ludzie biegali i się o siebie zabijali kazali pracowac bez rękawic przy drobiu gdzie temperatura była na - dłonie puchły z bólu ich to nie interesowało gonili ludzi jak (usunięte przez administratora) agencja pracy obiecywała prace od poniedziałku do piatku w systemie 8 godzin w praktyce okazało sie ze mamy pracowac od poniedziałku do soboty w systemie do ostatniej kury jak to mowili w tej firmie jeśli nie zażywasz narkotyków to nie dasz rady psychicznie jest to wiecej informacji jeśli ktoś by chciał wiedzieć

Daniel
@Rudy18281

Kojarzę cie rozmawialiśmy w piątek też pracuje na dziale filet ogólnie nie jest źle kasa na czas hotel spoko jak się wyrobisz w pracy to po 3-4tygodniach jak załapiesz co i jak to można się obijać ????

Rafi
@Rudy18281

No niestety ale tam same Ćpuny i Alkoholicy robią z zepsutą psychiką po Amfetaminie.

@Rafi

Tak jest. Jakby ktoś nie wierzył co tam się odwala to mam fotki z esbro z toalety czyli fotke resztek białego proszku albo pusta butelkę wodki tak się tam bawią na esbro. Istna (usunięte przez administratora) że jprd.......

logo firmy Pracownik fizyczny w odlewni
Eming BV
logo firmy Inżynier serwisu
Graser Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG/MAG lub TIG praca za granicą
Dextron Personeel B.V.
Hannyss

A co najgorsze połowa ludzi to narkomani co bez prochu niepotrafia żyć

Rafi

Wiktor, Bogdan, siwy itp. Markusy No 1

Maja
@Rafi

Skąd wy w ogóle wiecie takie rzeczy?

@Maja

Może ktoś widział, może ktoś wie.

Miki

Ja dostałem się na Esbro jadę jutro busem czytam to i się zastanawiam bo gościu mi mówił że jadę na pakowania drobiu i etykietki mam naklejać . Czy dobrze jadę ?

Holka
@Miki

To nie będzie pakowanie i etykietowanie to jest masowa produkcja na taśmach lub przerzucaniu mięska. Zależy gdzie trafisz ale ogólnie praca jest słaba, zimno, za szybko wszytko trzeba robić, jak ci coś nie wyjdzie to zjebka. Przygotuj się na to że na drugich zmianach możesz pracować od 14 do 2 w nocy jeśli nie masz samochodu na miejscu to możesz też czekać długo na busa jeśli skończysz wcześniej i oczywiście wcześniej musisz wyjść z domu żeby autobus zawiózł cię na miejsce pracy. Generalnie nie polecam, przerwy co dwie godziny 20 minut ale pamiętaj że musisz się rozebrać a pozniej znowu ubrać w fartuch czepek i dwie pary rękawic a do tego nie będziesz miał szafki na ubranie i rzeczy prywatne bo wszytko będzie leżało na jednej kupie na kantynie. A dookoła będzie bardzo dużo ćpunów. Lepeij zmień agencje bo tu można się zajechać na 2 zmianach nie zdążysz nawet wstać pójść do sklepu i zrobić sobie jedzenia bo będziesz tak zmęczony

@Miki

Są inne agencje, nie jedź tu. Odradzam

Pomocny
@Pixon

Racja, ta agencja to takie prawie dno, do dna jeszcze jest z 10 cm :D ale przez swoje zajebi*** reguły, warunki i traktowanie pracownika zbliżają się tam coraz szybciej :D

Ja też

Ja też czekałem od 10 do 15 bo nie było dla mnie lokum . Po co ściągają z Polski ludzi jak nie ma lokum . Nie szanują ludzi dostałem jeden adres a dojazd miałem na inny adres ., Siedzą sobie przy komputerach i sobie tak wciskają klawisze .

Para

Odradzam pracowaliśmy na filetach na drugiej zmianie czerwony czepek Michał mega nie przyjemny facet ordynarny dużo ludzi przez niego odchodzi Michał ,jak również są dwie Panie siostrzyczki które psychicznie wykańczają ludzi ,jak się uwezma na jakąś osobę to ja gnembia psychicznie aż się zwolnisz , praca na gołe ręce 8-10 godzin nikt nie jest w stanie tego wytrzymać,nie zmieniają ciebie rozumiem po godzinie zmiana na inne stanowisko to cała zmianę stoisz w jednym miejscu ,to jest nie do zniesienia , biuro powinno się zająć tym co się dzieje na produkcji jakie tam jest hamswto i mobbing i dlatego jest taka rotacja ludzi . Pomyślcie w Fidesie dlaczego ludzie się zwalniają ...

Pixion
@Para

Zgadzam się nie tyko Michał ale i Areczek. Biuro ma wszystko daleko. PIszą o nich wszędzie na FB na Google opinie że masakra. Jeden gość złożył pozew do Sądu w Polsce a teraz adwokat w Holandii się tym zajmuje. Szmaciarstwo jakich mało w tej firmie.

