Były pracownik ☺️????

Praca jak każda inna ,nie ma lekko,trochę mało placa jak na kurczakach i w chłodnych warunkach. Najgorsze jest po pracy kiedy bungalowy Rafał z parku Aqualanda w Niuwediep przychodzi po 20 minutach Twojego przyjazdu z pracy i sprawdza co robisz ,czy napewno jesteś w domu ,zero prywatności (myśli ,że jest papieżem tego parku ????)wchodzi na domek jak do siebie ,puka w drzwi do łazienki kiedy ktoś się kapie ,co za bezczelne i chamskie zachowanie !. Regulamin wymyślił ze swoim pseudo przyjacielem Szymonem i przy**pasem Żenią (koordynatorem ,który się do niczego nie nadaje,ewentualnie do chlania co weekend i latania po bungalach kiedy wszyscy spią )A regulamin jest taki,że Polscy nie mogą nawet głowy za okno wychylić bo zaraz jakieś zastraszanie ze strony bungalowego ,że zwolni z pracy ????no ale za to Łotysze mogą robić co chcą bo kooordynator Łotysz .Zakładają się kto pierwszy wyrzuci pracownika z pracy ,bungalowy czy koordynator. Mają tak nudne życie ,że podsłuchują pod domkami swoich pracowników lub sprawdzają pod oknami co robisz na domku . Gorzej dzielnicowego ????kupił se nawet drona ,żeby ludzi prześladowywac . Dziewczyny ! uważajcie na propozycje drinków lub spacerów ze strony bungalowego ma swoją kobietę co prawda ,ale ona jest za bardzo glu*** i wierzy swojemu lovelasowi ???? Pozdrawiam

Wieszacz-amator

Czytam te wasze pierdy i sam chyba pójdę na kibel.Panie i Panowie(panienki) narzekacze pokażcie mi firmę która wam w tym kraju będzie płaciła za darmo?musicie wiedzieć że kraj ten kilkaset lat utrzymywał się z niewolnictwa i piractwa i jadąc tu powinniście panienki być przygotowani na hardcore to po raz,po dwa chcecie zarabiać Bóg wie ile a chowacie się po panklarach lub innych inpackach zapraszam na wieszanie zobaczycie jak praca wygląda miękkie fajki ;), warunki do życia są ok z delikatnymi niedociągnięciami ale w granicach zdrowego rozsądku są to braki typu odkurzacz,szafa itp ale to jest do przyjęcia to po trzy a rygor musi być bo byście rozpizdzili te bungale bando ućpanych nierobów.Reasumujac FIDES niczym nie różni się od innych agencji pracy zrozumcie nieroby że to nie FIDES śrubuje normy,firma jest wypłacalna warunki do życia ok jeśli robisz swoje kłopoty cię omijają i tyle.Pozdro dla ,,panienek'' i nierobow

Aleksandra

Wybieramy sie z koleżanka w przyszłym tygodniu zobaczymy co będzie ale czytając opinie jestem przerażona

Kamil S.

Pracowałem przez Fides przez pół roku, praca bardzo prosta w której każdy sobie poradzi, warunki mieszkaniowe na wysokim poziomie, wypłaty zawsze na czas, minus, ze ponosimy koszty transportu do pracy w moim przypadku było to okolo 40km, ale firma zwraca pieniądze. Atmosfera w pracy też w porządku ludzie sympatyczni, chętnie pomogą. Kordynator najlepszy jakiego miałem od kiedy pracuje w Holandii. Dużo godzin, jeżeli szukasz dobrej agencji i chcesz wyjechać do Holandii z myślą o zarabianiu pieniedzy to szczerze polecam.

Hi

Zbesztanie godności człowieka i zero szacunku. Jak test na koronawirusa wychodzi negatywny a masz gorączkę ponad 38 i nie możesz mówić to jesteś zdrowy musisz iść na hale. Liderzy bardzo w porządku ale dwie panie na bunglach zapomniały co to człowieczeństwo i chyba troszkę za dużo takiego rodaka robaka z nich wyszlo. Szacunek do siebie to podstawa a tutaj nie otrzyma się nawet centa szacunku. Brak jakiejkolwiek prywatności . Osobiście nie polecam

