Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Alta Tatarczak Ryszard w Nysa

counter
joanna wrocław Nowy wpis

Trzymajcie się od tej firmy z daleka! Wszystko ładnie przed podpisaniem umowy, a w trakcie robót robią co chcą pom swojemu, po najmniejszej linii oporu oby szybciej, oby na inną budowę zdążyć. Wykonawca ma megalomanię, nie uznaje żadnych sugestii, ani żadnej krytyki, niechętny aby robic poprawki. Przez tą firmę opóźnij mi się remont, bo nie chcieli zrobić poprawek. Naprawdę spartaczyli całą kanalizację, a robili mi dom 200 m2. Za płytko wykuli bruzdy na rury i nie dało się zabruzdowac tego, zostały zlecone poprawki, a panowie nie odbierają telefonu! Teraz musze szukać ekipy, która wejdzie i zrobi za nich poprawki, oczywiście odpłatnie. Mam udokumentowane na zdjęciach, jak wielką fuszerkę ta firma odwaliła, sprawa teraz idzie da sądu. Odradzam, naprawdę. Mam wielki remont i z wieloma firmami współpracuje, te zapamiętam na zawsze.

Jak wygląda praca u nich w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Alta Tatarczak Ryszard w miejscowości Nysa? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe info. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Alta Tatarczak Ryszard - Nysa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad