Opinie o Fides Uitzendgroep w Doetinchem

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Fides Uitzendgroep. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Fides Uitzendgroep o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fides Uitzendgroep w Doetinchem

Przestrzegam przed tą firmą! To moja pierwsza opinia o pracodawcy wiec coś musiało mnie do niej skłonić. Jeśli dzięki niej choć jedna osoba im nie zaufa to będzie już dla mnie sukces. Wraz z grupa znajomych udaliśmy do pracy za pośrednictwem Fides’a pracowaliśmy w Esbro. To oczywiste, że przez telefon obiecują złote góry a po przyjeździe uświadamiasz sobie w jak wielkiej (usunięte przez administratora) się znalazłeś. Może wypunktuje bo po co tracić czas: * brak gwarancji godzin po tygodniu pracy okazało się, że norma to 28/29h tygodniowo a przecież przyjechaliśmy tu PRACOWAĆ I ZARABIAĆ, * opłakane warunki bytowe w więzieniu przypada więcej metrów na osobę (pokoj miał Max 6 metrów kw. a ściany z tektury wiec zapomnij o jakiejkolwiek prywatności), *brak zamka w drzwiach do pokoju za 360€ za msc od osoby w dodatku cotygodniowe kontrole jak na koloniach niby porządku, ale sprawdzali po torbach czy nie masz nielegalnych substancji, * osoby zarządzające bungalami wchodzą do domku jak do siebie i często z pyskiem, * myszy latające po bungalu oczywiście nikogo to nie interesowało bo „przecież są rozłożone trutki”, * odległość z noclegu do pracy to godzina w jedna stronę zwrot za paliwo nie starczy na tydzień wiec dopłacasz (nie licząc kosztów eksploatacji), * wyzysk i stała rotacja pracowników o czymś świadczy dla Ciebie nie będzie godzin pracy, ale dla 25 nowych pracowników co tydzień to już tak, * my pracy się nie baliśmy, ale żeby tam być „dobrym” pracownikiem to trzeba (usunięte przez administratora) ponad stan (potrafili podkręcać taśmę produkcyjna dla frajdy a Ty nawet nie możesz oderwać wzroku od niej na kilka sekund), * jeśli kogoś podwozisz to licz na to, że będziesz czekał na kantynie na tą osobę nawet Ok 3h bo może kończyć o innej godzinie, * jeśli nie masz własnego auta to licz na łaske kierowcy a w pracy zastanawiaj się czy jeszcze na Ciebie czeka, albo jeździj specjalnie wcześniej 2h bo ktoś od innej godziny zmianę, * tam jeśli ktoś jest miesiąc to już jest staż pracy bo ludzie bardzo szybko uciekają wiec nawet nikt się do siebie nie przyzwyczaja, * po podpisaniu umowy z pośrednictwem koordynatorzy zmieniają do Ciebie stosunek na wulgarny, * krętactwo i (usunięte przez administratora) z wypłatami, za każdym razem coś się nie zgadzało, nawet po rozwiązaniu umowy trzeba było dzwonić i prosić się o zwrot zaliczek które nam się należały, * nie ma co liczyć na urlop czy powrót do domu bo tego zakazują a jak już wrócisz to ktoś może na Ciebie donieść, To nie wszystko wspomniałem tylko o najważniejszych kwestiach i niedogodnościach. Mam nadzieje, że moja opinia kogoś ostrzeże. Mi brakowało takiej opinii przed podjęciem tam pracy. Byłem, widziałem i doświadczyłem wszystkiego co najgorsze z tą firmą. Szukaj dalej jest mnóstwo pracy. Teraz jestem docenionym pracownikiem w innej firmie.