Byla pracownics
@Hi

Musze napisac jeszcze jedna opinie, nareszcie uwolnilam sie od tych ludzi. Zacznijmy jeszcze raz od Rafalka z biura, wola Cie zeby powiedziec ze pisze wypowiedzenie po czym mowi ze jednak nie no nie ma ludzi ale Sam nie stable pracowac. Sprawa maseczek, masz dwie na sobie a (usunięte przez administratora) I tak przyniesie Ci przylbice I masz ja ubrac bo on tak chce, bo jest taki obowiazek, ale jestes jedyna osoba ktora ja ma I Sam jej nie ubierze. Co do bungalowych nie mam zlego zdania poza jednym wejsciem do bungalu bez uprzedzenia, trzeba umiec z nimi rozmawiac, to tez sa ludzie I maja na glowie innych, 24 h pod telefonem, nerwy tez wysiadaja. Ale znalazlam jeszcze jeden plus pracy w Esbro, jesli chcesz sie napic dobrej czekolady z automatu,to smialo :D ale to tylko jeden plus. Fartuchy? Schodzisz na przerwe I po 20 minutach nie ma Twojego fartucha? Ty sie o to martw. A jeszcze jak zostawiles rekawiczki w fartuchu? Trudno, drugich nie dostaniesz, marznij. Czerwony to bierze przyklad z Rafalka, kompletnie brak szacunku.

Zapomnialy Nowy wpis
@Hi

W putten pracowały, donosiły na ludzi w pracy, najbardziej Lidka. Paskudne babsko. Kogoś umoralnia na bungalach a sama chorego syna zostawiła w polszy. (usunięte przez administratora) i wodorosty

Mieszkam

Wszyscy którzy obrażają Rafała niech staną twarzą w twarz i powiedzą to . Każdy kto przyjeżdża do roboty za granicę chce czuć się bezpiecznie ,chce wyspać się do pracy , Rafał jest bardzo dobrym człowiekiem pomocnym . Ma taką pracę a nie inną skoro zostałeś zwolniony z pracy to musisz opuścić domek naturalnie a domkami zajmuje się tu akurat Rafał to dlaczego go obrażasz . To ty zostałeś zwolniony i masz opuścić park a Rafał ma taką pracę że musi domek przygotować dla nowych pracowników . A skoro naduzywales alkoholu i ciebie wywalili z roboty czemu go obrazasz , jesteś Takim mądrala zamień się z nim i odpowiadaj za porządek na domkach, parku , pilnuj ciszy i spokoju żeby Normalni ludzie mogli wyspać się przed pracą żeby czuli się bezpiecznie , żeby taki pijaczyna jak Ty nie zakłócał spokoju normalnym ludziom . Widzę takie zero które łazi pijane naćpane i jeszcze ma pretensje że został zwolniony to wstyd mnie że jestem Polakiem bo chyba teraz większość tu w Holandii mieszkających to poszukiwani ,uciekinierzy ,i najgorsze menele z Polski co nie wrócą nigdy do domu bo go nie mają nie mają rodziny i mają masę komorników . Pozdrawiam i czekam na was cwaniaczki w pracy na lince zobaczymy czy potraficie pracować .

Hahahaha Nowy wpis
@Mieszkam

Lecz się człowieku. Ciekawe co Ci obiecał za taki komentarza. Ćpun, diler,donosiciel, chodzi pod oknami, szpera ludziom po torbach. Nie wchodz mu w zadek bo jak przyjdzie pora i ciebie wywali. A co o nim sądzę usłyszał oko w oko.

Nie polecam!!!! Obiecują co innego dostaje się też co innego co z tego że są piękne pokoje ale nic nie można zrobić, ufać nikomu nie wolno bo każdy Cię wyda gra nie warta świeczki odciągają pieniądze za wszystko a zwrotu za chipy po skończonej pracy i tak nie dawają NIE POLECAM!!!!!!!

Kasia Nowy wpis
@Pracownik

Może gdy Esbro wymieni wielką Karolinę blondi na inną kierowniczkę sytuacja w pracy byłaby inna... no i kilku w kolorowych czepkach!!! Karolina ma swoich donosicieli i nie warto ufać nikomu. Wiele osób odeszło przez nią bo się uwzięła tak że nie dało się pracować i ludzie odchodzili i odchodzić będą. Cały internet jest zawalony ogłoszeniami pakowanie udek , drobiu itd. Bo wciąż brakuje im ludzi. Nie da się tam pracować. Nie polecam nikomu. Lidka i Kaśka niczym konfidentki!!! Nie jezdźcie tam. Esbro nigdy w życiu.

