Opinie o Fides Uitzendgroep w Doetinchem

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Fides Uitzendgroep. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Fides Uitzendgroep o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fides Uitzendgroep w Doetinchem

Na_Jointowym_Kacu

Pracowałem prawie pół roku i powiem tak pracujesz chodzisz do pracy i potrafisz kulturalnie rozmawiać wszystko idzie z biurem elegancko załatwić za siedzenie i narzekanie nie będą wam płacić leniwe (usunięte przez administratora)

@Pracodawca Praca jak praca, ciężka bo fizyczna. Trzeba się przygotować na to, że na hali jest chłodniej, że nie jest to praca dla leniwych. Pojechałam tam w celu nabierania na studia...Pracowałam ponad 2 miesiące. Ludzie z biura w porządku , da się z nimi dogadać. Lokacje też nie są złe- trzeba pilnować porządku, dostaje się kartki itd (Jest to jak najbardziej spoko, przynajmniej się człowiek nauczy trzymać czystość) Byłam jak najbardziej nastawiona na ciężką pracę (w końcu pojechałam tam do pracy, nie na wakacje) jednak nie spodziewałam się ,że dam sobie spokój tak szybko... Głównie chodzi o (usunięte przez administratora) na hali. Widziałam, że ktoś pisał o pani M -operator z linki nr 1 ( z filetów ) Cieszę się , że w końcu ktoś poruszył jej temat! Ją żałuję, że nic z tym nie zrobiłam. To jest nieodpowiednia osoba na stanowisko operatora! Mogłabym dużo powiedzieć na jej temat , gdyż zdarzało mi się być u niej na lince. Jako operator , co jest komiczne - nie umie ustawić maszyny gdy coś się zepsuje. Tyle razy byłam świadkiem sytuacji, w których ignorowała prośby o pomoc, przykładowo nowy pracownik zadał pytanie "ile powinienem układać krat na paletę?" , na co ona odpowiadała pytaniem "a ile powinno być krat na palecie?" po czym bezczelnie odchodziła. Nie raz też "papugowała" inne dziewczyny powtarzając ich słowa piszczącym podniesionym głosem Przepraszam, co? Tak się zachowuje dorosła kobieta i tzw. LIDER ZESPOŁU? Przeklina , krzyczy , ignoruje prośby o pomoc? Bardzo dużo osób narzeka na jej zachowanie, nawet ludzie z innych działów mają o niej wyrobione zdanie na podstawie jej zachowania. Chodzenie i mówienie "mam (usunięte przez administratora) w tych ludzi, trzeba myśleć o sobie i tak jeszcze trochę i stąd(usunięte przez administratora)jest to normalne ? Nie bójcie się zgłaszać do biura takich zachowań. Bo gwarantuję wam, że ludzie z biura też pracowali tak jak wy i zareagują w momencie gdy jesteście ofiarami (usunięte przez administratora)

Zevenaar

@Pracodawca Pani M z jedynki [filety] to spory niewypał, nie ma co się dziwić ,że ludzie po kilku godzinach potrafili rzucać robotę będąc u niej na lince. Nie widziałam na hali osoby, która gorzej traktuje pracowników

Polityk

Czytam i czytam i nic sensu tu nie ma . Opinie piszą osoby z marginesu społecznego zwolnione . Znam Eabro mam tam bardzo dużo znajomych i powiem szczerze że dziwię się tym ludziom że te bzdury piszą . Po co . Przecież jest powiedzenie Kto będzie chciał pracować i zarabiać pieniądze to będzie zarabiał . A kto przyjechał (usunięte przez administratora) do Holandii bo wszystko jest legalne to będzie (usunięte przez administratora), nie będzie chodził do pracy we wtorek już nie będzie miał pieniędzy i zostanie zwolniony . I te osoby takiego pokroju czy natury czy może wychowania bo tak ich wychowali rodzice będą wstawiać negatywy . Pisownia tu jest oszałamiająca średnia mniej niż zero

