Steelpress Sp. z o.o.

Opinie o Steelpress Sp. z o.o.

Cezary

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie. Idealnych firm nie ma!!!

Jaa
@Cezary

Idealnych może nie ale to co się tam wyprawia przechodzi wszelkie granice

Gitowiec

Moja ocena bardzo słabo, delikatnie rzecz ujmując. Zarzad nie liczy się z ludźmi. Po przepracowaniu ponad rok nie masz żadnych szans na rozmowę o kasie. Szkoda czasu dla inżyniera i nie tylko.

Iza

W sieci pojawiła się oferta pracy - Steelpress poszukuje w tym momencie nowych kandydatów na stanowisko Operator maszyn CNC. Czy ktoś z forumowiczów może opisać swoje doświadczenia związane z pracą na tym stanowisku? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna prowadzona przez Steelpress? Dla osób zainteresowanych ofertami pracy wszelkie informacje na temat rekrutacji będą bardzo przydatne w przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej.

afterZMK

Ile razy w ciągu ostatnich lat widzę ogłoszenie na drutówkę w tej firmie. Raz wysłałem to się nawet nie odezwali. Ile dajecie ze nie ma chętnych? Ja za 4000 netto przyjeżdżam. Za sobotę biorę setki a za normalne nadgodziny pięćdziesiątki, za nocne dodatek.

Express
@afterZMK

Za wysokie progi jak na twoje nogi.

Kontroler jakości

Jakiś czas temu byłem zaproszony na rozmowę na stanowisko kontrolera jakości. Rozmowa trwała parę minut. Zapytano mnie czy mam jakieś doświadczenie jako kontroler jakości. Jako że nie mam takiego doświadczenia, co było zawarte w CV, "rekruterzy" z uśmieszkiem powiedzieli mi, że no to nie mamy chyba o czym rozmawiać i mi podziękowali. W ogłoszeniu nie było mowy o doświadczeniu w kontroli jakości, lecz gdy im o tym powiedziałem to usłyszałem z uśmieszkiem, że to chyba logiczne. Totalny brak szacunku dla rekrutowanego. Spędziłem 50 min na dojazd na rozmowę, a wystarczyło tylko przeczytać CV. Ale jak widać chyba to był problem dla Pana, bo widziałem że prawe oko lekko uciekało. Pozdrawiam

Jakie mam doświadczenie jako kontroler jakości

Iza

Aktualnie dostępnych jest kilka ofert pracy w Luboniu, na różnych stanowiskach, m.in. galwanizer, inżynier ds. organizacji produkcji. Czy ktoś z Was posiada doświadczenie z pracą w Steelpress Sp. z o.o.? W ogłoszeniach nie ma informacji na temat rodzaju zawieranej z zakładem umowy. Informacje na ten temat są kluczowe dla osób poszukujących pracy i będących aktualnie zainteresowanych tymi ofertami pracy.

Zarobki takie jak najniższa krajowa. W 2013/2014 dostawałem coś koło 1200 netto

yamazaki

A co to znaczy "zarobki śmieszne...? Ludzie piszmy konkrety. Ile? Ktoś wyżej pisał 1390. nnie wierze ale jak tyle masz to zerknij na grupe Operatorzy/programisci CNC na f b ogłoszenie na operatora za 20 do40 na łape. Szanujmy sie

jamajka

Firma smiech na sali jak pisza inni wyzej omijac omijac i omijac szerokim lukiem kadra niedej sie coraz mniej normalnych ludzi bo tacy szybko uciekaja a szef nie traktuje ludzi powaznie..... brak slow i szkoda jezyka.

bh

P.S. Nie wierz w to co słyszysz na rozmowie, proś o oprowadzenie po firmie i pokazanie stanowiska pracy.

brudnyharry

Jak każdy zakład pracy firma ma swoje plusy i minusy, jednak wady zdecydowanie przewyższają zalety: + dobra atmosfera pracy, zgrana ekipa + zdobycie pierwszego doświadczenia (biorą bez) + praca spokojna - ma być dobrze, a nie szybko - zarobki śmieszne jak na realia poznańskiego rynku pracy - przerzucanie na narzędziownie robót typowo produkcyjnych - latem temperatury nie do wytrzymania - duża rotacja pracowników - duży hałas - spóźnienia z wypłatą wynagrodzenia - szkolenia to fikcja - nadgodziny płatne jak zwykłe godziny - musisz przyjeżdżać do pracy wcześniej - brama zamyka się przed czasem, z wyjazdem po pracy może się zdarzyć, że też będziesz mieć problem Polecam osobom, które nie wymagają zbyt wiele od życia, a w zamian za spokój oraz brak ciśnienia w pracy są skłonne zaakceptować głodową pensje i brak perspektyw rozwoju zawodowego.