Fabian m
@Witam

Masz angielski jak piszesz kolego i pracujesz przez agencję . To pewnie jesteś mega uzależniony dlatego nie pracujesz bezpośrednio u pracodawcy bo on ciebie nie chce tylko zatrudniasz się przez agencję i każda agencje oczerniasz już Ciebie sprawdziłem . Najpierw idź na odwyk i lecz się Muminku

Polecam hotel zeveenar nowy super warunki

Ralf5
@Marek

Są ubikacje w pokojach

Aga

Witam piszecie ze złe się pracuje jezlu ktoś niechce pracować i jest wybredny to zawsze będzie marudził pracowałam w tej firmie i złego słowa niemoge powiedzieć miła admosfera nauczą pomogą i wytłumaczonym jestem dumna że poznałam tam miłych ludzi pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję że tam wruce

Karol
@Dobry pracownik

I bardzo dobrze bo Fides z(usunięte przez administratora)x ludzi na każdym kroku związki zawodowe tez im sie do (usunięte przez administratora)dobrały ale (usunięte przez administratora)z tego bedzie . Ludzie mówią że Fides grubo musiał posmarować bo nagle sprawa ucichła miały byc protesty , radio , tv , maski z wizerunkiem tej krowy Esthxxer

Agi

Mieszkam na hotelu u Karoliny pracuje dla Fides jest bezpiecznie . Wszędzie mam blisko do pracy dojeżdżam rowerem . Wypłata wpływa na czas więc niech każdy przyjedzie zobaczy jak jest i przekona się sam . Nie czyta tych wyssanych z palca stk bzdur które wymyśla jeden człowiek zmienia tylko imiona . Praca jest wypłata jest nie wiem w czym problem . Problemem jest pewnie to że owy Pan został zwolniony za pijaństwo lub narkotyki i jest obrażony a że nikt go nie słucha to oczernia Fidesa . Jestem jak najbardziej na tak ale może Panowie planiści wzięliby się do pracy i trochę pomyśleli z urlopami żeby każdemu dać jeżeli ma godziny i usiąść i pogłówkować w jakich terminach ludzie mają wyjeżdżać a nie kłamać że wniosek zaginął tylko to jest minusem . Zwalniac pijaków i narkomanów . Już poczyniliscie w tym kierunku coś więc dziękujemy wam za to i działajcie dalej

Benek
@Agi

Zgadzam się pozytyw mieszkam na hotelu co do mieszkania nie mam nic do powiedzenia ale to co zatrudnia Fides to najgorsze lajzy z Polski przyjeżdżają cpuny ,alkoholiki, brudasy śmierdzą ! Agencja niech się weźmie za nich , robi już postęp wedle narkomanów zaczęli robić coś w tym kierunku ale to jeszcze mało

Dyrektor Fides Nowy wpis

Szanowni Państwo. Punkt z regulaminu agencji Fides Personel: W przypadku naruszenia przez Pracownika tymczasowego postanowień któregoś z poprzednich ustępów Pracownik tymczasowy zapłaci Agencji pracy tymczasowej karę grzywny. Kara grzywny ma na celu osiągnięcie osobistej korzyści dla Agencji pracy tymczasowej. Kara grzywny wynosi za każde naruszenie € 7.500,00 (słownie: siedem tysięcy pięćset euro). Kara jest natychmiastowo wymagalna bez konieczności wystawienia wezwania do zapłaty lub innego uprzedniego oświadczenia w rozumieniu art. 6:

Oskar Nowy wpis

Witam wiecie może ile da się wyciągnąć na mięsie ? Tygodniowo ?

Pracownik Nowy wpis
@Oskar

Dzisiaj za pierwszy tydzien od poniedzialku do piatku dostalem 478 euro

Józef

Ile na tym Esbro można wyciągnąć z 400 na tydzień ?

@ptak
@Józef

Za pierwszy przepracowany tydzień bez soboty i pierwsza zmiana dostałem trochę poniżej 500 euro.

Patryk
@Józef

Ta nawet ponad, 420-550

@Patryk

Całkiem poważnie 550 da rade? ale wtedy już trzeba mieć doświadczenie chyba, czy niekoniecznie? Pytam, bo go nie mam a dopiero na ich oferty zerkam na stronie. też proponują te aplikacje na sponatna, ale ciekawe czy coś konkretnego by mi zaoferowali

Proszę was ludzie nie korzystać z tej agencji jedno wielkie dno zakłamani ludzie nic nie warci i mam na to podstawy które zostaną ujawnione w odpowiedniej instytucji

logo firmy Spawacz monter mig mag
Doetinchem
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Inżynier serwisu
Doetinchem
Graser Sp. z o.o.
Marek kałamarz

