Steelpress Sp. z o.o.

Luboń

Opinie o Steelpress Sp. z o.o.

Iza

W sieci pojawiła się oferta pracy - Steelpress poszukuje w tym momencie nowych kandydatów na stanowisko Operator maszyn CNC. Czy ktoś z forumowiczów może opisać swoje doświadczenia związane z pracą na tym stanowisku? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna prowadzona przez Steelpress? Dla osób zainteresowanych ofertami pracy wszelkie informacje na temat rekrutacji będą bardzo przydatne w przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej.

afterZMK

Ile razy w ciągu ostatnich lat widzę ogłoszenie na drutówkę w tej firmie. Raz wysłałem to się nawet nie odezwali. Ile dajecie ze nie ma chętnych? Ja za 4000 netto przyjeżdżam. Za sobotę biorę setki a za normalne nadgodziny pięćdziesiątki, za nocne dodatek.

Express
@afterZMK 05.10.2017 11:14

Za wysokie progi jak na twoje nogi.

Iza

Aktualnie dostępnych jest kilka ofert pracy w Luboniu, na różnych stanowiskach, m.in. galwanizer, inżynier ds. organizacji produkcji. Czy ktoś z Was posiada doświadczenie z pracą w Steelpress Sp. z o.o.? W ogłoszeniach nie ma informacji na temat rodzaju zawieranej z zakładem umowy. Informacje na ten temat są kluczowe dla osób poszukujących pracy i będących aktualnie zainteresowanych tymi ofertami pracy.

Zarobki takie jak najniższa krajowa. W 2013/2014 dostawałem coś koło 1200 netto

yamazaki

A co to znaczy "zarobki śmieszne...? Ludzie piszmy konkrety. Ile? Ktoś wyżej pisał 1390. nnie wierze ale jak tyle masz to zerknij na grupe Operatorzy/programisci CNC na f b ogłoszenie na operatora za 20 do40 na łape. Szanujmy sie

jamajka

Firma smiech na sali jak pisza inni wyzej omijac omijac i omijac szerokim lukiem kadra niedej sie coraz mniej normalnych ludzi bo tacy szybko uciekaja a szef nie traktuje ludzi powaznie..... brak slow i szkoda jezyka.

bh

P.S. Nie wierz w to co słyszysz na rozmowie, proś o oprowadzenie po firmie i pokazanie stanowiska pracy.

brudnyharry

Jak każdy zakład pracy firma ma swoje plusy i minusy, jednak wady zdecydowanie przewyższają zalety: + dobra atmosfera pracy, zgrana ekipa + zdobycie pierwszego doświadczenia (biorą bez) + praca spokojna - ma być dobrze, a nie szybko - zarobki śmieszne jak na realia poznańskiego rynku pracy - przerzucanie na narzędziownie robót typowo produkcyjnych - latem temperatury nie do wytrzymania - duża rotacja pracowników - duży hałas - spóźnienia z wypłatą wynagrodzenia - szkolenia to fikcja - nadgodziny płatne jak zwykłe godziny - musisz przyjeżdżać do pracy wcześniej - brama zamyka się przed czasem, z wyjazdem po pracy może się zdarzyć, że też będziesz mieć problem Polecam osobom, które nie wymagają zbyt wiele od życia, a w zamian za spokój oraz brak ciśnienia w pracy są skłonne zaakceptować głodową pensje i brak perspektyw rozwoju zawodowego.

Pracownik mobilny

wszystko zalezy od desperacji firmy i od umiejetnosci negocjacyjnych od odswiadczenia umiejetnosci itp kolego ale kokosow nie dostaniesz jak chcesz dobrze zarobic uderz do kazmieruka w Tarnowie Podgórnym tam dobrze placa ale presja sa mniiejsze firmy ktore tez zaczynaja placic wiecej np w Głuchowie ale tam tez jak u Kazmieruka panuja zasady. i mozna by tu wymieniac ale pamietaj wszedzie dobrze tam gdzie nas nie ma zalezy na czym ci zalezy na dobrej atmoswerze rozwoju prestizu czy kasie bo nie ma na rynku w poznaniu idealnej firmy..... to tyle chyba.....