Pracownik mobilny

wszystko zalezy od desperacji firmy i od umiejetnosci negocjacyjnych od odswiadczenia umiejetnosci itp kolego ale kokosow nie dostaniesz jak chcesz dobrze zarobic uderz do kazmieruka w Tarnowie Podgórnym tam dobrze placa ale presja sa mniiejsze firmy ktore tez zaczynaja placic wiecej np w Głuchowie ale tam tez jak u Kazmieruka panuja zasady. i mozna by tu wymieniac ale pamietaj wszedzie dobrze tam gdzie nas nie ma zalezy na czym ci zalezy na dobrej atmoswerze rozwoju prestizu czy kasie bo nie ma na rynku w poznaniu idealnej firmy..... to tyle chyba.....

max

Witam. Mam pytanie do wszystkich nie tylko do pracowników CNC w Steelpress. Jestem nowym mieszkańcem Poznania i właśnie poszukuję pracy na stanowisku konstruktora CAD (Solidwoks, CATIA) ewentualnie programista CNC (EdgeCAM SolidCAM). Jakie w ogóle panują stawki na tych stanowiskach w Poznaniu? Moglibyście podać kilkanaście przykładów firm z Poznania? Będę bardzo wdzięczny

- Przeciagana umowa przez agencje pracy tymczasowej, nawet do 2 lat - Niskie zarobki w stosunku do zakresu obowiązków - Nadgodziny platne jak zwykle godziny - Firma nie dba o swoich pracowników, nie docenia ich - Brak jakichkolwiek szkolen, jak podaja w ogłoszeniach - Rotacja na stanowiskach, szczegolnie nowych pracownikow - Na produkcji normy halasu i temperatura latem po za dopuszczalnymi wartosciami - Szukajac oszczędności zatrudniają ukraincow i wiezniow - Codziennie 15 min szybciej do pracy zeby spokojnie zjesc śniadanie na przerwie Podsumowując. To nie jest firma gdzie się czegoś dorobisz, rozwiniesz się, albo ktoś Cie doceni. Jest grupka osob którzy dobrze zarabiają, ale tylko dlatego że siedzą już tam kilka lat (i będą siedzieć do końca życia), albo żeby nie uciekli do innej firmy (bo chetnych do pracy brakuje, czego dowodem są wiszące wciąż te same ogłoszenia). Wykwalifikowani pracownicy i tacy ktorzy chca się rozwijac odchodza a ich miejsce zastepuja nowi, "zieloni", ktorym naobiecywano złote gory. Albo zmienia tą polityke i podejście do ludzi albo nie wróżę firmie niczego dobrego. Amen

Konfidenci

Czytałem tutaj kiedyś ze ludzie są w porządku bo są ale znajdują się takie kur*wy które wszystkiego zazdroszczą za 50 gr by sobie dali dupe wyruch*ac zazdroszczą tez tego ze ktoś wcześnie kończy prace w piątek co to kogo powinno obchodzić. Ludzie niech zajmą się sobą i patrzą na to co robią a później innych osadzaja.

uhg

pwoiem Wam ze teraz to nawet już ta oferta jest nieaktulana najwidoczniej znaleźli już odpwiednie osoby do pracy na te stanowiska i trzeba po prostu poczekać i sprawdzać storne az cos nowego się pojawi

SPP

MAM ZAPYTANIE KIEDY BĘDĄ PODWYŻKI BO W BIEDRONKACH WIĘCEJ ZARABIAJĄ??????

Robol

Ta firma to porazka nie dosyc ze kasa jak za pol miesiaca to nawet wysrac sie nie mozna.prezesik mysli ze jest bogiem a to zwykly smiec ludzi traktuje gorzej jak zwierzeta, pozamyka w tyxh swoich stajniach bez kropli wody i niech zdychaja (usunięte przez administratora) Nawet wiezniowie kombinuja jak odejsc Z tej jebnietej firmy. Wielki pan kierownik brodziarz (usunięte przez administratora) te mysli ze jest (usunięte przez administratora) wie kim a to zwykly nierob udajacy wszechwiedzacego.ogolnie ra firma to porazka nie polecam nikomu nawet najgorszemu wrogowi. No chyba ze ktos lubi pracowac za miske z ryzem okolo 1390 na reke

robol

firma poarazka , wiezniowie ktorzy tam pracuja sa lepiej tarktowani niz ludzie na umowie, bo wiezniom nalezy sie kawka herbatka woda latem, natomiast normalnie ztrudnieni pracownicy sa gnebieni nie ma czasu na kawe herbate czy cos innego maja zapierdlac i tyle bo wiaz za malo a do tego te zajebiste pensje ja dostalem teraz dziesitaego na wypalte 1390 PLN i rozpacz co zrobic zapalce rachunki za mieszkanie, gaz, ubezpieczenie z a auto i zdycham z glodu, nic tylko spierdalac z takiej firmy jednymi zadowolonymi sa wieznowie bo dostaja kase na wyprawke w kiciu ze pracuja na zarcie i cmikia oprocz tgeo firma im funduje herante i kawe wiec maja prawa sobie usiasc i ja wypic skoro firma stawia reszta ma jebac jak pieski

Spajder

Z tego co ja wiem to na spawalni jest praca 3 zmianowa. I proponują prace przez firme zewnetrzną a kiedy oni podpiszą umowe too wielka nie wiadoma.

pomysłowy Dobromir

Jeżeli uważasz, że w swojej pracy zarabiasz zbyt mało to uwierz mi szczerze, że to i tak jest dużo w porównaniu do pracy w SPP. Działy, gdzie można się czegoś pożytecznego nauczyć to konstrukcja, cnc oraz narzędziownia. Jeżeli pójdziesz na rozmowę o pracę, a nie znasz realiów w tej firmie to można pomyśleć, że to świetna oferta. Uwaga: jeżeli kadrowa wypowiada się na temat produkcji w firmie to ostrzegam, że ona nie ma o tym zielonego pojęcia, kto co powinien umieć na danym stanowisku. Można powiedzieć, że firma się rozwija, ale ucieka jej fachowa kadra.

Zostaw merytoryczną opinię o Steelpress Sp. z o.o. - Luboń

• Jak się pracuje w Steelpress Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Steelpress Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Steelpress Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Steelpress Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Steelpress Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Steelpress Sp. z o.o.