Do wszystkich patologow którzy walą same negatywy na firmy rekrutująca pracowników w Holandii i Niemczech i dające Polakom pracę ,do wszystkich którzy obrażają poniżają tu każdego i siebie na wzajem . Są Święta życzę wszystkim pójścia do kościoła wyspowiadać się zmienić swoje życie na lepsze pójścia na odwyk do Monaru do kościoła zacząć myśleć przestać pić ,ćpać , i co najważniejsze oskarżać innych o swoje nieudane życie życie pijaka i narkomana . Ludzie ogarnięcie się weźcie się do ciężkiej pracy to nie będziecie mieli czasu na alkohol czy narkotyki . . Ps ja byłem taki jak wy tu Wszyscy poznałem dziewczynę i zmieniłem się dla niej nie powiem było bardzo ale to bardzo ciężko wyszedłem z tego wyszedłem z dna prawdziwego dna nie wstydzę się tego mówić ,bo tak było ale jestem teraz Panem swojego życia jesteśmy już razem 1,5 roku . Odkładamy pieniądze na mieszkanko jeszcze trochę i będziemy mieli swój mały kont . Odłożyliśmy pieniądze wspólnie mamy samochód przede wszystkim mamy siebie i marzenia które chcemy spełnić . Dom dzieci pies najlepiej labrador kochający psiak . Chciałem Wam powiedzieć pochwalić się że można tylko trzeba chcieć . Jestem czysty od rok i cztery miesiące życzę każdemu tu tego co mnie spotkało ogłady kultury drugiej kochającej osoby przy Tobie ,marzeń ,które możecie spełniać i trzymać się od toksycznych pseudo przyjaciół którzy są jak masz hajs i towar jak jesteś goły czy na głodzie jestes sam . Alleluja . Amen

Kris

Uważajcie na Krzysia na filetach gnębi ludzi mądrala który pracuje tam 7 lat na filetach dojeżdża nowe osoby . Nie dajcie się . Co jeden to naćpany i gnębią nowe osoby ludzie na kontraktach gnębią naszych . Tak nie powinno być nie pokażą jak się pracuje tylko się wydzierają i tempo

Mati szachmat

Jadę na zevenaar . Na obelink ktoś coś podrzuci jak tam jest . Tylko bez przesady normalne opinie szukam nie wyszukanych obelg . Pracuje tam ktoś normalny czy same patusy tak jak czytam po wpisach i wypowiedziach to w Fidesie pracowali sami psychole i margines społeczny . Czy pracuje tam ktoś na poziomie czy ludzie na poziomie nie czytają tych wpisów i się nie wypowiadają w sumie też tak może być .

Kuba
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Przyjeżdżam do pracy w Wehl w niedzielę pewnie jak zawsze za raz dostanę pełno negatywnych opinii co mnie nie dziwi bo pracuje za granicą od 4 lat i przewinęło się dużo osób z tej gorszej strony heh . Więc nie czytam tych opinii . Ja z innej beczki czy kantor jest będziesz tam czy mam zabrać € ? Nie chcę żadnych dziwnych opowieści . Tylko czy jest kantor . Sam sobie ocenie jak przyjadę jak jest ale pewnie dobrze bo kolega pracuje już tu 3 miesiące i mi polecił Fidesa tylko że jest w innej części Holandii .

Olga

Ja też pracuje na Eabro oczywiście że zarobki są ponad 400 ale są też inne zakłady gdzie są inne zarobki inne godziny pracy ja pracuje na dwie zmiany ale są też gdzie jest jedna zmiana lub trzy to wszystko zależy gdzie pracujesz . Wiem że jak masz mniej godzin to wystarczy się dogadać z koordynatorem i dadzą cię w wolny dzień gdzieś indziej do pracy tylko trzeba zadzwonić

Kamil

Pewnie że wyciągniesz 400 za tydzień na czysto jak masz dział gdzie są godziny to dostaniesz nawet 500 wystarczy podejść do biura i powiedzieć że chcesz dział gdzie są godziny . Są też ludzie gdzie nie chcą godzin to idą inne działy nie zależy im na wypłacie