max

Witam. Mam pytanie do wszystkich nie tylko do pracowników CNC w Steelpress. Jestem nowym mieszkańcem Poznania i właśnie poszukuję pracy na stanowisku konstruktora CAD (Solidwoks, CATIA) ewentualnie programista CNC (EdgeCAM SolidCAM). Jakie w ogóle panują stawki na tych stanowiskach w Poznaniu? Moglibyście podać kilkanaście przykładów firm z Poznania? Będę bardzo wdzięczny

- Przeciagana umowa przez agencje pracy tymczasowej, nawet do 2 lat - Niskie zarobki w stosunku do zakresu obowiązków - Nadgodziny platne jak zwykle godziny - Firma nie dba o swoich pracowników, nie docenia ich - Brak jakichkolwiek szkolen, jak podaja w ogłoszeniach - Rotacja na stanowiskach, szczegolnie nowych pracownikow - Na produkcji normy halasu i temperatura latem po za dopuszczalnymi wartosciami - Szukajac oszczędności zatrudniają ukraincow i wiezniow - Codziennie 15 min szybciej do pracy zeby spokojnie zjesc śniadanie na przerwie Podsumowując. To nie jest firma gdzie się czegoś dorobisz, rozwiniesz się, albo ktoś Cie doceni. Jest grupka osob którzy dobrze zarabiają, ale tylko dlatego że siedzą już tam kilka lat (i będą siedzieć do końca życia), albo żeby nie uciekli do innej firmy (bo chetnych do pracy brakuje, czego dowodem są wiszące wciąż te same ogłoszenia). Wykwalifikowani pracownicy i tacy ktorzy chca się rozwijac odchodza a ich miejsce zastepuja nowi, "zieloni", ktorym naobiecywano złote gory. Albo zmienia tą polityke i podejście do ludzi albo nie wróżę firmie niczego dobrego. Amen

Konfidenci

Czytałem tutaj kiedyś ze ludzie są w porządku bo są ale znajdują się takie kur*wy które wszystkiego zazdroszczą za 50 gr by sobie dali dupe wyruch*ac zazdroszczą tez tego ze ktoś wcześnie kończy prace w piątek co to kogo powinno obchodzić. Ludzie niech zajmą się sobą i patrzą na to co robią a później innych osadzaja.

uhg

pwoiem Wam ze teraz to nawet już ta oferta jest nieaktulana najwidoczniej znaleźli już odpwiednie osoby do pracy na te stanowiska i trzeba po prostu poczekać i sprawdzać storne az cos nowego się pojawi

SPP

MAM ZAPYTANIE KIEDY BĘDĄ PODWYŻKI BO W BIEDRONKACH WIĘCEJ ZARABIAJĄ??????

Robol

Ta firma to porazka nie dosyc ze kasa jak za pol miesiaca to nawet wysrac sie nie mozna.prezesik mysli ze jest bogiem a to zwykly smiec ludzi traktuje gorzej jak zwierzeta, pozamyka w tyxh swoich stajniach bez kropli wody i niech zdychaja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nawet wiezniowie kombinuja jak odejsc Z tej jebnietej firmy. Wielki pan kierownik brodziarz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] te mysli ze jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wie kim a to zwykly nierob udajacy wszechwiedzacego.ogolnie ra firma to porazka nie polecam nikomu nawet najgorszemu wrogowi. No chyba ze ktos lubi pracowac za miske z ryzem okolo 1390 na reke

robol

firma poarazka , wiezniowie ktorzy tam pracuja sa lepiej tarktowani niz ludzie na umowie, bo wiezniom nalezy sie kawka herbatka woda latem, natomiast normalnie ztrudnieni pracownicy sa gnebieni nie ma czasu na kawe herbate czy cos innego maja zapierdlac i tyle bo wiaz za malo a do tego te zajebiste pensje ja dostalem teraz dziesitaego na wypalte 1390 PLN i rozpacz co zrobic zapalce rachunki za mieszkanie, gaz, ubezpieczenie z a auto i zdycham z glodu, nic tylko spierdalac z takiej firmy jednymi zadowolonymi sa wieznowie bo dostaja kase na wyprawke w kiciu ze pracuja na zarcie i cmikia oprocz tgeo firma im funduje herante i kawe wiec maja prawa sobie usiasc i ja wypic skoro firma stawia reszta ma jebac jak pieski