Pracownik Nowy wpis
@Kasia

Masz rację, Karolina drzew się bez powodu nawet (usunięte przez administratora) przepraszam nie potrafi powiedzieć :) miesza ludzi z błotem a czerwone pajace myślą że mogą wszystko i traktują ludzi jak błoto warunki mieszkaniowe mamy super bo jesteśmy na hotelu z (usunięte przez administratora) ludźmi ale praca w esbro jest po prostu tragedią nikomu nie życze być poniżanym w tej pracy :)

Robert
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.
Kandydat

Słuchajcie dziwi mnie to co piszecie,skoro jest tak tragicznie ,beznadziejnie to co wy dam robiliście?Nikt przez wiele lat nie czytał opinie o firmie agencji?No ludzie czytając jaka to kicha jadę i też będę pisał że kaszana?Bo tak?Jest ktoś obiektywny czy wszyscy to o rury beznadziejne ?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

sławek
Kandydat

szukam innej firmy znam Holandię troszkę więc w (usunięte przez administratora) pakować się nie będę

Aleksandra

Adam
@Aleksandra

witam i jak wyjechałaś z koleżanką na te pieczarki?i jak tam jest?

Aneta
@Aleksandra

Jak chcecie jechać do pracy, powtórzę do pracy to byłam tyle że na bungalach a nie w hotelu, co prawda 40km do pracy ale organizują dojazdy, w tym roku też się wybieram

Aneta
@Aneta

Źle oceniam firmę, oceniam na 5+a do tego co ważne to kasa była na czas, godziny zawsze mi się zgadzaly i po powrocie do Pl dostałam za urlop za czipa którego pobrali wcześniej kasę, ale jak ktoś jedzie pić i jarac na potęgę to kariery nie zrobi

Mateusz
@Aleksandra

I jak tam jest możesz coś powiedzieć?

nikola

Witam i jak??

Sławek
Klient
@Aleksandra

Aleksandroo..byłem 2 razy...przez..seppeters i covebo..to zalezy gdzie trafisz...zalezy od koordynatorów..bo potem ze np...np pisze koordynatorzy..nawala..to agencja ma wpis...i jest tak ze pracownik ..ma -..a i agencja ma potem - i opinie..i potem zadaja pytania jak Ty..ze opinie sa..pomyśl ja bylem 2 razy..raz było ok ..a raz..nijako..tako..:)

Robert
@Sławek

Witaj. Widzę, że jesteś Sławku osobom, która może mi pomóc. Tak przeglądam ten wątek i zaczynam się zastanawiać, czy praca w firmie Fides Uitzendgroep jest dobrą pracą dla osób, które chcą po prostu dobrze zarobić? Są tacy pracownicy, których głównym celem jest wysokie wynagrodzenie i chcę ustalić, czy firma ta właśnie to może tym osobom zapewnić?

Zawiedziona
@Aleksandra

Lepiej szukaj innej pracy my tu jesteśmy od tygodnia pokój na małżeństwo 2;2 /2;2 nie ma szaf tylko półki masakra jesteśmy na szukaniu innej pracy

Nowy
@Aleksandra

Ja wlasnie mialem sie wybrac tam do firmy Fides ale corka co jest tam i zna batdzo dobrze ta firme odradza mi i polecila zebym pszeczytal opine i normalnie jestem w sxoku takie negatywne jednak zrezygnuje z tej firmy