Boleki i Lolek lub Ptyś

Pracowałem przez Agencję Fides w Putten na kurczakach jako wieszacz nie jest to leka praca na minutę trzeba powieść 28 (usunięte przez administratora) na hak konfidenci nie muszą schodzą sobie na pauzę kiedy chcą (usunięte przez administratora) jak nie przyjdzie do pracy jest ok ale normalna osoba zachoruje to w ten sam dzień lub na drugi musi opuścić domek l jeżeli ktoś z Was czta to i pracuje w Putten to uważajcie bo tam siedzi (usunięte przez administratora) na konfidenccie bo im fides życie uratował

@Boleki i Lolek lub Ptyś

Fides to najgorsza Agencja w jakiej pracowałam. Ale pracować trzeba. Jeszcze chwila i koniec.

Jolanta
@Pixon

A czemu najgorsza? Co sprawiło, że masz tak słabe doświadczenia z nimi?

@Jolanta

Krętacze, (usunięte przez administratora) wystarczy ?. Ciągle się mylą w solarisach i zabierają odbierają tak żeby było im najlepiej. Bardzo słaba agnecja w porównaniu z innymi pod każdym względem. Zresztą wystarczyło oglądnąć parę filmów na (usunięte przez administratora) ????

Bolek
@Boleki i Lolek lub Ptyś

Też tam robiłem i mieszkałem Putten to jest jakieś nieporozumienie , praca jak praca plan się zmienia chyba od miejsca siedzenia rano masz inny przychodzisz jest inny ,kontaktu żadnego z planista , ma swoich lalusiów ,oni mogą wszystko dokładnie jak piszesz przychodzą kiedy chcą wolne kiedy chcesz ,jak jesteś bardziej inteligentny to już nic nie załatwisz . Domki śmiech ta sama śpiewka jak się spodobasz bungalowej to masz fory też ma swoich ludzi ktorych w jakiś sposób wywyższa traktoje lepiej niż innych ,przymyka oko a jak nie podpasujesz to już lipa nic nie załatwisz . Dużo by można pisać o parku i pracy w Putten wszędzie układy i ukladziki ...

@Bolek

Dokładnie.

Chłopakizgór

Robota przy kurczakach istna (usunięte przez administratora) Z niespełna 50 osób nie został nikt w przeciągu tygodnia samo mówi za siebie. Zdecydowana większość pracowników jest naćpana. transport tragedia czekanie na autobus nawet 2,5 godziny. Jak myślicie że odpracujecie 8 godzin i do domu to będziecie zawiedzeni. Za 8 godzin to jedynie Solaris wam przyjdzie. Panowie z fidesa są bardzo mili i przychylni do momentu podpisania umowy. Jak chodzi o zakwaterowania byłem na bungalach Klein paradijs mistrzostwo świata. Cisza spokój super warunki, A PANI LIDKA SŁUŻY POMOCĄ 24/H JEST BARDZO POMOCNA I DBA O PORZĄDEK NA DOMKACH.

Anna i Darek
@Chłopakizgór

Pani Kasiu bardzo Pani dziękujemy za wszystko na parku za wszelką pomoc za doradztwo , wyszło jak wyszło w pracy.Ale Pani wiele razy nam mowila ale takie życie, niektóre zeczy są silniejsze dziękujemy za wszystko Pani Kasiu za każdą pomoc i Pani Litce. Może wrócimy jak sobie poukładamy wszystko w domu w Polsce .

Hannyss

Kiedy Fides wypłaca wakacyjne może ktoś podpowiedzieć

@Hannyss

To wypłacaja rzekomo cały rok do każdej wypłaty

Hannyss

Praca tragedia kordynator żenada niewiem co taki pajac tam robi a jak cos sie stanie zachorujesz albo cos to wystawia cie za drzwi i radz sobie masakra ta agencja nie powinna istnieć

@Hannyss

Jeszcze chwila i Fides się zamknie kwestia czasu.

Kuba

Jestem na tak! Kolejny miesiąc pracy w agencji. Super warunki, koordynatorzy pomocni zawsze pod telefonem. Wypłaty na czas bez spóźnien.

@Kuba

???????????????? pożyjemy zobaczymy. Napisz bliżej wakacji ????

Justyna
@Kuba

Hejka A gdzie pracujesz i co robisz? Powiedz więcej bo może mam kilka pytań??? Dzięki ci wielkie

Seba

Jaka opinia na temat Putten, kurczaki, muszę mieć swoje obuwie robocze? Jaka kwatera?

