Opinie o Tomasz Borowy Tom-Bud w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Tomasz Borowy Tom-Bud. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Tomasz Borowy Tom-Bud o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Borowy Tom-Bud w Warszawa

W.Anielski Nowy wpis

Pracowałem w firmie Tomasza 10 lat i nigdy nie było problemu z ubezpieczeniem nie mówiąc o wypłacie która zawsze była na czas. Książkę można napisać o nieudacznikach, pseudo fachowcach piszących te wszystkie niepochlebne komentarze na temat firmy Tom-bud. Ja osobiście mogę polecić firmę nowym inwestorom jak i pracownikom.

Farmazon Nowy wpis
@W.Anielski

Ubezpieczenia sa od 3 lat nie gadaj glupot bo szwagier go do urzędu skarbowego podał;-) robota to wieczne poprawki a terminy ciagna się latami... w (usunięte przez administratora) włazisz ale prawda jest z goła inna. Stawki fachowców jak u pomocników nie płacenie za zwolnienia to tylko wierzchołek góry lodowej:-)

Farmazo Nowy wpis
@W.Anielski

Glazurnik z 13 letnim stażem w tej firmie zarabia 300 zł dniowki:) oczywiście wszyscy na najniższa krajową no zyc nie umierać hehe

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Jakie godziny pracy obowiązują w Tomasz Borowy Tom-Bud?

Czy w Tomasz Borowy Tom-Bud zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Ile jest zmian w Tomasz Borowy Tom-Bud?

Firma Tomasz Borowy Tom-Bud poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
arek

Taaa, pracują latami i latami narzekają jak im obcina tygodniówki. Kwaterują na budowie , myją się w misce albo wiadrze i żrą chińskie zupki...takie są benefity.

@arek

To prawda, wilubklientow moze to potwierdzic , osobiscie moge wskazac miejsca adresy klientow ktorzy widzieli co sie dzialo. Materace w lokalach , projektanci o tym wszystkim doskonale wiedza, przychodzili i widzieli nie raz gotowanie obiadow przez pracownikow na lokalach i porozkladane materace. Pijanstwo i smrod od niektorych pracownikow. Urywanie pensji to standard, po jakims czasie pojawila sie kobieta kierownik cos w tym stylu ktora przynosila pensje i kazdy podpisywal sie w jej notesie. Dziwi mnie fakt, ze pracownicy milcza. Zasady BHP w tej firmie to bzdura wyssana z palca. Mozemy omowic wiele tematow o tej firmie.

Irena
@Gosc

Piszesz że zasady BHP w tej firmie to bzdura wyssana z palca, aż jestem ciekawa czy w takim razie było szkolenie BHP w tej firmie?

@Irena

Konkretnie proszę i z kim rozmawiam

Wielu użytkownikom szukającym zatrudnienia potrzebne są świeże informacje o firmie Tomasz Borowy Tom-Bud w miejscowości Warszawa. Jeśli jesteś w posiadaniu przydatnych ciekawostek o tej firmie? Czekamy na twój wpis.

Kolen

A wy usunięcie pograzajace opinie jak reszta podobnych portali.

Jan
@Kolen

Opinie są usuwane jedynie gdy naruszają regulamin forum Gowork.pl, więc spokojnie. Czy pracowałeś lub pracujesz w Tom-Bud i powiesz mi coś na temat tej firmy? Ciekawi mnie szczególnie kwestia podejścia do pracownika, czy relacje z kierownictwem są dobre? Daj znać jeśli wiesz coś na ten temat.

Pawloo
@Jan

Ale właśnie to że zatrudnia na czarno i nie płaci pieniędzy za wykonaną pracę jest chyba opisem podejścia do pracownika. Dlaczego więc usuwacie komentarze?