Spajder

Z tego co ja wiem to na spawalni jest praca 3 zmianowa. I proponują prace przez firme zewnetrzną a kiedy oni podpiszą umowe too wielka nie wiadoma.

pomysłowy Dobromir

Jeżeli uważasz, że w swojej pracy zarabiasz zbyt mało to uwierz mi szczerze, że to i tak jest dużo w porównaniu do pracy w SPP. Działy, gdzie można się czegoś pożytecznego nauczyć to konstrukcja, cnc oraz narzędziownia. Jeżeli pójdziesz na rozmowę o pracę, a nie znasz realiów w tej firmie to można pomyśleć, że to świetna oferta. Uwaga: jeżeli kadrowa wypowiada się na temat produkcji w firmie to ostrzegam, że ona nie ma o tym zielonego pojęcia, kto co powinien umieć na danym stanowisku. Można powiedzieć, że firma się rozwija, ale ucieka jej fachowa kadra.

SPP

Akurat nie pracuje na spawalni ale z tego co się orientuje to praca dwu zmianowa i na pewno rąk sobie nie powyrywasz. Najlepiej podejść do firmy i samemu zobaczyć jak to jest

SPP

Śmiało możesz składać papiery na spawalnie

ablabla

Tylko ze starych pracowników juz prawie nie ma i nie ma kto szkolic mlodych. A jesli chcesz sie dorobic to nie tam.

anty narzedziowiec

tej narzedziowiec stuknij sie w lep poco wpuszczasz ludzi w maliny w tej firmie nikt nie dorobi sie niczego tylko garba i nie wiesz o czym piszesz mowiac ze prosto zaprogramujesz maszyny nigdy pajacu chyba nie robiles na narzedziowni a napewno nie w tej firmie bo jak bys robil to bys takich bzdur nie pisal pajacu jeden...

narzedziowiec

Na ww. stanowisku można zarobić całkiem przyzwoicie. Oczywiście zarobki adekwatne do umiejętności. Jeżeli potrafisz obsługiwać maszyny, znasz rysunek techniczny i dodatkowo potrafisz te maszyny prosto zaprogramować, to zbijesz fortunę!

przyjaciel jerzego

Zgadzam się jeśli polityka firmy się nie zmieni i nie zaczną inwestować w pracownikow to cienko widzę ta firmę raczej za rok dwa zwina interes.Może i lepiej bo jest tam kilka na pradwde dobrych pracowników którym odejście z tej firmy dobrze by zrobiło. Pozdrawiam narzedziownie juz tam nie pracuje ale finansowo dobrze się czuje.

jerzy przyjaciel mlodziezy

opinia wyzej nie jest obiektywna (sami sie wybielaja jak moga) pracowalem tam kilka lat i musze powiedziec ze szkolenia to bujda na resorach tylko dla wybranych a reszta musi sama sie nauczyc albo jestes bystry i sie sam nauczysz albo cos ci koledzy podpowiedza ale tam juz nie ma powoli kto uczyc najlepsi odeszli rowniez pozdrawiam kolegow z narzedziowni nie wielu juz ich tam zostalo a prezes jedyne o co dba to o wlasna kieszen i sukcesywnie dazy do tego by nikt tam za chwile nie chcial robic....

narzedziowiec

Szczerze mogę polecić firmę jak i stanowisko operatora elektrodrążarki. Elektrodrążarki nawet 5-cio osiowe są, więc praca łatwa i przyjemna. Produkcja jednostkowa i z dużą dokładnością i ładne zaplecze właśnie elektrodrążarek.

Q

Jestem zainteresowany złożeniem aplikacji na ogłoszenie: Operator elektrodrążarki. Ktoś, coś może się wypowiedzieć o maszynach które są w tej firmie jak i o samej pracy ?

edison

Dajcie sobie spokój z ta firma kicha na maksa .Pracował em w niej kilka lat i masakra.Pracuje od jakiegoś czasu naprawdę w dobrej firmie i widzę przepaść organizacyjna i finansowa.Pozdrawiam wszystkich fachowców w steelpressie chodź wiem ze jest ich coraz MNIEJ.