Orzeł 2021

Odradzam

Przestrzegam przed tą firmą! To moja pierwsza opinia o pracodawcy wiec coś musiało mnie do niej skłonić. Jeśli dzięki niej choć jedna osoba im nie zaufa to będzie już dla mnie sukces. Wraz z grupa znajomych udaliśmy do pracy za pośrednictwem Fides’a pracowaliśmy w Esbro. To oczywiste, że przez telefon obiecują złote góry a po przyjeździe uświadamiasz sobie w jak wielkiej (usunięte przez administratora) się znalazłeś. Może wypunktuje bo po co tracić czas: * brak gwarancji godzin po tygodniu pracy okazało się, że norma to 28/29h tygodniowo a przecież przyjechaliśmy tu PRACOWAĆ I ZARABIAĆ, * opłakane warunki bytowe w więzieniu przypada więcej metrów na osobę (pokoj miał Max 6 metrów kw. a ściany z tektury wiec zapomnij o jakiejkolwiek prywatności), *brak zamka w drzwiach do pokoju za 360€ za msc od osoby w dodatku cotygodniowe kontrole jak na koloniach niby porządku, ale sprawdzali po torbach czy nie masz nielegalnych substancji, * osoby zarządzające bungalami wchodzą do domku jak do siebie i często z pyskiem, * myszy latające po bungalu oczywiście nikogo to nie interesowało bo „przecież są rozłożone trutki”, * odległość z noclegu do pracy to godzina w jedna stronę zwrot za paliwo nie starczy na tydzień wiec dopłacasz (nie licząc kosztów eksploatacji), * wyzysk i stała rotacja pracowników o czymś świadczy dla Ciebie nie będzie godzin pracy, ale dla 25 nowych pracowników co tydzień to już tak, * my pracy się nie baliśmy, ale żeby tam być „dobrym” pracownikiem to trzeba (usunięte przez administratora) ponad stan (potrafili podkręcać taśmę produkcyjna dla frajdy a Ty nawet nie możesz oderwać wzroku od niej na kilka sekund), * jeśli kogoś podwozisz to licz na to, że będziesz czekał na kantynie na tą osobę nawet Ok 3h bo może kończyć o innej godzinie, * jeśli nie masz własnego auta to licz na łaske kierowcy a w pracy zastanawiaj się czy jeszcze na Ciebie czeka, albo jeździj specjalnie wcześniej 2h bo ktoś od innej godziny zmianę, * tam jeśli ktoś jest miesiąc to już jest staż pracy bo ludzie bardzo szybko uciekają wiec nawet nikt się do siebie nie przyzwyczaja, * po podpisaniu umowy z pośrednictwem koordynatorzy zmieniają do Ciebie stosunek na wulgarny, * krętactwo i (usunięte przez administratora) z wypłatami, za każdym razem coś się nie zgadzało, nawet po rozwiązaniu umowy trzeba było dzwonić i prosić się o zwrot zaliczek które nam się należały, * nie ma co liczyć na urlop czy powrót do domu bo tego zakazują a jak już wrócisz to ktoś może na Ciebie donieść, To nie wszystko wspomniałem tylko o najważniejszych kwestiach i niedogodnościach. Mam nadzieje, że moja opinia kogoś ostrzeże. Mi brakowało takiej opinii przed podjęciem tam pracy. Byłem, widziałem i doświadczyłem wszystkiego co najgorsze z tą firmą. Szukaj dalej jest mnóstwo pracy. Teraz jestem docenionym pracownikiem w innej firmie.

Ktoznatenwie
@Były pracownik

To prawda że później ci cali koordynatorzy zmieniają ton na wulgarny szczególnie ta gruba berta z biura z Esbro to jakaś kompletna porażka, chyba dawno bolca nie doświadczyła. To prawda że jeżeli jesteś bez auta to jesteś w(usunięte przez administratora) Ba zakładzie Esbro też pełno konfidentow i lizaczy (usunięte przez administratora) także lepiej się tam trzymać na baczności i uważać z kim się gada albo w ogóle z nikim nie gadać zrobić swoje i chata. W Esbro mają dobrze ci co pracują dluzej, wysluguja się nowymi mając z tego polewke. Ty (usunięte przez administratora) jak wół A oni stoją, gadają i mają wywalone taka prawda, zero szacunku dla drugiego człowieka.

Jeszcze jestem
@Były pracownik

Ze wczesniej tej opinii nie widzialam, slowo w slowo sie zgadza, koordynator Fides w Espro istna porazka, brak szacunku do drugiego czlowieka, mowiac ze wyszlas tylko do toalety odpowiada, ze masz robic pod siebie bo przerwe masz co 2 Godziny!!! A czerwony? Jedyne co daje mu ten kolor to do bycia wiekszym burakiem!!! Nie dajcie sie ani na siebie krzyczec, mysli ze zalozyl czerwony czepek to "traktuj mnie jak swojego przelozonego a nie jak kolege z pracy " tasma podkrecona Zapier ale stanie, zalozy rece obok Ciebie I bedzie sie smial. Mieso spada na podloge, Ty je kopniesz dalej a on to wrzuci do Klienta!!!! Przesrzegam w 100÷!!!!!

Orzeł 2021
@Były pracownik

Popieram twoją opinię i na 100% zgadzam się z nią. Zaledwie tydzień temu się przekonałem na własnym doświadczeniu i znam podobne kwestie i niedogodności w firmie jak i agencji. Nie mam ochoty komentować co mi się przytrafiło.

POSZKODOWANY

UCIEKAJCIE OD TEJ FIRMY ZDALEKA NA BUNGALACH MIESZKAJA SAMI KRYMINALISCI I DILERZY DOSTANIESZ PO MORDZIE ZA NIC

Witam pracowalam z moim chłopakiem w firmie Fedes i nie wyplacaja pieniędzy po przyjeździe do holandi po 3dniach wyrzucają z pracy odradzam ta firmę

