Opinie o Pphu Bakter Piotr Sudak w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pphu Bakter Piotr Sudak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Pphu Bakter Piotr Sudak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pphu Bakter Piotr Sudak w Warszawa

nie polecam Nowy wpis

Tragedia. Nie przekazujcie zaliczek do czasu wykonania prac i sprzątnięcia. Bez tego umoczycie pieniądze a inne ekipy wezmą x razy więcej za wyprowadzanie tego, co ten majster zepsuł.

R Nowy wpis

Zgadzam się z poprzednią opinią. Pomimo dostarczanych materiałów typu folia taśma p. Piotr zupełnie nie zabezpiecza. Prawdopodobnie to jest metodą ukrycia wszelkich wad które powstają w trakcie prac. To ja który słabo się znam bardziej pilnowałem majstra niż majster sam siebie. Efekty takie że został pogoniony z terenu prac. Mieszkanie 55m robione ponad 2 miesiące ani tak wszystko zwalone. Wad wykonania nie chce mi się nawet tu wymieniać bo jest ich tyle że szkoda czasu. Mieszkanie po wyjściu majstra musiało zostać przywrócone do stanu deweloperskiego wraz ze ściąganiem całej łazienki. Wszystko co mówi poprzednik się zgadza. Oby to nauczyło czegoś P.Piotra W moim przypadku sprawa będzie kierowana do sądu w oparciu o odpowiednie opinie. Tak też radzę każdemu po wyjściu P.piotra niezależny podmiot który wystawi odpowiednie dokumenty aby móc ,,odzyskac'' stracone pieniądze. Chociaż firma i tak wypłacalna nie jest. Nie odbiera telefonów nie chce podać numeru polisy etc.

maciek

Nie polecam !!! Wręcz szczerze odradzam. Wszystko co zrobił ten wykonawca było wykonane fatalnie. Glazura krzywo położona, zaschnięty klej na glazurze, fugi dziurawe, bardzo niedokładne,i w dodatku pozostawione na glazurze na kilka dni. Mimo wielokrotnego czyszczenia, jeszcze nie udało się wyczyścić glazury. Drzwi obsadzone - 2 cm nie trzymały pionu. Wszystkie syfony źle założone- ciekły. Oprócz tego bałagan wszędzie. Wykonawca wziął ode mnie pieniądze na materiały, ale nie rozliczył się z paragonów. Niestety w swojej naiwności zapłaciłem też w całości za tę robotę( bo ciągle prosił o jakieś zaliczki). A szczegóły tego niefachowego działania wykonawcy, niestety wyszły, jak sam wyczyściłem i zeskrobałem z glazury resztki kleju, fugi i kurzu. Potem już niestety moje telefony, smsy do tego wykonawcy nie były odbierane i pozostawały bez żadnego odzewu. musiałem wezwać innego fachowca, który wszystko poprawiał... a cała glazura jest praktycznie do zrobienia na nowo( znów koszty materiału i wykonania) fatalnie! Więc przestrzegam przed współpracą z tym fachowcem

Zostaw merytoryczną opinię o Pphu Bakter Piotr Sudak - Warszawa

Pphu Bakter Piotr Sudak