Opinie o Drukarnia Mikopol Dariusz Mikolasek w Radzionków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Drukarnia Mikopol Dariusz Mikolasek. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Drukarnia Mikopol Dariusz Mikolasek o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia Mikopol Dariusz Mikolasek w Radzionków

Halina Bończek

Praca wspaniała, szkoda że zdrowie mi już nie pozwalało jej kontynuować ale serdecznie pozdrawiam całą załoge a w szczególności majstra Bodzia, "Łysego od Diany" i Arka "Kartonkleja"

Ilona
@Marysia Dzik

Twoje zdanie jest bardzo pozytywne na temat pracy w tej firmie, z jakiego powodu już tam nie pracujesz? Co do stanowiska operatora sklejarki to jaka umowa dla pracownika, o pracę?

To prawda, że pomocnik operatora sklejarki więcej zarobi niż magazynier? tak napisano i nie wiem gdzie szukać potwierdzenia a najlepiej porównania tych stawek. Do tego sam zakres zadań byłby do porównania? Może je ktoś zestawić w przypadku tych stanowisk?

Jak szefostwo w Drukarnia Mikopol Dariusz Mikolasek traktuje ludzi?

Cześć. Chciałbym się tutaj zatrudnić na stanowisko magazyniera. Orientujecie się, ile można tak około zarobić? Widzę, że pracownicy nie są zadowoleni z pensji, przyrównują ją do niższego wynagrodzenia, jakie otrzymuje się za pracę na kasie w jednym ze sklepów. ale ja nie orientuję się, ile tam płacą... Może coś od nowego roku poszła w górę? :) Wspomniano coś o szkodliwości rozpuszczalników. Czy z tego tytułu można się starać o jakiś dodatek za szkodliwe warunki pracy? Dajcie znać.

Roki Balboła Nowy wpis

Lepiej od razu aplikuj na stanowisko "pomocnik operatora sklejarki" albo "asystent kartonklejorza" ale nie wiem czy teraz są przyjęcia. W każdym razie lepsza kasa to napewno.

Magazynier

Pracowałem 2 lata i to były najgorsze dwa lata ,stary obiecuje premie których nigdy nie widziałem.Atmosfera taka sobie zależy czy trafisz na fałszywa osobę czy nie.Zarobki gorsze niż na kasie w Biedronce.Nikt kto ma chodź trochę oliwy w głowie nie wiąże nadziei z tym starym ,zakurzonym zakładzie.Bhp nie istnieje ,a szkodliwość rozpuszczalników jest wysoka ,ludzi boli głowa.

Firma Drukarnia Mikopol Dariusz Mikolasek poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Drukarz

Bardzo słabe zarobki ,córka właścicieli dodaje ogłoszenie o pracę.Ojciec z synem zatrudnia a jak się zwalniasz to z matką masz do czynienia.Ogolnie właściciele są żałości ,obiecują złote góry,zerowy socjal,premie tylko dla siebie.Niepolecam nikomu ,nawet dorywczo

Sebo
@Drukarz

Słabe, tzn. jakie, można konkretniej? Na poziomie minimalnej czy jednak więcej? Podaj proszę chociaż widełki. To widzę, że pracownik przechodzi 'przez sito' całej rodzinki :D Czyli zwykły pracownik nie ma co liczyć na premię, a teoretycznie są też dla pracowników?

Halina Bończek

Danuta
@Halina Bończek

Atmosfera była w porządku skoro pozdrawiasz załogę? :) Zarobki tez tak wspaniale oceniasz? Szukam informacji na temat tego ile można tu mieć, bo planuję niedługo zmieniać pracę. W ogóle to jest jakiś system premiowy?

Marysia Dzik
@Danuta

To zależy od stanowiska, najlepiej chyba zarabiasz jako operator sklejarki. Potem jako kartonklejorz pendzlem itd

Honorata
@Marysia Dzik

a jak się pracuje na takim stanowisku, bo nie wiem a chce dużo zarabiać? i ile to w praktyce wyniesie? atmosfera przy tej sklejarce jaka jest, sama stoję czy ktoś obok będzie do pogadania?

Mała
@Marysia Dzik

Dzień dobry, Czy kobiety przyjmóją do pracy?

Ilona
@Marysia Dzik

Czy w Drukarnia Mikopol Dariusz Mikolasek występują paczki/bony świąteczne?

Jowita

Tam występuje dosłownie wszystko :-), spróbuj się po ośmiu godzinach wysmarkać to zrozumiesz po barwie glutów o co chodzi :-)

Honorata
@Jowita

Ja to chyba się domyślić nie mogę, wyjaśnisz to?

Janek
@Honorata

O sterylną czystość głównie chodzi :-)

Jowita

Firma super nowoczesna, tych wszystkich maszyn zazdrości im podobno nawet NASA :-) kto tam nie był to nie uwierzy ;-)

Julka

Polecam firme z całego serca, gdy już wejdziecie na jej teren to jak przeniesienie sie w przyszłość. Lepszy park maszynowy posiadają chyba tylko nieliczne firmy japońskie. Na szczególną uwagę zasługuje ultranowoczesna maszyna diana która jest w stanie posklejać dosłownie wszystko. Tego nie da sie opisać, tam po prostu trzeba się zatrudnić ;-) tym bardziej że zarobki to rewelacja ;-) pozdro dla majstra klepki bodziusia

Nie polecam nikomu. Szefostwo na rozmowie kwalifikacyjnej obiecuje zlote góry,niestety na koncie już tego nie widać. Brak osoby dobrze zarządzającej produkcja,warunki socjalne na bardzo niskim poziomie,brud na produkcji to norma-nikt nie wymaga choć odrobiny porządku. W dzisiejszych czasach to rzadko spotykane. Na szczęście dla mnie w porę się obudziłam bo w okolicy jest dużo firm,które bardziej dbają o swoich wykwalifikowanych pracowników. Ja nie polecam,no chyba,że nie masz wyjścia...

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia Mikopol Dariusz Mikolasek - Radzionków

• Jak się pracuje w Drukarnia Mikopol Dariusz Mikolasek?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia Mikopol Dariusz Mikolasek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia Mikopol Dariusz Mikolasek?

Drukarnia Mikopol Dariusz Mikolasek
  • Zofii Nałkowskiej 51