Solariss

Hej.Mam 35 lat I przyjechałam tutaj z partnerem .Pracujemy na kurczakach w ESBRO.Praca sama w sobie nie jest ciężka ale jest tutaj kilka działów i na każdym robisz co innego.Zarobki dobre ,tygodniowo wychodzisz 500 euro ,z sobotą 570.Czasami możesz dostać rezerwę i siedzisz na domku ale takie rezerwy dawaja bardzo rzadko wtedy za 4 dni pracy wychodzisz prawie 380 e.Dojezdzamy do pracy autokarem Sindbad ok 15 km .Mieszkamy na hotelu w miejscowości Zewenaar.Hotel bardzo dobry,przestronne pokoje ,w każdym jest telewizor smart tv,lodówka,pokoje bardzo zadbane jest pościel,kołdry,poduszki,jedyny minus to taki ze toalety i prysznice są wspólne,kuchnia również jest wspólna ale bardzo ładna ,my nie korzystamy z kuchni bo obiad mozna zjeść w pracy za 3,50 euro.Ogolnie nie nie jest zle,bardzo dobra agencja i w porównaniu do innych ta wypada najlepiej.Fides ma kilka lokalizacji mieszkaniowych i nawet jeśli trafisz na bungalow w Bekbergeen to nie będziesz miał źle bo są one bardzo zadbane,również hotel w begbergenn jest ok-tam mają łazienki w pokojach ale dojeżdżają autokarem ok 60 km.Pracujemy z chłopakiem tutaj parę tygodni ,Polecamy.

Cześć, a jest tu może ktoś kto korzystał z tej aplikacji otwartej ze strony? Reflektuje ją, bo jak na razie nic mi w oko nie wpadło. Po jakim czasie zazwyczaj się odzywają wtedy?

Ktoznatenwie

To prawda że później ci cali koordynatorzy zmieniają ton na wulgarny szczególnie ta gruba berta z biura z Esbro to jakaś kompletna porażka, chyba dawno bolca nie doświadczyła. To prawda że jeżeli jesteś bez auta to jesteś w(usunięte przez administratora) Ba zakładzie Esbro też pełno konfidentow i lizaczy (usunięte przez administratora) także lepiej się tam trzymać na baczności i uważać z kim się gada albo w ogóle z nikim nie gadać zrobić swoje i chata. W Esbro mają dobrze ci co pracują dluzej, wysluguja się nowymi mając z tego polewke. Ty (usunięte przez administratora) jak wół A oni stoją, gadają i mają wywalone taka prawda, zero szacunku dla drugiego człowieka.

Jeszcze jestem

Ze wczesniej tej opinii nie widzialam, slowo w slowo sie zgadza, koordynator Fides w Espro istna porazka, brak szacunku do drugiego czlowieka, mowiac ze wyszlas tylko do toalety odpowiada, ze masz robic pod siebie bo przerwe masz co 2 Godziny!!! A czerwony? Jedyne co daje mu ten kolor to do bycia wiekszym burakiem!!! Nie dajcie sie ani na siebie krzyczec, mysli ze zalozyl czerwony czepek to "traktuj mnie jak swojego przelozonego a nie jak kolege z pracy " tasma podkrecona Zapier ale stanie, zalozy rece obok Ciebie I bedzie sie smial. Mieso spada na podloge, Ty je kopniesz dalej a on to wrzuci do Klienta!!!! Przesrzegam w 100÷!!!!!

Orzeł 2021

Popieram twoją opinię i na 100% zgadzam się z nią. Zaledwie tydzień temu się przekonałem na własnym doświadczeniu i znam podobne kwestie i niedogodności w firmie jak i agencji. Nie mam ochoty komentować co mi się przytrafiło.

Tragedia

Popieram w 100% zastanówcie się bardzo dobrze zanim tam ruszycie. Po chwili spędzonej w tej poje b a n e j agencji w cyrku śmiać się nie będę. Jadąc z Tobą do szpitala chłop ma pretensje ze z Tobą musi jechać przy okazji zalatwic musisz sobie wszystko praktycznie sam są (usunięte przez administratora) No nie ma co gadać również moja pierwsza opinia i ostatnia bo raczej nic mnie już tak nie zaskoczy praca jak praca da się jakoś przetrwać klimat ludzi jest dnem jakiego nigdy nie zobaczycie a wszyscy w tym ,,biurze” bo serio biuro to tylko z nazwy ???? BIURO TO JEST NAJCIĘŻSZA PATOLOGIA a co transportu to już wgl ludzie mam nadzieje ze się opamiętacie i niech ta agencja upadnie bo to jest niedowiary macie tyle dobrych agencji gdzie można sobie zarobić może nie jest idealnie ale da się żyć i jest okej (Ruigrok) i wiele innych gdzie wszystko macie pod nos a waszym jedynym obowiązkiem jest iść do pracy Szanujmy się i dajcie sobie spokój z wyjazdem do fIDESA tfu

