Opinie o Gfs-Global Freight Service Grzegorz Schlotterer w Redzikowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Gfs-Global Freight Service Grzegorz Schlotterer. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gfs-Global Freight Service Grzegorz Schlotterer o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gfs-Global Freight Service Grzegorz Schlotterer w Redzikowo

Bartek Nowy wpis

Tak dobrze dzieje się w firmie i w związku z tym przestaliście korzystać z forum pracowniczego?

Monika Nowy wpis
@Bartek

To ta firma jeszcze działa?

Benek Nowy wpis

Dla dobrego pracownika to jest dobre miejsce do pracy a że nie wszyscy tacy są to pozostaje narzekanie.

Maciek Z Nowy wpis

Póki sam Grzegorz prowadził auta było wszystko poukładane .Z czasem pojawiła się t.zw. Pani Karolina i inne warunki współpracy .Pani bez ogłady bez kultury i bez pojęcia o wykonywanej pracy .Wszystko nie dopilnowane ,brak kontaktu i kasy brak.A szkoda bo dobrze szło.

Iwona

Cześć! Podpowiedz, gdzie mogę znaleźć informację o prowadzonej rekrutacji w Gfs-Global?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Gfs-Global Freight Service Grzegorz Schlotterer? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Jarkotrans

Latam od marca 2018 jest ok .Latasz zarobisz u nich.

Robert
@Jarkotrans

chyba w LOCIE

Iwona
@Robert

Forum dotyczy Gfs-Global Freight, więc może skupmy się na tej firmie. Widzę, że nie zgadzasz się z tym, że można tam dobrze zarobić.Na jakie realne można liczyć?

@Iwona

zarobić? Wykorzystał przestępca zarówno przewoźników jak i pracownikom, którym nie płacił. Firmy padają przez niego, bardzo bardzo zły człowiek ale ta jego Lejdi też tak samo beknie za te oszustwa i złodziejstwo i pójdą dzieci do domu dziecka jak pójdą siedzieć oboje.

robert

Pan Grzegorz ma fantazję .Pięc rozladunków w molochach to jakieś 3-4 dni jeden kurs. Potem oczywiście nota za palety i musisz do interesu dopłacić. Tak się podjarałem pracą u Pana Grzegorz że kupiłem naczepę i wio do roboty. Po trzech miesiącach owocnej wsółpracy i zapłaceniu za palety 3000 Euro w (usunięte przez administratora) Chcesz zmoczyć to tylko robota u Grześka.

Juro-volvo

Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić Pana Grzegorza lepszych stawek nigdzie nie dostanę ,płaci w terminie. Wszystko dopilnowane.

@Juro-volvo

....napisała osoba z gfs 2 opinie Juro-volvo, tomek-volvo, nawet nicki podobne. Sami siebie polecają. Słyszałem nieraz jak traktuje ludzi, obraża pracowników, krzyczy na nich. Współczuje jego pracownikom jak i współpracownikom

prosze o kontakt telefoniczny, 793170283

Violetta

Nie polecam.Wszystko co opisują w swoich reklamach to nic się nie zgadza .A te osoby co wypisują same pochwały to ich pracownicy.

tomek-VOLVO

Jak dla mnie wszystko lata jak powinno .Wypłaca na czas .Polecam

Mirek

Nie polecam. Totalna porażka, pięknie opowiada zanim zaczniesz jeździć. Obciążenia za palety to tam podstawa. Terminy płatność masakra. No i stawka za kilometr to tylko opowieści.

Zostaw merytoryczną opinię o Gfs-Global Freight Service Grzegorz Schlotterer - Redzikowo

• Jak się pracuje w Gfs-Global Freight Service Grzegorz Schlotterer?

Zobacz opinie na temat firmy Gfs-Global Freight Service Grzegorz Schlotterer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gfs-Global Freight Service Grzegorz Schlotterer?

Gfs-Global Freight Service Grzegorz Schlotterer
3.2/5 Na podstawie 11 ocen.
  • 16
    76-200 Redzikowo