Masakra

Swoim zaniedbaniem doprowadzili że załapałem koronę pięć dni kwarantanny po tych dniach powrót do pracy z problemem oddychania i wysoką gorączką z powodu gorączki padłem przed maszyna koordynatorka powiedziała że mam pracować dopóki nie znajdą i nie przyjedzie zastępstwo pod ze mnie cieknol strumieniami. Koordynatorka powiedziała że jeżeli nie jestem w stanie pracować to mam godzinę żeby się spakować opuścić domek i wracać do Polski. A skoro myślę że jeszcze mam koronę to jestem chory na głowę mimo że po tych pięciu dniach testu żadnego lekarza żadnego dostałem jakiś antybiotyk nie wiadomo od kogo i kazali mi go brać bez kontaktu z lekarzem a na koniec wypieprzaj do Polski i nie oddali pieniędzy za te pół dnia pracy oraz 25 € za czipa którego pobrali. To już słyszałem od ludzi na samym początku że każdego (usunięte przez administratora) na tej pieniądzach za czipa czy zdasz go czy nie to i tak pieniędzy nie dostaniesz przez mój miesiąc przekręciło się się tam około 50 osób każdego oszukali na 25 € jaka kasa w skali rocznej to jest masakra (usunięte przez administratora) bardziej Holendrzy byli pomocni jak polscy koordynatorzy

@Masakra

A to za czipa jest w koncu 25€ czy 35 albo 37? Ile ludzi tyle wersji. Dzis czwartek - dzien wyplaty. We wtorek salarisy wszystko jak nalezy, a przychodzi czwartunio a pieniedzy nie ma. Ale dodzwonic sie do firmy to graniczy z cudem. Ale kiedy oni niby dzwonili to Ty niby masz wylaczony telefon. P A R A N O J A!!!!

Wieszacz-amator

Jaca
@Wieszacz-amator

Trafiłeś w samo sedno chowają się po inpaku niech przyjdą na expedycje to jest praca . Wypłata ok internet mogli by zrobić żeby po pracy można było grać odpocząć obejrzeć filmy tak jak mówisz nowe szafy by się przydały ale nie narzekajcie nieroby bo praca dobra i płacą też na czas jak coś jest nie tak dzwonisz i robią korektę . Jestem za

Adam Z
@Jaca

Ja już 11 tygodni nie widzę pieniędzy za 12 week

DIABLO
@Wieszacz-amator

PANIENKOM to jestes ty'dlamnie to to co ty wypisujesz to mam przypuszczenia ze nie jestes lepszym frajerem od nich.

Jajajaj@@@
@Wieszacz-amator

Jaka wyplacalna??????oszusci (usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!miesiac czasu czekam na zalegle 350 euro!!!!!!!!fides okrada ludzi i kazdy kto ma zamiar jechac do wehl i cokolwiek miec wspolnego z FIDESEM stanowcze NIE!!!!!!!!!!!!!!!(usunięte przez administratora)

Pracownica
@Wieszacz-amator

Co do panklaru. Pracowałam na stoorte i na esbro. Obrażasz ludzi od panienek? Chciałabym żebyś trafił. Na stoorte w Putten. Na cały dzień na piora gdzie na zewnątrz jest po 35 stopni upału, a w dodatku zrywa się taśma i musisz pracować rączkami. Płakał byś tak szybko jak nie jeden wieszacz uciekał bo gorąco gorzej niż na wieszaniu. Naprawdę jesteś amator, widać że początkujący. Bo za bardzo pchasz się w łaski fidesa. Pozdrawiam

Twardy85
@Wieszacz-amator

A ty byłeś na inpaku w szczycie pracy lub na panklarze jak szło stare mięso? Na spedycji to takich cwaniaczków w skrzynkach zbieraliśmy, na wieszaniu nie jest tak źle, na spedycji na bautenach to jest dopiero praca dla facetów z jajami, wieszacze to nam mogli co najwyżej stikery wyciągać.

Pakson
@Pracownica

@Wieszacz-amator panienki to są na wieszaniu Zapraszamy do Stoorte na expedycje uciekałbyś po godzinie panienko z wieszania