@Tragedia

A ja nie muszę ruszać sami ruszą :)

Alicja

Czy możesz polecić swoją agencje ? Też mam wyjechać i zaczęłam się bać

Siemka
@Tragedia

Część.moglbys mi dać info o agencjach w NL z którymi nie ma problemu?...mój email to yeah.pl@o2.pl. Lub nr tel 724532152. Pozdr

JEDZIESZ SERIO PRACOWAĆ ?!
@Siemka

Ruigrok jedziesz zarobic do pracy bedziesz chodzić to wszystko jest pod nos transport czy to rower czy busy lekarz nie tak jak w fIDES srides że chłop ma pretensje ze musi z toba do lekarza(do szpitala właściwie) jechać. smiech na sali no mowie :P niech kazdy robi co chce ale jadąc do fIDESA PISZECIE SIE NA STRATY PIENIĘDZY I PSYCHICZNE pozdrawiam

Masakra
@Jeszcze jestem

Czy tylko mi się wydaje, że na Esbro tym ludziom się coś pomyliło i dają czerwone i niebieskie czepki totalnym cwokom i nierobom żeby jeszcze bardziej mogli lecieć w ciula?

Anka
@Masakra

A co masz konkretnego na myśli o kogoś konkretnie ? Nie zauważyłam u mnie może na innej zmianie

Masakra
@Masakra

Napisane niebieskie, czerwone i zielone berety, chodzą jakieś ulane (usunięte przez administratora) w niebieskich i się rządzą jakby były zielonymi chyba im się coś pomyliło. Ten zakład to jakiś żart naprawdę

@Ktoznatenwie

Skoro Ty i reszta osób narzekających tak swmialo mówicie tutaj o tym to czemu takie hojraki nie byliście żeby powiedzieć ludziom to prosto w twarz. Jak zawsze mocno w mordzie tylko po czasie i w bezpiecznym miejscu. Pozdrawiam

@Masakra

Ja (usunięte przez administratora) kolejny (usunięte przez administratora) Nikt nie kazał Ci tam jechać, pojechałeś bo we własnym kraju jednak nie dogodzi a w innym okazało się ze tym bardziej....

@JEDZIESZ SERIO PRACOWAĆ ?!

Człowieku z własnego kraju wyjechałeś bo jest (usunięte przez administratora)i jebac go ale narzekasz na wszystko więc jak małe rzeczy Cię nie ucieszą i nie dadzą satysfakcji to duże tym bardziej!!! W (usunięte przez administratora)wy wam wejść i za mało by było i też byliby narzekanie! Szkoda was....

@Masakra

Ty to widzę masz kolory w głowie xD Nikt nie kazał Ci tam jechać mogłeś zyc i pracować w Polsce a skoro z niej wyjechałeś to musiało Ci się nie podobać. Wyjechałeś jeszcze gorzej... Idź się lecz :) Pozdrawiam

@Ktoznatenwie

Sam zachowujesz się jak (usunięte przez administratora)a z takimi komentarzami zapraszam i stan przede mną sezonie i zobaczymy czy taki hojrak będziesz

@JEDZIESZ SERIO PRACOWAĆ ?!

Kolego pracowałam w fides i uwierz mi złego słowa nie powiem. Mało tego tacy jak wy ze wyjeżdżając z Polski dla lepszego bytu jeszcze więcej narzekacie. Nie pasję to spowrotem do Polski zaprasza Polska sprawiedliwość. (usunięte przez administratora) by wam człowiek miodem smarował a dla takich jak ty byliby za sliwskie.... Pozdrawiam

@JEDZIESZ SERIO PRACOWAĆ ?!

Nikt nie kazał Ci tam jechać...

