Kandydat

Mało tego , żadnego słowa wytłumaczenia, żadnego PRZEPRASZAM. Będę przestrzegać przed tą drukarnią i przyznam szczerze, że pierwszy raz spotykam się z czymś takim.

Anita

Czasami najlepsi popełniają błędy bo tylko ten ich nie ma kto nic nie robi.

Karol Nowy wpis

Jak oceniacie to mała czy duża firma ?

Anita

Czasami najlepsi popełniają błędy bo tylko ten ich nie ma kto nic nie robi.

N Nowy wpis
@Anita

Prawda, najważniejsze to starać się te błędy naprawiać i wyciągać z nich WNIOSKI :) A z tym jest problem

Gość Nowy wpis

Marcin Nowy wpis
@Gość

Od Twojego wpisu minęło już trochę czasu i zaczynam się zastanawiać, czy firma ta wyjaśniła Ci, dlaczego w taki sposób potraktowała Twoją kandydaturę? Brzmi to strasznie dziwnie to co piszesz, więc może udało Ci się coś wyjaśnić?

Kandydat

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kandydat

Firma nieprofesjonalna. Umówili się ze Mną na pracę zdalną, pobrali ode mnie Moje Dane Osobowe , wysłali szablon umowy mailem, a drogą pocztową mieli wysłać umowę na okres próbny. Umowy się nie doczekałam a gdy wysłałam maila czy ona w ogóle została wysłana jedna kobieta napisała, że wybrali kogoś innego Czy to ma być poważna drukarnia?! Po co w takim razie umówili się ze mną na okres próbny i chcieli Moje Dane Osobowe , skoro zachowali się bardzo nieodpowiedzialnie i niepoważnie?! Nie polecam , sprawa trafi do Prokuratury za wyłudzenie Danych Osobowych bo mam prawo domniemywać, że tylko o to im chodziło.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Fischer Poligrafia. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

mlotek
@Pytanie

nie ma opcji rozwoju, tak czy siak bedziesz pionkiem ;)

Martyna

Czyli ekipa się między sobą dogaduje ?

Ness

Na początku wspolnej pracy nie było się do czego przyczepić. Niestety chaos oraz dwulicowość, ktora tam jest zawsze wychodzi na jaw. Szanuję przede wszystkim szczerość, tu jej nie było, albo i była ale barszo powierzchowna i bardzo szybko znajdowała swoje drugie (usunięte przez administratora) Kocham cała ekipę calym sercem. Niestety zastanawiam się czy "władze" kiedyś zobaczą jak cennych pracowników tracą. Szkoda, ze psują przy tym swoja opinię. Wystarczy odrobina wysiłku włożonego we wspólne dobro a na pewno wyszło by coś fajnego. Wahałam się między neutralna a negatywna opinia. Neutralna ze wzgledu na atmosferę, ktorą tworza pracownicy. Negatywna za cala reszte. Niestety ten negatyw jest zasłużony. Docencie to co macie, bo w srodku jest piękno. Bez nich nie ma was.

branża

Może i faktycznie nie jest najprostsza, ale jaka jest atmosfera?

nick

Była fajna i zgrana ekipa 10 lat temu!!!Miło powspominać ekipę Fischerowską!!!

stifi

a pan Marek vel one klucz jeszcze robi?

były
@stifi

dobre dobre!!!

miro

ciekawe kogo!!!

radek

fason trzeba zawsze trzymać jak się pracuje z klientami, to prawda, takie zasady handlu już.. ale też mi sie wydaje, że jak coś jej wewntrz źle to to widac, chyba, że ktoś może pracować ciągle ze sztucznym uśmiechem na twarzy, to co innego wtedy już, ale lepiej chyba pogadac i wyjaśnić sytacje z szefem?

xxx

A ja napisze w ten sposób pracuje w firmie które współpracuje z drukarnią Fischer i serce się kraja co niektórzy kiedyś wypisywali na tą firme .Znam ludzi z drukarni począwszy od magazynierów po kierowników i samego pracodawce .Chyba nigdy mi się nie śniło że u mnie w pracy miała by być taka dobra atmosfera jak w drukarni Fischer. Pisze nie jako osoba która tam pracowała ale długi czas z nimi współpracuje i z opini pracowników którzy tam pracują wynika że pracodawca jest na prawde dobry, wiadomo nie daje sobie wskoczyć na głowę, ale opinie o nim są bardzo dobre, a co więcej traktuje ich jak równych sobie. Ja szczerze polecał bym prace w Fischerze nie wiem jak to wygląda zarobkowo ale osobiście jak bym nie pracował gdzie pracuje w pierwsze miejsce w jaki miał bym składać CV była by to ta drukarnia.

były pracownik
@xxx

Magazynier Baśka kabluje!!!

nick
@były pracownik

Nie tylko Baśka ale wiele innych, a ta z Rudy najmądrzejsza, fałszywy babsztyl i lizodup.

Zbyszek

Co się w ogóle dzieje w Fischer, bo jakby sie zastanowić, to przez 3 lata nikt nie pisał żadnych konkretów, warto ubiegać się o pracę?

heniek

@Hippo, a co dokładnie masz na mysli, bo ja w sumie żadnych nieprawidłowości w tych komentarzach nie dostrzegłem...

obserwator - 2010-01-19 18:33:47 HAHaha - znowu widzę uwielbiacie się pastwić :-) Zazdrość was zżera i tyle. Załóżcie sobie Firmy i pokażcie co umiecie poza szykanowaniem i [usunięte przez administratora] od rzeczy. Naprawdę żałosne. Ciekawe - czy ktoś z was tchórzliwe anonimki zdobył się na odwagę porozmawiania z szefem i wyłożenia mu swoich zastrzeżeń. lepiej nie bo przez przypadek mógłbym mu [usunięte przez administratora]

k

im dluzsza hierarchia,tym wieksza anarchia.

krocej

"...to tysiac absurdow ,to setki powodow , to jedna komedia, . wiec uderz w puchara..." . s&p

he,he,dobre!!!

krotko - 2010-04-06 11:04:17 bez cwaniakow,tzn bez kogo? bez tych ktorzy znali swoje prawa? bez tych ktorzy nie chcieli laski przy wyplacie? A swoja droga paru ich zostalo[usunięte przez administratora] U mnie się obeszło!Ja nie chciałem laski przy wypłacie!Broń Cię panie boże!!![usunięte przez administratora]

Zostaw merytoryczną opinię o Fischer Poligrafia - Bytom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Fischer Poligrafia
3/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Zabrzańska 7 E