Opinie o Paint House Grzegorz Gałosz w Bielsko-Biała

Paint House Grzegorz Gałosz
counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Paint House Grzegorz Gałosz?

Julia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 263 dni.
Klient

Czy maja państwo jakiś adres mailowy na stronie? W regulaminie jest punkt o natychmiastowej reakcji ze strony Państwa, tylko ze nie ma możliwości kontaktu z Państwem

Czy Paint House Grzegorz Gałosz zatrudnia studentów?

Paint house Nowy wpis
@Pytanie

Witam Firma Paint House Grzegorz Gałosz nie zatrudnia na tą chwilę pracowników

Norbert Nowy wpis

To forum na opinie pracowników o pracy w firmie. Klienci powinny zgłaszać się bezpośrednio do firmy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Małgorzata

Pan Grzegorz to świetny fachowiec, pomaga i doradza, zlecone prace wykonuje dokładnie, rzetelnie, nie mam żadnych zastrzeżeń i gorąco polecam !!!

Bogumiła

Bogumiła 27 maj 2019 Zleciłam malowanie i tapetowanie mieszkania i klatki schodowej. Jestem bardzo zadowolona.Pan Grzegorz wykonał usługę rzetelnie , prawie perfekcyjnie.Jest idealnym fachowcem dla ludzi starszych czy samotnych pomaga bowiem także przygotować pomieszczenie do malowania ,pozostawia po sobie wysprzątane pomieszczenia, Gorąco polecam.

Brithany90

Najlepszy malarz i współpracownik! Rzetelnie wykonane pracę przed czasem, fachowa pomoc i porada, zakres wiedzy szeroko rozwinięty, wszystko dokładnie dopieszczone jak spod igły! Gorąco polecam! Moje sugestie dla Paint House Grzegorz Gałosz: oby tak dalej!!! Życzę dalszych sukcesów! Lubię atmosferę w Paint House Grzegorz Gałosz za: Wszystko!

anita3

Pan Grzegorz najlepszy na rynku ceny niższe niż u konkurencji natomiast wykonanie naprawdę rewelacja czysto.,szybko,dokladnie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Paint House Grzegorz Gałosz - Bielsko-Biała

Paint House Grzegorz Gałosz