Opinie o Pizzeria Italiana s.c. w Międzyrzec Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pizzeria Italiana s.c.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pizzeria Italiana s.c. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pizzeria Italiana s.c. w Międzyrzec Podlaski

Ala Nowy wpis

Nie dość że ciemno, zimno to jeszcze śmierdząco. Wychodząc z tej restauracji śmierdziało jak ryba . Słaba wentylacja .

Ella Nowy wpis

Szczerze mówiąc ta pizzeria jestem podziwu że jeszcze istnieje nie dość że zimno to jeszcze nie ma wentylacji i śmierdzi jak smarza. Sosy tak małe że nawet tyłka nie można posmarować????. Jednak lepsze Da Grasso .

Miki Nowy wpis

Nie polecam . Włascicielka nie miła . Pizzę zamówiłam na 15 zadzwoniono o zmianę godziny zgodziłam się na 14 przyjechała 14.20 letnia sosy nie takie jak zamawiałam . Strona internetowa ich do tyłka . Nie pozwala wybrać np dwóch sosów czosnkowych. A ciasto do pizzy słone że lepiej nie mówić .

Agnieszka

Czy sytuacja w firmie w stosunku do pracowników zmieniła się na przestrzeni lat? Czy nadal urlopy ani L4 nie są wypłacane? Bardzo Was proszę o odpowiedź.

@Agnieszka

Jeżeli ma pani jakie kolwiek pytania dotyczące tam pracy proszę zgłośc się do właściciela bo z tego co wiem to jest dwóch lat kto inny właścicielem . A po drugie nie szukają do pracy a pani pyta o opinie dotyczące tam pracy. Nie rozumiem jeżeli pani tam nie pracowała to skont pani wie co wypłacają a co nie ? ????z opowieści ? Radzę pytać się źródła informacji a nie z trzecich rąk

@Agnieszka

Jeśli trafisz na zmianie na dziewczyny to jest ok. Jeśli na (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) to licz się z t.ze będziesz ganiana jak dzieci małego kota .(usunięte przez administratora)Czasami o przyjecie zamówienia tez trzeba się przy barze doprosić bo zza wyświetlacza telefonu niewiele widać , a i pomyłki mogą się zdażyc

Urszula

Z tego co piszesz atmosfera i organizacja pracy zależy od tego z kim pracujesz na zmienie tak? Domyślam się, że pracy dośc dużo i jak są klienci to trzeba się nabiegać. A jak z wynagrodzeniem - jaka stawka godzinowa? Weekendy wszystkie pracujące? Płatne lepiej?

Była pracownica.
@Agnieszka

Ani z L4 ani z urlopów pieniądze nie są wypłacane. Za weekendy także nie jest płacone extra. Właściciele się zmieniają ale tylko na papierze bo przekrety robią swoje.

Była pracownica. Nowy wpis
@Anonim

„Szefowa” może mówić piękne rzeczy ale w rzeczywistości jest co innego. I każdy kto tam pracował może potwierdzić ze nie płaca za nic. Co do stawki to każdy ma płacone inaczej. A pytać zawsze można i wszędzie niż później żałować ????

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Pizzeria Italiana s.c. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Sprzedawca- Magazynier
Apis Sp.z o.o. Grupa SBS
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym
Profesjonalny kierowca
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
logo firmy Tajemniczy klient (zdalna)
QualitySite
Smakosz

Oj widzę konkurencja nie śpi czuwa. Italiana w Google ma największa ocenę w całym mieście a tutaj zwykle pomówienia. Oby tak dalej jesteście najlepsi w całym mieście

Była pracownica.
@Smakosz

Owszem ma dobra opinie bo każdy kto tam pracuje czy nawet po znajomych „musi” wystawić dobra opinie na Google.

Milena

Polecam z całego serca . Składniki świeże , smaczne , bardzo dobre jedzonko .

Bardzo zle jedzenie. Czuć ze wszystko odmrażane.

Tragedia

Jedna wielka tragedia. Wszystko mrożone i odgrzewane. Kiedyś jeszcze była dobra pizza jak robił ją Andrzejek, niczego nie żałował, było dużo składników a teraz pięć na krzyż. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Pizzeria Italiana s.c. - Międzyrzec Podlaski

• Jak się pracuje w Pizzeria Italiana s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Pizzeria Italiana s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pizzeria Italiana s.c.?

Pizzeria Italiana s.c.