Pracownik z NL
@Wieszacz-amator

Witaj ogólnie to ty chyba nie jesteś normalny . Ja pracuję od 10 lat za granicą i to w Holandii raz przez 4 lata na stolarni fajną robota nie aż tak ciężka ale za to kultura i szacunek . Marchewki produkcja do teraz więc około 6 lat ciężko nie raz ale za to ludzie spoko itd da się zarobić . Więc nie wiem ale jeśli sądzisz jako Polak że my jesteśmy bydłem i tak musi być itd to znaczy że mama musiała cię ganiać i lać po łbie i straszyć przez całe dzieciństwo . Są prace fajne i agencje . Każdy kto płaci za mieszkanie w biurze mogą sprawdzić czystość raz w tygodniu i nikt nie ma prawa ci wejść do pokoju kiedy chce itd proszę zapoznać się z prawem wynajmu w Holandii bo ty wynajmujesz pomieszczenie jak około 70 procent Polaków w NL . Więc nikt nie ma prawa wchodzić kiedy chce itd a tylko przez biuro może być wysłana osoba sprawdzić czystość i to tylko raz w tygodniu jeśli mnie by takie coś spotkało a nigdy nie miałem takiej sytuacji . Wale typa na zemby dzwonię na policję i może być szefem na bungalach nie ma prawa wejść kiedy chce itd i bym go podał do sądu z prawnikiem byle jakim bo sprawa była by wygrana . Każdy kto mieszka lub przebywa na terenie Holandii tak zwanie wynajmuje pokój firma może sprawdzać czystość zgodnie art mieszkaniowym raz w tygodniu . Jeśli domek lub inne miejsca nie są głośne nie są zakłócane ciszę nocne nie ma nikt prawa wchodzić kiedy chce bez zaproszenia do środka i obojętnie kim jest tam itd . Na to są paragrafy itd . Po prostu ludzie boją się a tak na prawdę jeden mądry by go usadził na (usunięte przez administratora) i jak by poszło więcej ludzi mógł by nawet sobie posiedzieć za nękanie ibo to już nękanie kilka lat w nl w więzieniu . Pozdrawiam mądrych ludzi którzy się nie boją lamusów i cwaniaków

Monia i Dawid

Witamy wszystkich. Naprawdę jak zwiążecie się z tą firmą Fides to nie będziecie mieli transportu do pracy i z pracy. Panie Bungalowe tak zwana Lidka i Kaśka które miały by ogarniać bieżące sprawy nie zrobiły nic. Miałam sytuację razem z swoim chłopakiem byliśmy chorzy, nie poszliśmy do pracy, co wcześniej zglosilismy u Planistow. Tzw Lidka oraz jej przyjaciółka Kaśka przyszły do nas do domu kiedy spalismy chorzy z gorączka, narobiły nam po kryjomu zdjęć i przedstawiły firmie nie zamieniając z nami zdania że jesteśmy mocno pijani. Poinformowani zostaliśmy o fakcie że jesteśmy zwolnieni, mając na opuszczenie mieszkania 19 godzin. W lutym temp - 15 stopni. Ludzie jeśli macie szacunek do siebie strzescie się tego miejsca. Bo firma jako firma Fides jest wypłacalna ale warunki i ogólne obowiązujące zasady nie mają nic wspólnego z Konstytucja człowieka, i poszanowaniem (usunięte przez administratora)

Rumunka
@Monia i Dawid

Witam. Współczuję takiej sytuacji. Słyszałam o akcjach tych pań. Są prawie jak (usunięte przez administratora) Zero intymności dla par itd. Wchodzą do bungalu jak do siebie. Porażka!!

Kicik
@Monia i Dawid

Zgodzę sie. Ja z gorączka ponad 38 grubo zadzwoniłam został mi zrobiony test na koronę i wyszedł negatywny więc stwierdzili że jestem zdrowa. Gdzie od 3 do 13 nie mogłam wstać z łóżka. Dostałam informacje że miałam ciekawy weekend i może dlatego gdzie w weekend jedynie gdzie byłam to w sklepie pieszo bo dostajemy służbowe auto ale do sklepu już nie możemy nim jechać co jest śmieszne bo my tankujemy to auto. Gdyby nie jeden z liderów musiałabym stać z gorączka 10h. Lidka i kaska to najgorszy sort człowieka nie spotkałam się z kimś tak wynioslym i psychicznym. Szczerze nie polecam mieszkania na bungalach okropieństwo zero ładu i traktują człowieka jak psa mimo że płacisz za domek to nie masz wgl prywatnosci. Zgodzę się jeśli szanujecie siebie to omijajcie szerokim łukiem bo to co się wyprawia to porażka i zbesztanie godności czlowieka

Na początek powiem... praca ciężka, warunki w pracy trudne, tępo pracy nie raz szalone. Dla kogoś nowego, szaleństwo i chaos. Jeśli wytrzymasz miesiąc... wytrzymasz i rok. Nie jest to praca dla mieczakow, budowa przy tym to pestka, wiem coś o tym. Ale dla chcącego pracować będzie ok. Pieniądze zawsze na czas, jeśli jestes swoim autem , zwrot kosztow. Warunki mieszkaniowe wporzadku, wiadomo, trzeba zachowac czystosc i dostosowac sie do ogolnych zasad, niektorym sprawia to problem . Planisci i koordynatorzy na początku mili, później już nie zawsze niestety. Atmosfera w pracy dobra, ludzie fajni. (usunięte przez administratora) jest, nie powiem ale myślę że jak ktoś chce , nie myśli tylko o jaraniu trawy i chlaniu to da radę. Nie oszukujmy się, praca marzeń to to nie jest ale jesteśmy tylko tanią siła roboczą . NIE CHCIALO SIE DZWIGAC TECZKI TO TRZEBA WYSZUKIWAC W FILETACH KOSTECZKI ????

