Steelpress Sp. z o.o.

Opinie o Steelpress Sp. z o.o.

Były_Tokarz

Witam. Pracowalem w SPP jakis czas. Na rozmowie byly obiecane szkolenia i kursy z tokarek DOOSAN. Niestety do zadnego nie doszlo bo jak sie okazalo firma nie wysyla i nie organizuje zadnych szkolen. Jesli zna sie jakies "podstawy" z toczenia CNC to mozna popracowac bo i czas sie znajdzie na napisanie wlasnego programu i przetestowanie. Ale polecam wiedze trzymac dla siebie. Niestety nie zostaniecie wynagrodzeni za rozwoj. Firmie zalezy glownie na "guzikowych" ktory nacisnie przycisk wyciagnie element pomierzy wprowadzi korekte i tyle. Nic wiecej. Szkoda bo maszyny fajne i dobrze sie na nich pracuje. Ale jak w firmie nie ma zadnego tokarza CNC z prawdziwego zdazenia to czego oczekiwac :) Na rok 2020 placa za to stanowisko sie nie zmienilo

Prezes
@Były_Tokarz

Niestety ale tak jest. Potwierdzam.

pracownik1
@Prezes

Różnie to prawda. Ale jak na jakimś pracowniku im zależy to dają fajne szanse rozwoju. Także warto się dobrze pokazać.

Pracuję w tej firmie blisko 20 lat. Polecam.

Beata
@Adam

wow 20 lat? I jak ci pensja rosła przez ten cały czas?

Magazynier
@Adam

Adam chyba sobie żartujesz. Przestań już (usunięte przez administratora)w (usunięte przez administratora)prezesowi!!! Każdy kto tam pracował dobrze wie jak jest. Jedno wielkie (usunięte przez administratora)

@Magazynier

No właśnie jak piszesz - pracował. A jak pracował, a nie pracuje to ściemniał i mu nie przedłużyli umowy. Dobrze wiesz, że znaczna część ekipy to ludzie którzy pracują po wiele lat. A skoro tak jest to chyba nie jest tak źle :)

Wiecie, czy Steelpress Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

W COVIDZIE tak. Teraz pracujemy na miejscu.

Maja
@Ania

A czy jest jakaś możliwość pracy zdalnej jeśli ktoś potrzebuje? Czy firma całkiem od tego odeszła?

@Maja

Szczerze to nie dopytywałam. Wszyscy pracują raczej na miejscu.

pracownik1

Plusy i minusy jak wszędzie. Dla mnie istotne jest, że wypłata jest na czas i mam umowę o pracę, a nie śmieciówkę.

Kontroler jakości

Jakiś czas temu byłem zaproszony na rozmowę na stanowisko kontrolera jakości. Rozmowa trwała parę minut. Zapytano mnie czy mam jakieś doświadczenie jako kontroler jakości. Jako że nie mam takiego doświadczenia, co było zawarte w CV, "rekruterzy" z uśmieszkiem powiedzieli mi, że no to nie mamy chyba o czym rozmawiać i mi podziękowali. W ogłoszeniu nie było mowy o doświadczeniu w kontroli jakości, lecz gdy im o tym powiedziałem to usłyszałem z uśmieszkiem, że to chyba logiczne. Totalny brak szacunku dla rekrutowanego. Spędziłem 50 min na dojazd na rozmowę, a wystarczyło tylko przeczytać CV. Ale jak widać chyba to był problem dla Pana, bo widziałem że prawe oko lekko uciekało. Pozdrawiam

Jakie mam doświadczenie jako kontroler jakości

kandydat

Pojawiła się oferta pracy na stanowisko kontroler jakości. Jaka jest atmosfera w firmie? Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Czy organizacja rzeczywiście jest nowoczesna i zautomatyzowana?

@kandydat

Steelpress posiada nowoczesny park maszynowy oparty o najnowsze technologie oraz własne wyspecjalizowane laboratorium. Naprawdę super warunki do pracy!

Karol
@Steelpress Sp. z o.o.

To bzdury warunki pracy są nie na miejscu

Agnieszka
@Karol

to napiszesz coś więcej na temat tych warunków pracy, skoro według Ciebie są nie na miejscu?

Karol
@Agnieszka

Nie na miejscu jest Temperatura na halach i brak szacunku prezesa do pracowników.

@Steelpress Sp. z o.o.

Potwierdzam! Można się rozwijać.

@Karol

Wynagrodzenie okej. Zespół przyjazny. Jak Ci się Karol nie podoba to się zwolnij :)

@Karol

Już bez przesady. Wszędzie klimatyzacje. Wiadomo, że przy takich upałach jak były to ciężko utrzymać 20 stopni, ale i tak chłodniej niż w autobusie :)

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Steelpress Sp. z o.o.?

Co dodatkowe ?

Vladlena

Tak pracownikom dlugo pracujacym w SPP wyplacane sa nagrody jubileuszowe

Joanna
@Vladlena

Od ilu lat pracy należy się taka jubileuszówka? Pięć wystarczy, czy dopiero pod 20, 30 ? :)))

Vladlena
@Joanna

5 starczy :)))

@Joanna

Od 5 się zaczyna

Łukasz
@pracownik

Ile dają po 5 latach w ramach tej nagrody?

