Kinga Nowy wpis
Pracownik

Witam. Nie wiem czemu ktoś w taki sposób wyraża się o właścicielu tego sklepu... Prawda jest taka ,że w każdej pracy trzeba pracować czyli wykonywać swoje obowiązki. Pracowała z nami pani z zagranicy- na dwanaście godzin pracy na krześle przesiedziała dziesięć , nie dokładała towaru nam czy to w lodówki czy na półki, zostawiała obs...... toaletę ,w kasie non stop były minusy, robiła między nami chore awantury , itp. Dysfunkcyjna kobieta ( patologia). Jesteśmy dorośli i wiemy , że za leżenie nie płacą, ludzie z brakiem mózgu tylko tak myślą. Chora na głowę stara baba z nadwagą 500kg ledwo mieszcząca się za lada , obgadujaca pół Radzymina ... Dużo jest ludzi , którzy mają (usunięte przez administratora) mniemanie o sobie a patrząc w lustro widzą pokraki życiowe. A teraz trochę pozytywów :) Szef jak Szef zadaniem jego jest pilnować biznesu :) Wypłatę mam zawsze na umówiony dzień , z zaliczkami nie ma problemu :) Zaczynając pracę znałam tylko ,,saska kawę z brandy,, ( tylko to piłam :) )ale nauczyłam się asortymentu i jest ok- dał mi szansę nauki i przyuczyl do zawodu:)

Eln Nowy wpis
Pracownik

(usunięte przez administratora) zatrudnia na 1/10 etatu, czy inne śmieszne ułamki. Rzeczywiście pracujesz ponad 200h w miesiącu. Stawka godzinowa która proponuje to 10zl/h (w 2021r.) Bez dodatku za nocki czy niedziele. Wytrzymałam bardzo krótko, nie ma sensu dać się wykorzystywać, bo wymagania ten "pan" ma jak w ekskluzywnym sklepie z trunkami premium, a płaci jak w śmierdzącej budce z piwem. Omijajcie szerokim lukiem. Dziwię się że jeszcze nikt tego "rekina biznesu" do inspekcji pracy nie zgłosił.

1
Administrator

Wiecie coś o pracy w przedsiębiorstwie Alkoshop 24H Tomasz Damulis w miejscowości Radzymin? Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Alkoshop 24H Tomasz Damulis - Radzymin

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Alkoshop 24H Tomasz Damulis
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Al.Jana Pawła Ii 25
    05-250 Radzymin
  • NIP: 1250887565 REGON: 016229693
Alkoshop 24H Tomasz Damulis