Wiktoria

Nie Polecam tej agencji!! Wraz z chłopakiem przyjechaliśmy 17.04.2021r. do Putten, agencja Fides dzień wcześniej wysłała nam tą lokalizacje jako docelowe miejsce zakwaterowania. Po dotarciu okazało się, że bungal w którym mamy mieszkać nie jest tym który wysłali nam na zdjęciach do wglądu tylko starym, pełnym grzybu, pijaków, połamanych szaf. Po telefonie do (koordynatora) zmienili nam na nieco lepszy chociaż także nie adekwatny do pobieranej opłaty tygodniowej przez nich (ok 100euro). Można by było napisać książkę na temat tego co sie dzieje w tej agencji a raczej, co się nie dzieje i jak podchodzą do człowieka. Pomijając już fakt zakwaterowania przejdę do pierwszego dnia pracy. Praca w Storteboom Barneveld przy kurczakach, tak koordynator zapewniał, że będzie można na czysto zarobić 350/400 euro tygodniowo. Jedne wielkie kłamstwo, byliśmy w fides 10 dni z czego przepracowaliśmy 5, niejednokrotnie jak szliśmy do pracy na 9 godzin które miało być zapewnione dziennie, zostaliśmy odesłani do domu po 2-3 godzinach. Mieliśmy dostać zwrot kosztów za paliwo za dojazd do pracy nie dostaliśmy nic wręcz przeciwnie w dodatku pomylili się przy wypłacie o ok 100euro na osobę (łącznie ok 200) dostaliśmy za mało. Zaraz po wglądzie na (solarisa) zadzwoniliśmy do agencji.. NIKT nie odebrał telefonu. Więc napisaliśmy mnóstwo wiadomości oraz @ to dopiero po jakimś czasie ktoś raczył odpisać abyśmy napisali na (infolinie) napisaliśmy tego samego dnia, do dnia dzisiejszego nie dostaliśmy korekty rozliczenia! Traktują ludzi jak marionetki w teatrze, dopóki się nie dojedzie na miejsce to odbierają telefony i są potulni jak baranki, a jak już się przekroczy granice, to trzeba wymodlić to aby raczyli odebrać telefon. Na szczęście byliśmy swoim autem, mieliśmy swoje pieniądze, gdybyśmy przyjechali na (pusto bez grosza jak niektórzy których zmusza do tego sytuacja) to zostali byśmy bez dachu nad głową, środków do przeżycia oraz czegokolwiek. PS. Śmieszne są te ich kontrole czystości, które przeprowadzają i dają za to kartki (żółta, czerwona itp), a doprosić się ich o zmianę np, żarówki się nikt nie doczekał..a to leży w ich kwestii każdy za to płaci, a czynsz który pobierają tygodniowo od wypłaty za domek jest śmieszny i nie adekwatny do ich stanu.. za taką kwotę na osobę, pomnożyć je przez okres miesiąca to można sobie za łączną sumę ładną kawalerkę wynająć..

Byly pracownik

Pisze tutaj z informacją ze nie polecam tej firmy jest okropnie zero prywatności jakieś śmieszne żółte karteczki za to ze idzie sie do kogoś po cukier zapytać Praca gorzej niż w obozie pracy tragedia i porażka idzie sie na skargę ze cos nie odpowiada jedynie co sie usłyszy jak coś Ci nie pasuje to wypierdzielaj .Zero wsparcia jakiegoś wyzysk pracowników warunki pracy okropne brak szacunku do drugiego człowieka a Pan Rafał z biura to już wogole człowiek jakich mało dzban i gardzmi ludźmi. Ludzie którzy są chorzy musza isc do pracy bo nie dostanie sie ani dnia wolnego porażka . Jeśli sie zwalnia ktoś 16h na opuszczenie domku tragedia. A Lidka i Kasia z bungali wchodzą do domku jak do siebie jeszcze z pyskiem bo np. Śmiec lezy na podłodze nie polecam szczerze Ja osobiście składam wniosek do polskiego sądu za to co się odwala w tej firmie jeżeli ktoś jest chętny zapraszam czym wiecej ludzi tym większe zainteresowanie sądu pracy

Monika
@Byly pracownik

Podpinam sie pod to

Czujna
@Byly pracownik

Jaka to była praca i lokacja ?