Kami

Już ktoś tu się wypowiadał więc może się powtarzam Trafiłam z chłopakiem na kurczaki na Eabro praca sama w sobie spoko ale ludzie którzy tam pracują którzy mieszkają na Hotelu dramat. Połowa to alkoholicy którzy tylko do siebie epieatami(usunięte przez administratora) itd nie da się tego słuchać . Ludzie chodzą do pracy pijani(usunięte przez administratora) od nich dlaczego przełożeni nie kontrolują tego . Mam dość przebywania z takimi ludźmi . Jedziemy już jutro do domu na święta przede wszystkim i nie chcemy już mieszkać za granicą malutko jest fajnych par . Większość to starzy alkoholicy i (usunięte przez administratora). Do pracy nie mamy zastrzeżeń tylko do ludzi którzy z nami tam pracował -(usunięte przez administratora). Odradzam tylko że względu na ludzi z którymi przebywaliśmy . Może niech firma zwróci uwagę z kim podpisują kontrakty i kogo przyjmują do pracy to dosłownie widać na pierwszy obraz (usunięte przez administratora)

logo firmy Pracownik fizyczny w odlewni
Eming BV
logo firmy Inżynier serwisu
Graser Sp. z o.o.
logo firmy Dekarz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy PRODUKCJA I PAKOWANIE DROBIU
GP Recruitment
Siwy

Firma nie nadająca się zupełnie do pracy zatrudnili mnie na kurczaki miało być 380e itak śmiechu warte a skończyło się na 330 za 40h o ile dało rady tyle przepracować nie życzę zatrudnienia najgorszemu wrogu

Rafik

Jadę do Fides pracować w niedzielę . Dam opinie jak dojadę . Na razie mam dobry kontakt z rekruterem wszystko mi powiedział z koordynatorem też . Czytam i dziele przez pół wszystko bo jak to się mówi jak nie zobaczysz sam to się nie przekonasz . To nie jest pierwsza moja praca za granicami Polski . Nie chce nic zapędzać ale im więcej negatywnych opinii o firmie tym pozytywniej się przekonuje do niej i nie myliłem się ani razu . Jak pojechałem do pracy gdzie nie było praktycznie negatywów w necie to tam był dramat ludzie imprezowali palili w pokoju szlugi , nie było nadzoru nad lokacja każdy robił co chciał jak już dochodziło do (usunięte przez administratora)to wpadało dwóch wielkich karków pytali tylko który to pokazywali palcem ktory i zabierali . Później zacząłem szukać pracy i im więcej negatywnych opinii było tym pozytywniej byłem zaskoczony . To zobaczymy tutaj jak będzie . Jestem nastawiony pozytywnie . Spakowany jutro mam wyjazd parę rzeczy dokupie dzisiaj i zobaczymy jak to będzie . Do następnego razu .

Nie przestrzegam przed tą firmą ale przestrzegam przed ludźmi jacy tu jadą czy są . Jeżeli widzicie w pracy na Eabro czy na kantynie naćpanych ,pijanych ,agresywnych to piszcie do koordynatora . Pozbędziemy się w końcu cwaniak nierobów narkomanów z hotelu . Ja che z chłopakiem pracować i chce mieszkać bezpiecznie . Nie chce mieszkać z ćpunami i kryminalistami dlatego taki jest Hejt tutaj bo piszą zwolnieni . Żadna firma na całym świecie nie zwalnia ludzi pracujących każdy normalny to wie zwalniane są osoby za coś . Czytam te wpisy żenujące o wstyd mnie za Takich właśnie Polaków . Po co przyjechali za granie . Bawić się ,leżeć udawać chorych a tak w prawdzie są wycieńczeni po ćpaniu czy imprezkach . Nie wiem czy płakać czy się śmiać z tych wypocin które czytam ,wiem że tego ścieku się nie czyta ale wyszłam z ciekawości i musiałam wyrazić swoją opinię . Stek bzdur wypisywanych przez pracowników zwolnionych każda normalna osoba która ma skończona szkole i ma że tak powiem olej w głowie nie będzie brała pod uwagę tych bzdur wypisywanych w necie . Hejt i jeszcze raz hejt

@Dawid

Witam ,mieliśmy jechać tam z dziewczyną 27 listopada ,lecz ktoś nas ostrzegł. Po czym czytam opinie że jakaś para tam pojechała i wyrzucili ich jak psy po kilku dniach . Następnie chłopak wracał rowerem godzinę do baraków. Co tam się dzieje ,można się tylko domyślać. Do nas rekruterzy tak się przymilali ze aż w (usunięte przez administratora) by weszli . Dobrze że tam nie pojechaliśmy bo byśmy zostali na lodzie. Uważajcie na siebie sprawdzajcie opinie ,tu jest z 300 negatywnych a kilka pozytywnych . Więc bał bym się

