Kinga Nowy wpis

Witam. Nie wiem czemu ktoś w taki sposób wyraża się o właścicielu tego sklepu... Prawda jest taka ,że w każdej pracy trzeba pracować czyli wykonywać swoje obowiązki. Pracowała z nami pani z zagranicy- na dwanaście godzin pracy na krześle przesiedziała dziesięć , nie dokładała towaru nam czy to w lodówki czy na półki, zostawiała obs...... toaletę ,w kasie non stop były minusy, robiła między nami chore awantury , itp. Dysfunkcyjna kobieta ( patologia). Jesteśmy dorośli i wiemy , że za leżenie nie płacą, ludzie z brakiem mózgu tylko tak myślą. Chora na głowę stara baba z nadwagą 500kg ledwo mieszcząca się za lada , obgadujaca pół Radzymina ... Dużo jest ludzi , którzy mają (usunięte przez administratora) mniemanie o sobie a patrząc w lustro widzą pokraki życiowe. A teraz trochę pozytywów :) Szef jak Szef zadaniem jego jest pilnować biznesu :) Wypłatę mam zawsze na umówiony dzień , z zaliczkami nie ma problemu :) Zaczynając pracę znałam tylko ,,saska kawę z brandy,, ( tylko to piłam :) )ale nauczyłam się asortymentu i jest ok- dał mi szansę nauki i przyuczyl do zawodu:)

Eln Nowy wpis

(usunięte przez administratora) zatrudnia na 1/10 etatu, czy inne śmieszne ułamki. Rzeczywiście pracujesz ponad 200h w miesiącu. Stawka godzinowa która proponuje to 10zl/h (w 2021r.) Bez dodatku za nocki czy niedziele. Wytrzymałam bardzo krótko, nie ma sensu dać się wykorzystywać, bo wymagania ten "pan" ma jak w ekskluzywnym sklepie z trunkami premium, a płaci jak w śmierdzącej budce z piwem. Omijajcie szerokim lukiem. Dziwię się że jeszcze nikt tego "rekina biznesu" do inspekcji pracy nie zgłosił.

Wiecie coś o pracy w przedsiębiorstwie Alkoshop 24H Tomasz Damulis w miejscowości Radzymin? Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Alkoshop 24H Tomasz Damulis - Radzymin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Alkoshop 24H Tomasz Damulis
1/5 Na podstawie 1 ocen.