Recrew HR

Opinie o Recrew HR

Filtruj opinie po kryteriach:

Zuza
 Opinia

O nie,nie polecam pracy w tej firmie

TakNie1
ciekawe
@Zuza 16.11.2018 17:20

czemu nie polecasz pracy w tej firmie ?

Arek
@Zuza 16.11.2018 17:20

Ja też nie polecam-praca na umowę-zlecenie czyli tzw. śmieciówkę.Maksymalny zysk dla pośrednika,a minimalny dla Pracownika.

Maria
@Arek 28.05.2019 10:50

Arek, czy zechciałbyś opisać na forum bardziej szczegółowo jak przebiega Twoja współpraca z firmą Recrew HR? W myśl tego co wiadomo o firmie ma ona dostęp do najlepszych na rynku kandydatów, posiadają oni wewnętrzną bazę Kandydatów o określonych kompetencjach. Piszesz o zyskach, jaka jest różnica miedzy wynagrodzeniem dla pośredników a pracowników?

kuba

jaka stawka godzinowa

Wojciech
@kuba 15.10.2018 22:16

Pytałeś ponad miesiąc temu o stawkę godzinową w Recrew HR, ale niestety nie otrzymałeś konkretnych odpowiedzi na forum. I jak, zdecydowałeś się podjąć współpracę z tą firmą, czy jeszcze się nad tym zastanawiasz? Jeśli tak, to daj proszę znać, jak Wasza współpraca przebiega.

go.to.work
 Opinia

Dlaczego w tych ogłoszeniach z firm pośrednictwa nie ma podanej konkretnie nazwy firmy, ktora poszukuje pracownika? Hmm..i zmiany od 6 i druga do 22..znaczy się jakaś ważna gałąź gospodarki, że musi być utrzymany niemalże ruch ciągły? Bo jeden dzień zwłoki powoduje mega straty...bzdura! Dajecie się jak niewolnicy wykorzystywać u Januszy biznesu.

Henryk
 Opinia

Czy firma stawia jakieś wymagania na początek? Czegoś zabraniają?

Tak27Nie

Stach
 Opinia

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Asia
@Stach 23.06.2018 19:18

Tak. Jestem zatrudniona przez tą agencję. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, to pisz śmiało ;)

Gregor
 Opinia

Jak się zaczyna pracę w firmie to zawsze jest trudno ale wiem, że po jakimś czasie jak nas poznają z dobrej ! pracy to zmienia się wiele.

Olek
 Opinia

Jaką umowę dostaje się na początek? Czy coś z socjalu macie?

Tom
@Olek 15.07.2018 11:40

W zależności od tego czego dany kandydat chce. Są oferty gdzie zatrudnienie jest na podstawie umowy o pracę jak i również na zlecenie na przykład na studentów

Kinia
@Olek 15.07.2018 11:40

W większości są to umowy zlecenie na miesiąc, brak jakiegokolwiek socjalu, polecam unikać!

Iwona
 Opinia

Jak obecnie pracuje Wam się w Recrew HR? Na gowork.pl można znaleźć bardzo liczne oferty pracy publikowane przez tę firmę. Czy ktoś z Was już współpracował z tym pracodawcą? Czy możecie podzielić się swoimi opiniami? Sądzicie że warto aplikować?

wera
@Iwona 29.06.2018 15:52

Współpracowałam. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Mają dużo ofert pracy więc zawsze można zaaplikować i coś znajdą

pat

Polecam. Dzięki Recrew znalazłam fajną ofertę pracy

Zostaw opinię o Recrew HR - Gdańsk

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie