Opinie o MRR MAREK RAFAŁ ROZIEL w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MRR MAREK RAFAŁ ROZIEL. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MRR MAREK RAFAŁ ROZIEL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MRR MAREK RAFAŁ ROZIEL w Białystok

Julia

Śmieszne jest to ze wszystkie negatywne opinie są pisane praktycznie w tym samym czasie no ale czego się dziwić po konkurencji która próbuje ratować swój biznes po (usunięte przez administratora)??? Pracuje u Pana Marka od ponad 8 miesięcy i jak każdy z naszego zespołu jestem bardzo zadowolona, pieniądze są wypłacane zawsze na czas, atmosfera w pracy świetna co również mówią klienci którzy zawsze do nas wracają???? I jestem bardzo ciekawa w takim razie komu nie zostały wypłacony w naszej firmie pieniądze jak od początku ekipa w pracy jest praktycznie bez zmian. Pozdrawiam

Pracowałam jako tancerka nie polecam i ostrzegam wszystkie dziewczyny przed tym klubem nie wypłacają i (usunięte przez administratora)

Krzys Nowy wpis

Pracowałem jak barman zostałem zwyzywany i nie wypłacono mi za 5 dni pracy.ostrzegam nie idźcie tam do pracy

Zosia Nowy wpis

Pracowałam tylko dwa dni i powiem tyle :ten zakład pracy powinien być zamknięty przez sanepid brud (usunięte przez administratora) i szczury w piwnicy .pieniędzy nie dostałam bo niby szef powiedział ze okres próbny jest bezpłatny

Aga Nowy wpis

Ostrzegam !!!!!dziewczyny uciekajcie z tego klubu na dawajcie się tak traktować !!!miesiace bez wypłaty krzyki zastraszanie !!!zglaszsjcie ich na policję

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie MRR MAREK RAFAŁ ROZIEL? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Białystok
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Celinka

Klub nie wypłacalny szkoda czasu i nerwów na ta norę .omijajcie ten lokal na malmeda szerokim łukiem .nie pozdrawiam niby szefa marka co nie umie nawet dobrze po polsku mówić

Ola

Byłam No okresie próbnym dwa dni i nigdy tam nie wrócę !smierdzaca piwnica szczury (usunięte przez administratora) zero klijentow to jakaś kpina oczywiscie pieniędzy nie dostałam

Nie wypłacili mi pieniędzy .nie wypościł mnie do lokalu Marek roziel jak przyszłam po wypłatę cały miesiąc za darmo.idę do inspekcji pracy .dosyć tego (usunięte przez administratora) i wyzysku w klubie Paradise na malmeda 3

Maria

Rotacja rotacja i jeszcze raz rotacja pracowników tylko po to żeby nie wypłacać nie pozdrawiam szefa marka roziel gbor i (usunięte przez administratora).krzyczał i obrażał mnie na koniec pieniędzy zero klub Paradise malmeda 3 Białystok

Jola

Pracowałam na roznoszeniu ulotek .chodziłam cała noc i ani grosza nie dostałam odradzam prace u marka roziela klub Paradise malmeda 3 Białystok

Julia

Dajana faj

Nie wypłacają pracownikom pieniędzy praca na czarno bez umowy w lokalu szczury (usunięte przez administratora) i brud ogólnie jedna wielka porażka!!! Nie polecam pracy u Roziela !!!!! Lokal paradise ul. Malmeda 3 Białystok

Pracowałem od początku i po jakimś czasie wrocilem do pracy. Nigdy nie miałem problemy z płatnością. Wypłaty na czas, nigdy nie byłem wykorzystywany. Bardzo miło wspominam współpracę z Panem Markiem. Człowiek do rany przyłóż, nigdy tez nie widziałem dziwnych zachowań ze strony szefostwa. Polecam dla przyszłych pracowników, a zle opinie to wymysły konkurencji

Ela

Te dobre opinie to sam pisze Marek roziel szef prześladuje pracowników klub Paradise malmeda 3 bialystok

Pamela

Nie wypłaca wypłat Marek roziel z montpellier klub Paradise malmeda 3 Białystok

Daria

Klub Paradise ul malmeda 3 w Białymstoku to kpina.pan Marek (usunięte przez administratora) kolegę wyłudził pieniądze i za jego krzywdę prowadzi interes .pozabierał pracowników i zeruje na jego pracy.nie wypłaca pieniędzy i (usunięte przez administratora) klijentow.tancerkom i personelowi nie wypłaca .omijajcie ta dziurę z daleka

Mariusz

Pracuje tu od samego poczatku powstania Klubu. Nie zaobserwowalem zadnej rotacji. Od samego początku pracujemy w tym samym skladzie. Nikt nie zostal jeszcze niewynagrodzony. Kazdy jest rozliczany wg ustalen. To mala firma na okolo 5 osob, a wysyp opinii o niewyplacalnosci i warunkach pracy jest tak duzy jakby firma byla ogromna korporacja. Patrzac na daty i ilosc osob domyslam sie czyja to zasluga. Duze dziecko z konkurencji z klubu Priv wynajelo se komentujacych i stad pochodzenie wysypu tych obelg. Wszyscy wiemy ze te wszystkie tresci sa praktykowane u Pana z Priv w klubie. Niejednokrotnie zniszczyl dla Firmy Pana Marka mienie i podnosil rece na kobiety. Niejednej dobrej osobie tez uprzykrzyl zycie finansowo i niewypłacalność to akurat jego sposob na zycie. Pan Pasozyt gdy tylko zobaczyl ze firma MRR zapewnia dobra komfortowa atmosfere i zadowolenie wsrod użytkowników uslug oraz niezmiennosci osob wsrod personelu postanowil naslac tych wszystkich ludzi o ktorych istnieniu pierwszo slysze i oczernic firme. Zycze zdrowia ludzie. Kasa to nie wszystko a oczernic jest latwo lecz naprawic pozniej czyjes dobre imie jest trudniej. To tyle.

Elizabeta K

Praca bez perspektyw, kasę wyrwać to jakiś cud! nawet zaliczki nie wyrwałam Night Club Paradise przy Malmeda 3 omijać szerokim łukiem!

Misiek95

Pracowałem w Night Club Paradise przy Malmeda 3 i nikomu nie polecam, stres i traktowanie jeszcze by uszło, ale zbywanie z kasą to już przesada!

Maciek W

Byłem tam, pracowałem, o kasie temat zamykany za każdym razem jak wchodzę! wroga bym nie wysłał do Night Club Paradise przy Malmeda 3 do pracy!

Barbara_Hostessa

Pracowałam tam na zastępstwo, ale jak to ma być praca to podziękuje! Pieniędzy nie dostałam, nigdy wiecej! Omijajcie Klub Paradise!!

Zostaw merytoryczną opinię o MRR MAREK RAFAŁ ROZIEL - Białystok

• Jak się pracuje w MRR MAREK RAFAŁ ROZIEL?

Zobacz opinie na temat firmy MRR MAREK RAFAŁ ROZIEL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MRR MAREK RAFAŁ ROZIEL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 2 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MRR MAREK RAFAŁ ROZIEL
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.

MRR MAREK RAFAŁ ROZIEL