Opinie o Gastroman Roman Koncowik w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gastroman Roman Koncowik. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gastroman Roman Koncowik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gastroman Roman Koncowik w Białystok

Aaa Nowy wpis

Polecam. Dobra kasa, ludzie mili, jedzenie pyszne!!

Czy firma Gastroman Roman Koncowik udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

B-b-b Nowy wpis

Może być. Komunikacja między kelenelami mogłaby być lepsza ale może jeszcze się dogadamy. Jestem dobrej myśli bi praca fajna

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Gastroman Roman Koncowik?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Gastroman Roman Koncowik? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Atmosfera przyjemna ,pieniądze na czas, ale praca nie jest lekka

Tkm

Praca fajna , dobre zarobki

E-D-J

Pracowałam kilka miesięcy i gdyby nie to że skończyłam studia i znalazłam pracę w zawodzie to bym nie odchodziła. Pieniądze na czas i jedyny minus to parę kilo do przodu. Jeśli chodzi o atmosferę to nic nadzywaczajnego się nie działo, zawsze było z kim się pośmiać. Podczas całego życia nie obrałam tyle ziemniaków co tam i będę to dobrze wspominać.

Kuchnia

Jeżeli ktoś szuka pracy w zawodzie kucharz niech omija szerokim łukiem tą restaurację. Na kuchni mają tylko 2 osoby prawo głosu i czyli w "SZEFOWA KUCHNI" oraz jej kuchareczka K. G. Tyrasz po 12 godzin i bez mrugnienia okiem układają grafik pod siebie. . Nikt z osób pracujących na kuchni nie może mieć własnego zdania. Szanowna "Pani K. G." jest bezczelną, chamską, szydzącą z innych pracowników osóbką, uważającą się za wielką kucharkę( pierwsza praca, po skończonej niedawno szkole) . Nikt przy zdrowych zmysłach dłużej niż 3 miesiące nie daje rady, chyba że jak "KUCHARECZKA" dobrze nadajesz dla właściciela oraz "SZEFOWEJ KUCHNI", wtedy jesteś pracownikiem numer 1 oraz masz duuuże przywileje. Nie liczą się Twoje umiejętności, tylko masz robić i nie masz prawa mieć swego zdania. "Kuchareczka" bez problemu może wyjść wcześniej, dopisać godziny pracy, odpocząć, itp. Dużo by można pisać. Na całe szczęście w porę zorientowałem. Nie polecam

He he
@Kuchnia

Potwierdzam, dodam tylko że chodzi o Zapiecek Podlaskie Jadło. Głos mają tylko dwie osoby "SZEFOWA KUCHNI" i "KUCHARECZKA". Właściciel jest głuchy i ślepy na to co tam się dzieje. "SZEFOWA KUCHNI" oraz jej "KUCHARECZKA" to co mu powiedzą to jest święte. Ingerują w pracę kelnerek co nie należy do ich obowiązków. Robią grafik kiedy nie ma wszystkich pracowników tak oby im było dobrze. Wychodzą kiedy chcą a jak mają na koniec miesiąca mało godzi dopisują sobie. Jeżeli nie jesteś w ich "drużynie" to jesteś do zwolnienia. Nie polecam ????. Dopóki te Panie tam pracują to koszmar (usunięte przez administratora)". Teraz jak już tam nie pracuję można odpocząć psychicznie.

@He he

A może w końcu pozew zbiorowy przeciwko tym osobom a w szczególności chodzi o KUCHARECZKĘ ((usunięte przez administratora) , pomówienia , szydzenie itp ) . Osoby które w Zapiecku pracowały wiedzą dużo na ten temat . Szefowa kuchni nie lepsza , a właściciel może przejrzy na oczy . Po dwóch miesiącach pracy depresja murowana . Omijajcie szerokim łukiem to miejsce

Guru

Racja , Racja , Racja!!! Dopóki te Panie tam pracują omijajcie to miejsce czyli ZAPIECEK szerokim łukiem . Praca jak praca , ale atmosfera to tragedia a dzięki tym Paniom a przedeeszystkim młodej KUCHARECZCE . Szczyt chamstwa , ignorancji , na każdym kroku szykanowanie i wyśmiewanie się z innych , czas pracy i dni wolne ustawiane pod siebie .Gdzie w tym wszystkim jest właściciel !!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Gastroman Roman Koncowik - Białystok

• Jak się pracuje w Gastroman Roman Koncowik?

Zobacz opinie na temat firmy Gastroman Roman Koncowik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gastroman Roman Koncowik?

Gastroman Roman Koncowik
  • Rynek Kościuszki 24 lok. 3