Fischer Poligrafia

Bytom

Opinie o Fischer Poligrafia

Agnieszka

@nick, przypominamy, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób.

branża

Może i faktycznie nie jest najprostsza, ale jaka jest atmosfera?

nick

Była fajna i zgrana ekipa 10 lat temu!!!Miło powspominać ekipę Fischerowską!!!

stifi

a pan Marek vel one klucz jeszcze robi?

były
@stifi 07.07.2015 22:42
a pan Marek vel one klucz jeszcze robi?

dobre dobre!!!

miro

ciekawe kogo!!!

radek

fason trzeba zawsze trzymać jak się pracuje z klientami, to prawda, takie zasady handlu już.. ale też mi sie wydaje, że jak coś jej wewntrz źle to to widac, chyba, że ktoś może pracować ciągle ze sztucznym uśmiechem na twarzy, to co innego wtedy już, ale lepiej chyba pogadac i wyjaśnić sytacje z szefem?

xxx

A ja napisze w ten sposób pracuje w firmie które współpracuje z drukarnią Fischer i serce się kraja co niektórzy kiedyś wypisywali na tą firme .Znam ludzi z drukarni począwszy od magazynierów po kierowników i samego pracodawce .Chyba nigdy mi się nie śniło że u mnie w pracy miała by być taka dobra atmosfera jak w drukarni Fischer. Pisze nie jako osoba która tam pracowała ale długi czas z nimi współpracuje i z opini pracowników którzy tam pracują wynika że pracodawca jest na prawde dobry, wiadomo nie daje sobie wskoczyć na głowę, ale opinie o nim są bardzo dobre, a co więcej traktuje ich jak równych sobie. Ja szczerze polecał bym prace w Fischerze nie wiem jak to wygląda zarobkowo ale osobiście jak bym nie pracował gdzie pracuje w pierwsze miejsce w jaki miał bym składać CV była by to ta drukarnia.

były pracownik
@xxx 10.06.2014 17:08

Magazynier Baśka kabluje!!!

nick
@były pracownik 23.03.2015 17:46
Magazynier Baśka kabluje!!!

Nie tylko Baśka ale wiele innych, a ta z Rudy najmądrzejsza, fałszywy babsztyl i lizodup.

Zbyszek

Co się w ogóle dzieje w Fischer, bo jakby sie zastanowić, to przez 3 lata nikt nie pisał żadnych konkretów, warto ubiegać się o pracę?

heniek

@Hippo, a co dokładnie masz na mysli, bo ja w sumie żadnych nieprawidłowości w tych komentarzach nie dostrzegłem...

obserwator - 2010-01-19 18:33:47 HAHaha - znowu widzę uwielbiacie się pastwić :-) Zazdrość was zżera i tyle. Załóżcie sobie Firmy i pokażcie co umiecie poza szykanowaniem i [usunięte przez administratora] od rzeczy. Naprawdę żałosne. Ciekawe - czy ktoś z was tchórzliwe anonimki zdobył się na odwagę porozmawiania z szefem i wyłożenia mu swoich zastrzeżeń. lepiej nie bo przez przypadek mógłbym mu [usunięte przez administratora]

k

im dluzsza hierarchia,tym wieksza anarchia.

krocej

"...to tysiac absurdow ,to setki powodow , to jedna komedia, . wiec uderz w puchara..." . s&p

he,he,dobre!!!

krotko - 2010-04-06 11:04:17 bez cwaniakow,tzn bez kogo? bez tych ktorzy znali swoje prawa? bez tych ktorzy nie chcieli laski przy wyplacie? A swoja droga paru ich zostalo[usunięte przez administratora] U mnie się obeszło!Ja nie chciałem laski przy wypłacie!Broń Cię panie boże!!![usunięte przez administratora]

krotko

miglanc

Popieram mamy dobra ekipe bez cwaniaków itp. jest wporządku i będzie tylko lepiej :)

obserwator

lwia

albo zatrudni do biura sto pięćdziesiątą szóstą osobę, a co jedna to mądrzejsza i więcej potrafi. Historia lubi się powtarzać.Mamy już duble tych co odeszli.

DTP

Budżet nigdy nie bedzie sie skladal bo[usunięte przez administratora] musi zmienic samochod 12 raz w tym roku.... co tu tyle gadac na poczatku wielkie obietnice teraz wielki zawod..... i jak tu sie ni [usunięte przez administratora] jak on bedzie znow cos gadal a bedzie jak zwykle czyli nic nie bedzie...

alfa

Tak... wypowiadanie swojego zdania wprost jest prymitywne i nie zasluguje na szacunek,ciekawe spostrzeżenie oberwatorze. Moim zdaniem mniej niż zerem jest ten ,kto próbuje po cichu jeżdzić na plecach pracowników natomiast jawnie jest do rany przyłóż. Ot co !

obserwator

Uważam ,że tylko ludzie niezasługujący na żaden szacunek i powagę tak się wypowiadają. Prymitywne i tyle... Świadczą o niezwykle nikłym poziomie intelektualnym osób używających tej formy. .... mniej niż zero !

bytomski truteń

Proszę napisać prawdę czy jest pan rozliczony do końca z pracownikami? A co do reklamacji , czy jeśli zarządzający zwleka z naprawami i wymianami części , twierdząc że brak mu kasy ,sprzęt nie działa jak należy . klient przysyła reklamacje , to kto jest winny? pracownik czy "szef" (słowo szef celowo w cudzysłowiu )

Bytomski luj

hehehe bo umre ze śmiechu ... "ma głowę na karku" [usunięte przez administratora]

głowa do góry

z reguły na takich forach wypowiedzi nie są pochlebne dla zatrudniających,więc pan [usunięte przez administratora] nie powinni się przejmować.Jego firma działa i jak go znam działała będzie,bo to jest po prostu gość który ma głowe na karku, a do tego próbuje mieć pewne zasady.I o to chodzi.

A.

Moje zdanie jest takie nie ma co tak bronić opinii na forum trzeba jej bronić w rzeczywistości ,a to już się średnio udaje.Jest to forum pracownicze ,pracownicy i tak przyjdą i i tak zobaczą jak przejrzyste są zasady wynagrodzeń.Zobacza to na swoim koncie ot co.... I król jest nagi !!!!!!

Agaton

Jeśli ktoś chce poznać prawdziwe oblicze Firmy, nie szkalowane przez byłych pracowników, których obecność była wątpliwym pożytkiem w jej rozwoju niech spyta obecnych. To Firma ludzi zajmujących się biznesem ponad 30 lat. Nie ma w niej miejsca dla cwaniaków, pozorantów i filozofów. Życie mnie nauczyło dystansu do opinii wyrażanych przez obcych. Ja mam swoją od dawna i na pewno pod wpływem opinii paru osobników jej nie zmienię. Jasne i przejrzyste - uczciwe zasady. Polecam.

Zostaw opinię o Fischer Poligrafia - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fischer Poligrafia