kark

Jak ta firma jest dobra to ty jesteś dobry .Dobre zarobki na spawalni? W konstrukcji?gratuluje dobrego poczucia chumoru.Ta firma to masakra nikt z młodych ludzi nie chce tam pracować umowa na zlecenie do usranej śmierci.Żadnej wizji przyszłości.Brak slow.Szkoda czasu na taka firmę.Jest naprawdę w okolicach tyle lepszych firm ze Lepiej dajcie sobie spokój.Zresztą jak ktoś nie wieży niech sprubuje i będzie wszystko wiedział o co w tym chodzi.

ernest

Firma może faktycznie nie jest zła ale zarobki najgorsze w okolicy .to są jaja żeby takie przedsiębiorstwo tak słabo płaciło.Stawki zaniżone o minimum 3 złote.Podziwiać tych ludzi którzy tam pracują.Zresztą tych bardzo dobrych pracowników i doświadczonych jest coraz mniej poprostu odchodzą za lepsze pieniądze do firm konkurencyjnych.

banan

Steelpress jest ok miałem tam praktyki na CNC w zeszłym roku i bardzo sobie chwale przez 3 miechy nauczyłem się bardzo dużo teraz pracuje na CNC w poznaniu i mogę śmiało Napisać ze praktyki w tym zakładzie bardzo dużo mi dały.z tego co wiem to z kasa w steelpresie jest średnio ale ogólnie zakład ok.

normalnie żal zarobi cienkie i do tego występuje mobbing pracownicy są zmuszani do nadgodzin jeśli odmówisz to straszą zwolnieniem dyscyplinarnym jeszcze trochę i trzeba będzie wywiesić tam tabliczk [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

brudny hary

firma nie jest zla sama w sobie placi grosze a wymaga wiele dobra firma dla zielonego studencika ktory nie ma pojecia o zyciu pracy a zwlaszcza doswiadczenia wtedy biora chetnie daja najnizsza krajowa i maja jelenia co sie stara i zaiwania za najnizsza puki sie nie wyrobi i nie obudzi ze nie ma co liczyc na wiecej nawet jak sie jest doswiadczony... co do cnc to co napisal kolega wyzej podizelcie przez pol i bedzie realistycznie.... co do ludzi to jest chyba jedyny plus spoko fajni dobrze sie z wiekszoscia pracuje ale i to sie ostatnio zaczyna tam psuc i wprowadzaja wyscig szczurow.

Mikey

Firma szuka na stanowisko Specjalista ds. zakupów. Jaka kasa i ogólnie ..... może ktoś opisać. Z góry dzięki.

spec

student po studiach to nie umie pracować na żadnej z tych obrabiarek bo uczelnie wyższe nie uczą praktycznej znajomości cnc, teoretycznie do obsługi wymienionych maszyn potrzeba wieloletniej praktyki ale wątpię czy ktoś taki sie znajdzie, dla przykładu w ZMK operatorzy zarabiają od 4 do może 9kzł ale nikt nie robi na kilku rodzajach maszyn, to oczywiście za 200-220 roboczogodzin

spec

Firma szuka na stanowisko: "Operator maszyn CNC Obsługa frezarek, tokarek, elektrodrążarek CNC, centrów obróbczych oraz ich samodzielne programowanie" O kurcze, jeszcze takiego machera nie widziałem a robię w narzędziowniach 17 lat, chyba jak się znajdzie to wypłata około 15tyś netto! W końcu będzie robił za 4 operatorów i CAMowca.

asd

Daj se spokój, lepiej idz do warzywniaka visa vi

mcHamer

Wszystko zależy od działu, miejsca na które chcesz złożyć CV. Są miejsca lepsze i gorsze.

lol

Doświadczenie miałem 5-letnie w zawodzie nie pracuje tam już od ok 1,5 roku, po tym co odwalili nawet nie chciało mi się z nimi gadać chociaż bąkali cos o tym ze dadzą mnie na inny dział itd. (pewie taka ławka rezerwowych chociaż nie wiem odmówiłem im) Rotacja jest non stop, okazuje się gdy popytasz kierownika: od około 8 lat (ponieważ cały czas chcą gościa co zaiwania za miske ryżu i najlepiej bedzie jak bedziesz wszystko miał obcykaną tak maszynę,że na twojej 8h zmianie zrobi robote jakby chodziła 24h oczywiście super precyzja, żadnych awarii itd.:)