Ekspedycja

Praca jak każda inna za miedza lekko nie jest jak masz motywację i trochę zaparcia oraz dbasz o formę na spokojnie dasz radę cpuny odpadają ludzie którzy nie mają manier i dobrego zachowania też zostaną szybko zweryfikowane. Cóż zachować trzeba się umieć nie jesteś konfliktowy chcesz pracować to i zarobisz ja już jestem tu ponad rok i nie narzekam po roku wyższa stawka. Warunki mieszkaniowe ok godziny też są urlopy płatne jedyne co trzeba to chcieć pracować reszta która wystawia negatywy to zwykle cpuny i nieudaczniki nie umiejące foli rozłożyć myślałeś że przyjedziesz i ludzie będą za Ciebie robić? Albo będziesz do pracy chodził kiedy chcesz ? Niestety nigdzie tak nie ma pozdrawiam stortebom wszystkie Stare wygi z ekspedycji elo

@Ekspedycja

Ta wyższa stawka po roku zawsze jest gwarantowana czy jednak jakoś wynikiem sobie ja wyrobiłeś? Tu widzę ktoś jakieś przekupywanie kogoś przytaczał. Nie wiem na jakieś zasadzie ale jakaś dodatkowa nagrodę jeszcze da rade sobie wyrobić? I z jakimi predyspozycjami ludziom robotę polecasz? Jak tak patrzę po opiniach to chyba nie każdy się wpasuje?

Kolejny byly pracownik

Witam. Chciqlbym przestrzec przed ta firma pojechalism do pracy w holandii wrzucili nas na kurczaki tak jak bylo dogadane ale po 4 dniach wyrzucili nas z bungali mnie i narzeczona bo nie podobalo sie ze sie unieslismy w pracy i nie pozwolilismy soba pomiatac kolejny dzien czekam na wyplate ktora nie doszla do wyplaty ciagle przedluzaja ze zgubili numer rachunku i non stop musialem wysylac do tej pory nie dostalem odpowiedzi kiedy dostane wyplate a to kolejny tydzien leci kazdy kto chodz troche mysli nie podejmie z nimi wspolpracy w bungalach brakowalo cieplej wody nie dali nic zorganizkwac tylko z dnia na dzien wyrzucili w deszcz z domkow na ulice zostawiajac bez dachu bez pieniedzy bez mozliwosci powrotu dlatego szczerze przestrzegam sprawe bede zglaszac do telewizji i do sadu bo napewno nie pozwole sobie na takie traktowanie (usunięte przez administratora) nie polecam i napewno moja noga u nich wiecej nie powstanie @Pracodawca to sam (usunięte przez administratora) i naciagacz zegnam jakiekolwiek drogi z ta firma.

Maestro

Przestrzegam przed Putten ,nie zgadzacie się tam jechać . Planista ma swoich wybrańców jak ci przypasi to git jak się nie spodobasz nie masz godzin .(usunięte przez administratora) którzy (usunięte przez administratora)planisty mają ale dnie inni mają połówki . Uważajcie na niego (usunięte przez administratora) jest(usunięte przez administratora) . Nie jest konkretny . Kontakt z nim zerowy . W końcu poszukałem sobie pracy i pojechałem do inne siciagam do siebie kumpli z tej firmy . Jak opowiadają kumple z innych firm tam mają godziny Planiści odbierają telefony . Tu ten Pan nic masz lub nie masz kontaktu nigdy nie wiesz na którą godzinę jedziesz i czy jedziesz czy może dał ci wolne . A jak dał ci wolne to ci wmówi że wolnego ci nie dał . Zastanawiamy się z kumplami czemu Fides trzyma tak niekompetentnego plamiste . Odradzam Putten . W sumie daje neutralna opinie bo robota fajna ale jej brak. Ciągle połówki wolne inni dygaja po 6-5 dni I brak kontaktu z planista to minusy . Jak się zgodzicie na Putten to się przekonacie że piszę pracę .

Dijen

Zatrudniają młodych wulgarnych czerwonych np na dijen mieliśmy tam trzy dni okazję pracować , ale nie jest to wina fidesa tylko Esbro , Oskar i jego kolega poniżają ludzi nie mają szacunku za grosz do pracowników . Odeszlimy od Esbro pojechaliśmy do domu , ale powinien ktoś się tym przyjrzeć . Dużo ludzi odchodzi bo nikt sobie nie pozwoli takiego traktowania . Fides przyjrzyj się tym co się dzieje na różnych działach . . Czerwoni poniżają pracowników są wulgarni nic nie robią ich znajomi nic nie robią . Fides Ty na to pozwalasz dlatego ludzie uciekają ,

@Dijen

Również się podpisuje tak jak wcześniejszy wpis Eabro daje na czerwonych młodych ludzi którzy absolutnie nic nie robią nie mają szacunku dla pracowników ci czerwoni podchodzą sobie do swoich laseczek rozmawiają z nimi one również nic nie robią . Moja dziewczyna musi musiała robić za dwie osoby płakała wracając z pracy że nadgarstki ja bolą ,zachowanie czerwonych nie do przyjęcia ( Polaków ) nie dziwię się że nikt nie chce pracować na tym dziale i ludzie uciskają na przeciwna zmianę , Fides przyjrzyj się temu . Takie zachowanie nie powinno mieć miejsca planiści nic z Tym nie robią a ludzie uciekają . A dlaczego nikt sobie nie zadaje pytania . Jak jesteś poniżany i obrażany to kto normalny będzie tam pracował

Ciekawy

Kto to robi ? Kamery są w pracy można sprawdzić

Damian

Chciałem napisać że wróciłem właśnie rowerem po pracy . Warunki atmosferyczne dramatyczne . Ta jazda rowerem godzinę w mrozie i śniegu nie na moje nerwy . Wracam tam skąd przyjechałem.jestem mokry zmarznięty po robocie dreptać rowerem.zaloje że nie przyjechałem swoim autem .taki minus ale te wiatraki uwielbiają jeździć rowerem Polacy zaś nie

Kochani jak wygląda sprawa z "klauzulą konkurencji" w umowie. Czy obowiązuje ona tylko w Holandii czy również w Niemczech czy nawet Polsce? Szczerze mówiąc jestem trochę zmieszana, bo gdyby coś nie wyszło w Fides to nie mam prawa szukać nowej pracy przez agencję na miejscu. Jak to wygląda dokładnie? Macie jakieś doświadczenie?

Może dodaj od siebie, dlaczego polecasz trzymać się z daleka? Przeczytałam trochę opinii i rzeczywiście niekazdy był zadowolony. Wspominano tu o złych warunkach w kwaterach itp. Czy jest szansa na zmianę kwatery? Ktoś też wspominał o tym, że wynagrodzenia się nie zgadzały. Finalnie zawsze wszystko dobrze wypłacają?

Nie potrafią ogarnąć transportu do pracy, nie odbierają telefonów, robaki na hotelu

Agencja nie przejmuje się tym co się dzieje na hotelu, twierdzą że to nie ich problem i każdy ma radzić sobie sam

Polecam otto bardzo dobre wynagrodzenie super warunki

Jarek
@Monika

(usunięte przez administratora) nie wypłaty w innych firmach wakacyjne wypłacane jest raz do roku a nie do wypłaty odlicz to wakacyjne od tygodniówki to zobaczysz za ile pracujesz

Byly pracownik

Fides dobra firma.Parca są dobre pieniążki na czas zawsze.peacoealam w 4 zakładach tam.jedynie na ludzi uważać bo lubią kopać doły.czy to rumun polak czy inny kraj i tyle

Marzena

Praca polecam planista odradzam

@Marzena

A w sumie to czemu planistę odradzasz? Z tą pracą to chodzi o zlecenie od nich a nie pod nimi? Ciekawi mnie samo zatrudnienie jako planista. Jak to płatne? Myślicie, że za to stanowisko warto jest się wziąć? Mają stabilną robotę?

Karol
@Marzena

Również odradzam planista jest do .... Cwaniak jakich mało zero kontaktu nic się nie dowiesz nie odbiera telefonów ,zapomnij że się dodzwonisz zero informacji o pracy . Stanowczo odradzam

Czy to prawda że ludzi zawozi bus firmowy?? Proszę o odpowiedź bo trochę przeraża mnie jeździć na rowerze w zła pogodę

Siwa1058
@Anonim

Witam tak zawozi autobus pracowników do pracy i odbiera .Zależy gdzie się mieszka

@Siwa1058

Skoro wszystko zależy od tego kto gdzie mieszka to czy możecie opisać przy tym szczegóły? Mam na myśli lokalizacje, które są dostępne, w jakich godzinach jeździ? i nic nie trzeba dopłacać?

Zostaw merytoryczną opinię o Fides Uitzendgroep - Doetinchem

• Jak się pracuje w Fides Uitzendgroep?

Zobacz opinie na temat firmy Fides Uitzendgroep tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 309.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fides Uitzendgroep?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 263, z czego 61 to opinie pozytywne, 150 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fides Uitzendgroep?

Kandydaci do pracy w Fides Uitzendgroep napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fides Uitzendgroep