Banan
@Seba

Obuwie dają nowe,domki letniskowe ,odradzam najpierw sobie posprzątaj jak ogarniesz wszystko to trafisz na typa lub typiare co będą nie sprzątać ,ludzie się wyzywają ,muzyka głośna nie dają spać ,z buta do roboty albo z łaski Kaśka da ci rower . Planista niedostępny może kiedyś odpisze ci na wiadomość , odczucie miałem takie że wszystko robią z łaski i po czasie . Nie było nigdy szybkiej reakcji z jej czy z jego strony .

John

Zdecydowanie nie polecam i odradzam tam pracy

@John

Jeszcze nie jest tragicznie. Wyplaty zawsze na.czas a.to.teraz najwazniejsze, (usunięte przez administratora) wożą kierowcy ja tam jeździłem z jednym super koleś Bogdan lepszego.kierowcy nie ma. Poza tym brak kompetentnej osoby do biura. Niestety, a to juz porazka. Na domkach przydałby się jakiś chłop.do.pomocy.bo.kobiety mają.dosyć pijących i cpajacych, którzy tak.naprawdę powinni już tu nie pracować jeśli chodzi o regulamin. No ale Kaśka z Ludzką są naprawdę git babeczki.

@Pixon

Chyba kogoś zabolało i nie chce mierzyć się z prawdą skoro kasuje rzeczywiste fakty ????

Darek
@Pixon

Robota jak robota płacą finanse nie są złe warunki mieszkaniowe spoko nawet basen jest otworzą go jak będzie ciepło ,brakuje siłowni z chłopakami byśmy poszli ,brakuje kosza gram i chętnie w wolny dzień bym pograł ,nawet w piłkę byśmy pokonali ale nie ma może ktoś pomyśli . Tragedia jest z dojazdem brak komunikacji z Esbro,koleś ci mówi że za chwilę oddzwoni z kim jedziesz i zapomina . To jest minus - transport .

@Darek

Minus dla planistów o koordynatorów przez nich ciągle zamieszanie.

Kabaret

Prowadzą człowieka za rączkę. Fides to bardzo dobry wybór dla tych którzy pierwszy raz jadą do Holandii. Wypłaty są na czas, wszystko jest podane wcześniej w solaris. Polecam wypytać o dostępne oferty pracy, fides to nie tylko kuraki.

John

Odradzam pracy w tej agencji

Tonio

Pytanko, jak jest teraz na tych kurczakach, bo chce tam spróbować ,jest sens czy nie ?

@Tonio

Spróbować to można w totka zagrać. Jak chcesz zarobić i nie masz rodziny na utrzymaniu to ujdzie. Mieszkanie ok. Internet do bani. Kasa zawsze na czas. Transport trzeba opłacać 30 e tygodniowo. Z koordynatorami i pracownikami biura.mozna się dogadać tylko do momentu podpisania umowy. Później mają cię daleko. Noi sklepy daleko. Nie zapomnij zabrać kasy na przeżycie , karty bankomatowej oraz konta ????. Pozdrawiam

@Tonio

Zdecydowanie odradzam pracy w tej agencji

@Pixon

Dokładnie do momentu podpisania umowy jest jak w bajce, a później niestety...

Krys

Firma obiecuje dużo do przyjazdu i podpisania umowy. później ma cię gdzieś na piechotę trzeba chodzić nie polecam omijać z daleka

Degola
@Krys

Dasz namiar do siebie ? bo jestem ciekaw czy wyjeżdżać . Jak z kasą ?

Pixson
@Degola

Kasa nie jest zła, mieszkanie też, dużo pijących aż nadmiar. Jeśli chodzi o sklepy itd fakt są duże odległości i pozostaje rower lub jeśli masz własny pojazd. Samochodami służbowymi pracownikom nie wolno jeździć chodź to głupota bo i tak jeździsz za swoje a nie za pieniądze firmy. Co do załatwiania spraw faktycznie porażka. Żeby coś załatwić trzeba cudów. Pozdrawiam

Rafix

Pracowaliśmy w puten,co do mieszkania było ok,warunki Ok mieszkaliśmy w parku,słaby internet,wracając do pracy w puten są osoby które potrafią pomoc i wytłumaczyć,ale i są osoby które tylko umiera się wywyższać i rządzić mlodymi,Pani Ela wydająca ubrania zawsze miła i służąca pomocą, co do zarobków, jak na wykonywana pracę znacznie zanizona,praca może nie jest ciężka ale trzeba szybko pracować co prawda zależy na jakim stanowisku, co do godzin pracy są różne nie zawsze wychodzi 40, ale wypłata zawsze na czas taksę duży plus, jak każdy widzi są plusy i minusy lecz kazdy musi sprawdzić sam, także pozdrawiam i miłej pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Fides Uitzendgroep - Doetinchem

• Jak się pracuje w Fides Uitzendgroep?

Zobacz opinie na temat firmy Fides Uitzendgroep tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 325.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fides Uitzendgroep?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 277, z czego 67 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fides Uitzendgroep?

Kandydaci do pracy w Fides Uitzendgroep napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fides Uitzendgroep