To jednak prawda o agencji fides

@Ktoznatenwie

Tak zgodzę się z tym obecnie też tak jest na dziale dajen ( na krojeniu s przodu stoją gadają, dużo puszczają mięsa, wyzywają , wulgarne, , wyładowują frustrację na nowych pracownikach. Tak to wygląda

@Karolina

Karolinko, nie jedna osoba to zrobiła zwłaszcza tym którzy wyzywają, ubliżają, wyładowują frustrację swoją na nowych pracownikach

@Tragedia

Czerwone, agresywne berety słowaa które się słyszy (usunięte przez administratora) w tym zakładzie jest (usunięte przez administratora) na szeroką skalę i dziwię się, że jeszcze nikt nie złożył skargi, że ludzie tak dają się u pokazać, może są świadomi,, że dużo ludzi jest zmuszonych pracować z powodu sytuacji życiowej i są świadomi i to wykorzystują. Smutne jest to, że to Polak Polakowi zgotował ten los....

Ten zakład to porażka, nie umiesz czegoś,pytasz się o coś a oni odpowiadają radź sobie sam, nikt ci nic nie pomoże, wyzywają cię od różnych, obgadują , donoszą, zero szacunku, każdego dnia jest coraz gorzej.

Ludziska dlaczego nie wracacie do Polski dlaczego tu pracujecie skoro tak Ciężko . Nigdy nie zrozumiem Polaków skoro ci źle zjeżdżaj do Polski . Ja tu pracuje i jest gittt . Po pracy chodzę na siłownię . Ale jak się pije i (usunięte przez administratora) to później się narzeka . Ale to są Polski gdzie by nie było to źle

ProstyCzłowiek
@Michał

No bo ty michał robisz na kaemingk gdzie jest dobra atmosfera i ludzie są ok, a nie na esbro.

Witam

Mam angielski ogarnięty ,odpowiednie wszystkie papiery.Oczywiscie rozmowa rekrutacyjna jak najbardziej ok.Po przyjeździe okazało się że mam pracować na Esbro gdzie była mowa o innym projekcie.Popracowalem dwa tygodnie rzecz jasna w zamian dostałem wysokiej temperatury itd.Do pracy jeździłem bo nie jestem z tych co to "lubią" chorobowe.Wiec jak widzisz nie każdy jest z tej niższej półki.Obsluga hotelu (mam na myśli Julie)to po prostu jakąś pomyłka.Te jej grafiki co do sprzątania hotelu to chyba jej wymysł bo to należy oczywiście do niej ale nikt z tym nic nie robi.Ma się tam za niewiadomo kogo.Sprzatanie i koordynacja to chyba nie są jej mocne strony.Zatem jak widzisz nie każdy posiada zerowe wykształcenie itd. Pozdrawiam i życzę dalszego rozwoju.

Fabian m
@Witam

Pola

Przyjeżdżają za granicę większość to (usunięte przez administratora) polska (usunięte przez administratora),kryminaliści poszukiwani w Polsce lub którzy uciekli ,rozwodnicy ,i psychicznie z psychiatryka bo tu wszystko legalne . Fides już kończy z takimi ludźmi zwalnia na potęgę policja i pies jest w fabryce zwalniają (usunięte przez administratora) i alkoholików ,ale za granicą to już spotkasz same dno Polski . Nie opłaca się wyjeżdżać w każdym mieście w każdej agencji są same polskie zera . Nie opłaca się wyjeżdżać za granicę

Momek

Mieszkam na Hotelu chodzę do pracy . Wypłata na czas . Odpowiadają mi zarobki na hotelu cisza spokój .większość opinie to chyba piszą osoby żeby przestraszyć jest od dwóch tygodni jest normalnie . A jeszcze chce nadmienić bardzo dobre jedzenie na kantynie w Eabro . Pozdrawiam panie kucharki / sprzedawczynie . Bardzo miła obsługa . Gorąco pozdrawiam . Polecam jak najbardziej i proszę nie brać na serio tych poniżających opinii jest normalnie . Jak już ktoś nadmienił wcześniej wpisy obraźliwe powinien ktoś weryfikować i osoby które obrażają nakłaniają do nie świeci że tak powiem powinny być pociągnięte do odpowiedzialności i ponieść surowa karę czytałem o tym że można złożyć pozew o zniesławienie itd