lol

Operator CNC praca w porządku ludzie są największym plusem jeśli chodzi o zarobki max. 1500 ale chamstwo to potrafią zrobić:wszyscy zadowoleni pracujesz bez żadnej najmniejszej wpadki a na ostatnie 5 min w ostatnim dniu miesiąca powie ci kadrowa że nie przedłuża umowy bo niby tak źle i niedobrze pracujesz, że skargi są chociaż twój własny kierownik jest zszokowany co oni wymyślają - (wyjaśnienie - właśnie przeszedł nowy który znalazł to ogłoszenie przeszedł rozmowę i pracował 2 dni na próbę) TAK WIĘC PRZYCHODZI NOWY TY WYLATUJESZ:D

rus

witam witam, potrzebuję waszej opini, jak wygląda praca na stanowisku operatora cnc i jakie zarobki. pozdro

mamamt

Szukają kogoś na stanowisko: Specjalista ds. planowania produkcji. Mam doświadczenie w zakresie obsługi pras i obróbki plastycznej metali. na jakie mogę liczyć wynagrodzenie?? Pracuje może ktoś kto podpowie coś na temat działalności tej firmy?? Sa rzetelni, wypłacalni??Mają Certyfikay Wiarygodności Biznesowej, więc myślę że profesjonalnie podchodzą też do pracownika.

paweł

Na stronie Steelpress sa aktualnie cztery oferty pracy, nie wygląda to tak najgorzej, ja chyba zaaplikuje, chociaz rozważam jeszcze inna firmę.

byłyy

Tak jak wszyscy opisują koleś szuka taniej siły roboczej, (usunięte przez moderatora) na maxa a kasa marna, jako praca na przeczekanie to jeszcze się nadaje. Ludzie pracujący nawet po 10 lat mają w granicach 1,5 tys o podwyżkach można zapomnieć lub pytać i ustawić się przy bramie do wylotu, firma nastawiona na zyski a ludzi daleko w tyle. Najlepsza jest stołówka połączona z KIBLEM porażka jesz śniadanko,a ktoś wali kloca kto to w ogóle dopuścił jako pomieszczenie socjalne. i na koniec bujanko nawet rok na pracy tymczasowej bez żadnej konkretnej umowy.Ludzie spoko i tylko tyle fajnego.

ello

pracowalem w tym syfie w 2006 roku...hehe żenada,żal,porażka..trzymajcie sie z dala od tego bagna..pozdr

Potwierdzam opinie przedmówców dot. rozmowy kwalifikacyjnej, 0 konkretów. Najdziwniejsza rozmowa kwal. na jakiej kiedykolwiek byłem. Pytania typu: jak panu idzie na studiach? ma pan jakieś poprawki? Mogli chociaż przedstawic pensje na stanowisko o ktore sie ubiegałem to pewnie nawet bym nie czekał na odpowiedź, która i tak nie nadeszła. Szanująca się firma powinna wysłac maila o treści typu \'dziękujemy, ale nie\', to przecież nic nie kosztuje!

m.

patologia i nic poza tym. zarobki 1300 zł maksymalnie na montażu. narobisz się jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za damski (usunięte przez moderatora) tragedia, zero technologi. temperatura w barakach latem dochodzi do 36 stopni. brak klimatyzacji, a przede wszystkim STOŁÓWKI!!!!!!!!!! szkoda czasu na tak (usunięte przez moderatora) firme, nie polecam

tex

Hehe ogłoszenia Steelpress-u dla stanowisk inżynierskich nie schodzą z portali internetowych z ofertami pracy. Chyba faktycznie biedaczki mają problem z zatrudnieniem kogokolwiek.

xxx

Potwierdzam szkoda czasu na nich. Szukają taniej siły roboczej z wyższym wykształceniem a rozmowę przeprowadza dekiel w okularach

tex

max - 2011-02-01 19:35:40 Nie opłaca się nawet iść na rozmowę. Facet, który ją przeprowadza próbuje być śmieszny, a jest żenujący. Nie przedstawia też żadnych konkretów. Firma Steelpress chyba poszukuje taniej siły roboczej z wyższym wykształceniem. Taki michu w okularach co to nie raczy się nawet przedstawić ?

Zostaw opinię o Steelpress Sp. z o.o. - Luboń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Steelpress Sp. z o.o.