@Jan

A kiedy naruszane sa zasady? Gdy ktos opisuje prawde co dzieje sie wewnatrz dzialalnosci TOMBUD??? Fakty o tym, ze pracownicy spia na lokalach w ktorych jest remont? Nie oplacaniu skladek lub zatrudnianie na najnizsza krajowa i omijanie wysokich skladek lub zatrudniane na czarno??? Mnie juz wszystko jedno, uccierpialem na zdrowiu i zrobie wszystko zeby prawda wyszl na jaw

Grażyna
@Gosc

Wobec tego głosisz tylko w tym miejscu takie opinie czy działasz też w innych miejscach? Nie znasz większej liczby osób, które chciałyby Cię wesprzeć w tym?

Maria

To w końcu "tylko" ucięte tygodniówki, czy niewypłacalny, czy pieniądze nie są problemem. Najgorzej, jak każdy pisze co innego, skąd mam wiedzieć, kto napisał prawdę. Ludzie z tej brygady, ile na rękę dostaje murarz - tynkarz. Przyjmiecie nowego? ;)

mauzer

Uwaga na tego gościa,nierzetelny,niesłowny i niewypłacalny.

Beata
@mauzer

Napiszesz coś więcej? Pisząc daną opinię o firmie należałoby przytoczyć jakieś argumenty na potwierdzenie swoich słów. W tym momencie nie za wiele można wywnioskować z Twojego wpisu. Proszę, rozwiń temat.

Grzegorz
@mauzer

Firma Tombud jest bardzo dobro firma jak i dla inwestorów tak samo i dla pracowników. Pracuje tam już od kilku lat nigdy nie było problemu z wypłatami wręcz przeciwnie zawsze można liczyć na szefa nawet w trudnych sytuacjach.. Pieniądze... W tej firmie to chyba najmniejszy problem, rzekł bym nawet że nie istnieje coś takiego jak ich brak bądź nie wypłacalność. Oczywiście trzeba pracować i dawać od siebie dużo a szef napewno będzie to zauważał i doceniał. Pozdrawiam

jarek
@Grzegorz

A ortografii w szkole uczyli ? Z matematyką pewnie też na bakier i dlatego rozliczenia ci pasują

Grzegorz

Firma godna polecenia.

Pablo

Tombud to dobry pracodawca. Ludzie pracują tam latami i zarobki tez nie są najgorsze.

Beata
@Pablo

Skoro, jak sam nadmieniłeś, w firmie Tom-Bud ludzie pracują przez długie lata, to chyba faktycznie jest to godny polecenia pracodawca. Zarobki według Ciebie nie są tam najgorsze. A co z benefitami? Czy są jakieś oferowane?

@pawloo o kim piszesz?

pawloo
@ja

A o kim jest wątek?

pawloo

(usunięte przez administratora) jakich mało,uwaga na tego człowieczka

Pracowałem tam kilka miesięcy. Nie mogę nic złego powiedzieć na temat właściciela jak i samej firmy. Potrzeba trochę czasu żeby wdrożyć się w obszar działalności firmy ale później jest już tylko z górki.

@Andrzej

Po kilku miesiącach pracy w tej firmie nie mpzesz nic powiedzieć? Więc krótko mówiąc klamiesz.

O działalności(usunięte przez administratora) można by zrobic świetny dokument o tym w jaki sposób prawo pozwala na zatrudnianie ludzi (usunięte przez administratora) pozyskujac w ten sposób spore zyski jednocześnie omijając prawo pracy czy chocby łamanie przepisów BHP Już na wstępie zastanawiające jest w jaki sposób działa księgowa(usunięte przez administratora)o której już nos powinien sięgnąć zenitu. D

Pyzdra

Wspaniały człowiek ????

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Borowy Tom-Bud - Warszawa

• Jak się pracuje w Tomasz Borowy Tom-Bud?

Zobacz opinie na temat firmy Tomasz Borowy Tom-Bud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tomasz Borowy Tom-Bud?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tomasz Borowy Tom-Bud
2.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Józefa Chełmońskiego 3 lok. 1
    02-495 Warszawa