Scan
@Łukasz

Sprawdź sam a nie się pytasz

Agnieszka
@Scan

No ale fajnie byłoby wiedzieć czy się opłaca być tyle w firmie dla takiej kwoty :D

Jarek
@Agnieszka

ja osobiscie uwazam ze warto :) poza tym milo czuc sie docenionym za wieloletnia prace w firmie. W wielkszych koreperacjach wklad i dlugoletnia praca sa niestety czesto niezauwazalne i niedoceniane.

@Vladlena

A ile te nagrody wynoszą? Tak z ciekawości?

O pracę w mieście Luboń nie jest łatwo, dlatego czy możecie coś powiedzieć o firmie Steelpress Sp. z o.o.?

Jarema

Polecam prace w tej firmie, możliwość pracowania w nowoczesnym miejscu i na dobrych maszynach. na plus też napewno atmosfera pracy

Teresa
@Jarema

Jakie konkretnie maszyny masz na myśli? Co aktualnie wchodzi w skład ich parku maszynowego?

Jarema
@Teresa

Najnowsze obrabiarki CNC, roboty manipulacyjne, wszelkie maszyny do obróbki plastycznej, maszyny skrawające, tokarki itd

Andrzej M

Czy orięruje się ktoś ile na rękę zarabia pracownik produkcji?

Steelpress Sp. z o.o. rekrutowała niedawno na stanowisko Pracownik Produkcji. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

Warunki zatrudnienia są bardzo dobre, na stanowisku produkcyjnym można liczyć na umowę o pracę i pracę 8h w systemie dwuzmianowym od pn- pt. Pracownicy Produkcji otrzymuje pierwszego dnia potrzebną odzież roboczą, obuwie, stopery, kluczyk do szatni, identyfikator i kartę do odbijania. Wynagrodzenie jest wypłacane zawsze na początku miesiąca. Można liczyć na dodatkowe benefity oraz premię. Polecam aplikować!

Firma zapewnia dobrewarunki rozwoju, w tym roku miałem okazje uczestniczyć w wielu certyfikowanych szkoleniach. Co więcej, w SPP panuje bardzo miła atmosfera- przed świetami każdy z pracowników otrzymał świąteczną paczkę :)

Jaki dress code obowiązuje w Steelpress Sp. z o.o.?

praca

dostajesz ciuchy od firmy

Dostajesz ubrania od firmy

Paulina

Jakie wymagania mają na rozmowie o prace ? Oczekują ukończonych szkół?

On jest wieczny !

Arek

Strata czasu, najgorsza i najdziwniejsza rozmowa kwalifikacyjna na jakiej byłem. Nie licząc 15 minutowego spóźnienia rozmowa trwała 5 minut. Państwo nie raczyli się nawet przedstawić ani powiedzieć słowa o firmie. Wszystkie warunki w ogłoszeniu spełniałem w 100% dlatego wysłałem CV, na rozmowie okazuje się, że stanowisko jest inne i zakres obowiązków również inny. Nie czekam na wynik ponieważ w życiu nie pójdę do firmy, która ma takie podejście do potencjalnego pracownika, ponieważ na pewno ma to przełożenie na dalsze traktowanie obecnych pracowników. Mógłbym opowiadać długo, natomiast odpuszczę sobie już szczegóły, po prostu nie radzę tam wysyłać CV a tym bardziej fatygować się do firmy, gdzie zostaniecie potraktowani tak olewczo.

@Arek

Rozmowa może i krótka, ale za to bardzo konkretna i treściwa. Bez zbędnych pytań

agna

Firma bardzo niegodziwa.Premie dostają tylko Kierownicy którzy mało tam pracują,Teraz szef na montażu i tłoczni wymyślił ilość nie do wykonania na 8 godz . Robi to żeby ludzią płacić niską pensję.

Tomasz

Dobra firm a pod każdym względem więc nic dziwnego , że nawet w tym trudnym czasie zachowują się przyzwoicie.

Szon

Interesuje mnie praca na spawalni czy może mi ktoś powiedzieć jakie są zarobki. Spawam ręcznie i obsługuje robota spawalniczego.

Agnes

Witam! Czy obecnie firma Steelpress prowadzi nabór na stanowiska produkcyjne? Dzwoniłam osobiście kilka razy do działu kadr ,ale nikt nie odbiera, czy można złożyć CV bezpośrednio w dziale HR?? Pozdrawiam.

Ani
@Agnes

Lepiej osobiście idź z CV do Kadr.

Agnes
@Ani

Dzięki, tak zrobię.

Darek

Firma często nagradzana, otrzymywała Certyfikat Wiarygodności Biznesowej co jest jasnym sygnałem, że warto się tu dostać do pracy.

11 zl a potem 13 zl ? ? ? Przeciez to zarobki w granicach 2000 zl na rękę .. (usunięte przez administratora). W Amazonie wyciagasz 3000 a z nadgodzinami kolo 4000 i jeszcze obiad i dojazd w gratisie . Myślałem zeby zaaplikowac bo blisko ale musze zrezygnować. (usunięte przez administratora)

Ani
@Tomek

Każdy ma swój wybór.

Zostaw merytoryczną opinię o Steelpress Sp. z o.o. - Luboń

• Jak się pracuje w Steelpress Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Steelpress Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Steelpress Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Steelpress Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Steelpress Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Steelpress Sp. z o.o.