Piter

Ja tam mieszkałem na hotelu cisza spokój żadne hałasy czy inne banialuki. Ziomek na pokoju spoko mijalismy się zmianami, wszędzie blisko, jak nie masz swojego transportu dostaniesz rower nowiutki mega wypas, dbasz o niego jesteś niezależny do sklepu do roboty, mi się podoba, ja tam pozytywnie wypowiem się, kasa zawsze na konto wpływa, robić trzeba wszędzie jak ci nie wychodzi na tym dziale to dadzą cię na inny, w każdej robocie trzeba się narobić,, teraz wracam z kumplami którzy zdadzą maturę najważniejsze jest że robota jest i kasa wpływa na konto i warunki normalne, wiadomo ze trza się przyzwyczaić. Wracam za cztery tygodnie

Majtkowąchacz

Praca dobra ale na aquaparku Szef Rafał stary kryminalista zboczeniec , ostatniio nawet chłopak umarł od prochów na jego zmianie , obwąchuje wszystkim majtki .....

niedoszły pracownik
Kandydat

Witam Nie polecam agencji Holandjobs (Fides). Umowa, warunki w najmniejszym stopniu nie zgadzały się z ofertą i ustaleniami telefonicznymi. Dzień przed wyjazdem dostałem wszystkie dokumenty, jeżeli ktoś nie poświęci czasu na ich sprawdzenie (a jest tego troche) może się nieźle naciąć. Miało być 400e netto na umowie dostałem (po obliczeniu) 315 brutto. Mogą cię rzucać po różnych "zleceniodawcach", bez wcześniejszej informacji, o każdej porze czy jesteś czy nie jesteś mogą sprawdzić kwaterę, wystawić żółtą, czerwoną bądź zieloną kartkę. itd itp. Dajcie sobie spokój z nimi.

Seba

Nie wiem co jest prawdą z tych wszystkich opinie czytając ,jednak podzielę się krótko i na temat byłem dwa tygodnie jako halowy przez agencjie fides praca ciężka i dla wytrwałych ale idzie się przyuczyc tutaj w podzięce chlipakom którzy cierpliwością się wykazywał do mnie jako nowego chce podziękować, jednak ,podzielic się chciałem tym że pierwsza jest to agencjia pracy fides gdzie miałem kwiatek na czas tak jak w umowie ,wypłata bez opóźnienia i naprawdę co do warunków i czystości było ok co do tz Rafała który spogląda domki nigdy nie zdążyło się tak by nie zapukał do drzwi czy wszedł bez płukania pisze to co było i co widziałem pisząc o nim i będąc na domkach pomyślałem że Dobrze że jest taka osoba ponieważ byłoby chyba syf bród i inne wiem co pisze ponieważ taka jest rzeczywistość gdy mieszka się w kilka osób i nie ma kto śmieci wynieść itp więc morał jest taki najlepiej dbać od samego początku tak jak u siebie w domu się ma A nie uczyć się dopiero tego na wyjazdach sam nie pochwalam syf i stosu garnków i butelek których nie ma kto wynieść , , to tak po krótce z mojego doświadczenia z firmą i praca dodam może jeszcze to że wyjeżdżając do pracy jadę do pracy a nie szukać wrażeń kłopotów i robić sobie wrogów gdyż życie różne scenariusze pisze nie miałem takich doświadczeń o których po krótce przeczytałem ale chcąc nie chcąc podzielić się chciałem o sobie A inni kolejni sami rozsadzcie jak naprawdę było jest itp moją przestroga była zawsze taka nie czytaj opinie bo zawsze będą niezadowoleni rozczarowani i nie spełnieni więc najlepiej na samym sobie tego doświadczyć pozdrawiam sebastian

Kot w butach
Kandydat

Witam. Jak wygląda praca? Ile godzin dziennie się pracuje? Ile wynosi tygodniówka? Proszę o opinie

Monika
@Kot w butach

Nie jedz tam to (usunięte przez administratora) bez szacunku do człowieka, wyrzucają z gorączka 40 stopni w mróz na bruk dając 16 godzin na opuszczenie domku bo człowiek chory i nie interesuje ich czy masz transport czy masz pieniądze czy masz gdzie iść , bo tam człowiek nie ma prawa nawet zachorować, ludzie z nogami w gipsie muszą pracowac inaczej na bruk. Proszę nie jedz tam

Dupa
@Kot w butach

Szukaj innej pracy to co piszą to oeawda

Zostaw merytoryczną opinię o Fides Uitzendgroep - Doetinchem

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Fides Uitzendgroep