Mat

Pracuje ktoś w zakładach drobiarskich w miejscowości Wehl ? Dostałem propozycję pracy przez firmę fides właśnie. Ktoś się wypowie ?

michasiaa.99

Hej, napisałabyś coś więcej o tej pracy? Bo też mam tam pracować i nie wiem czego się spodziewać

@Pracodawca
@Mat

Bardzo dobrze wypowiem się najlepsza praca w jakiej pracowałam w Holandii również mieszkanie bungale polecam ????

nie wiem co to konkretnie oznacza, skoro takie określenie w stronę współlokatorki padło ale zastanawiam się czy nie ma szans na podmiankę jeśli się nie dogadujesz… Jakie na miejscu są tam warunki jeśli o kwatery chodzi?

Ryszard
@Mat

Witam jak przez fides to z miejsca odradzam ten zakład godziny nie pewne 300-420 euro tygodniowo i wystarczy że w sobotę nie przyjdziesz jak ciebie firma zapisze i każą ci w ciągu 1 dnia spakować się i opuścić mieszkanie

@Mat

Pewnie za raz dostaniesz mnóstwo odpowiedzi same negatywy . A tak na serio praca na produkcji tempo musisz mieć (usunięte przez administratora) . Zabierz ciepłe ubrania może nawet czapkę bo zależy gdzie pracujesz ,leki maści bo pierwsze dni mogą boleć mięśnie jak człowiek nie zwyczajny ruchu po tyle godzin długie ciepłe skarpety . To w sumie najważniejsze . Jadąc na produkcję każdy wie że to nie praca za biurkiem ale wypłaty są na czas nie narzekamy z kumplem pracuje już drugi miesiąc i jest normalnie . Masz różne działy każdy dział zaczyna na inną godzinę z mojej strony polecam . Moja druga pracz za granicą w poprzedniej firmie w ciągu trzech tygodni przepracowałem w sumie razem tydzień tu robota jest i godziny są . Polecam

Marek i kaja

Pracuje dla Fides razem z dziewczyną oczywiście praca na kurczakach to nie jest nasze marzenie ale byliśmy świadomi że jedziemy na produkcję . Po co obrażacie tu na forum ludzi ku czemu to ma służyć . Przyjechaliśmy tu pracować nikt na siłę tu nikogo nie trzyma . Wypłaty są na czas nikt nikogo nie (usunięte przez administratora) . Kto chce przyjechać pracować będzie zadowolony Polecem . Kto ma trochę oleju w głowie nie będzie czytał wpisów negatywnych bo zazwyczaj pisza te opinie ludzie już zwolnienii przyjedziecie to zobaczyć życie na własne oczy ile w Holandii jest (usunięte przez administratora) to właśnie Polska (usunięte przez administratora) wypisuje bzdury pod adresem agencji które ich zwolniły za narkotyki za alkohol rozboje bójki nie tylko na tym forum tu ale pod adresem innych firm również . Holandia to skupisko takich ludzi bez języka bez ogłady bez kultury osobistej narkomanów byłych lub i nie kryminalistów i to właśnie takie osoby straszą ludzi przed pracą . My polecamy te agencje

Kazik 1

Fides koordynator Daniel (usunięte przez administratora)wyrzuca ludzi z pracy bo mu się tak podoba i mówi że nie musi mówić dla czego ludzi wyrzuca ludzie śpią na przystankach jak jest zima ich to nie interesuje

@Adin800

Witam.Chcę wyjechać w parze w przyszłym tygodniu z dziewczyną do pracy przy kurczakach do miejscowości Benek Bergen/Doetinchem.Mile widziane opinie osób obecnie pracujących jak i ludzi którzy zjechali.Pozdrawiam

X

Cały czas Fides reklamuje się że ma różne oferty ,a dzwoniąc do nich to ciągle tylko te kurczaki na chłodni

Zostaw merytoryczną opinię o Fides Uitzendgroep - Doetinchem

• Jak się pracuje w Fides Uitzendgroep?

Zobacz opinie na temat firmy Fides Uitzendgroep tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fides Uitzendgroep?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 257, z czego 60 to opinie pozytywne, 147 to opinie negatywne, a 50 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fides Uitzendgroep?

Kandydaci do pracy w Fides Uitzendgroep napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fides Uitzendgroep