Opinie o Agrowczasy Jeziorny Zakątek Krystyna Meyer w Niedamowo

Stanisław..Kwidzyn Nowy wpis

Trzeci pobyt w Niedamowie wrzesień 2019. To już mój trzeci pobyt w Niedamowie. Kwatera „Jeziorny Zakątek” . Tym razem specjalnie na grzybobranie Nowy dom dla gości, wokół ogrodzenie na noc zamykane. Bezpiecznie i pewnie. Kwatera z dużymi rodzinnymi pokojami i dobrze wyposażonym aneksem kuchennym. Duże łoża małżeńskie. Duży wybór dla rodziny. Ja byłem z żoną, mieliśmy duży, wygodny i przestronny pokój z łożem małżeńskim i oczywiście z łazienką. Pani Krystyna młoda gospodyni przemiła i bardzo pomocna we wszystkim. Serwuje pyszne bardzo obfite śniadania. Większość produktów do posiłków z własnego gospodarstwa. Świeże, pyszne i przede wszystkim ekologiczne. Jaja, mleko, drób, twaróg, miód i inne wszystko świeże , własne bardzo smaczne ciasto. Wieczorem ognisko i pieczenia kiełbasek. W tym roku potężna dawka grzybów. Wokół lasy tylko zbierać i cieszyć się szczęściem. Wróciliśmy bardzo zadowoleni. Gorąco polecam ten obiekt wszystkim, którzy pragną ciszy i spokoju i dobrego wypoczynku na jesieni obfitości grzybów i pysznego jedzenia Pozdrawiam. Stanisław, Kwidzyn

Stanislaw, Kwidzyn Nowy wpis

Pobyt w Niedamowie wrzesień 2018. To już mój drugi pobyt w Niedamowie Agroturystyka „Jeziorny Zakątek” . Idealne miejsce na odpoczynek, grzybobranie, połów rybek , cisza i spokój. Nie ma przemysłu, nie ma ruchliwych dróg i mnóstwa samochodów. Jednocześnie dość blisko na dojazd od strony Kościerzyny czy autostrady A1. Do sklepu w Niedamowie niedaleko. Zaraz przy domu sosnowy las i jezioro. W lecie dojście do kąpieliska nad jeziorem bardzo blisko. Sam nowy dom dla gości, z dużymi rodzinnymi pokojami. Duże łoża małżeńskie, sofy i pojedyncze łóżka. Duży wybór dla rodziny. Ja byłem z żoną, mieliśmy duży, wygodny i przestronny pokój z łożem małżeńskim oraz dobrze wyposażonym aneksem kuchennym i oczywiście z łazienką. Gospodyni Pani Krystyna serwuje pyszne bardzo obfite śniadania i obiadokolacje w uzgodnionych godz. i na życzenie gości. Większość produktów do posiłków z własnego gospodarstwa. Świeże, pyszne i przede wszystkim ekologiczne. Jaja, mleko, drób, twaróg, miód i inne wszystko świeże i własne. Podczas posiłków niebo w gębie. Codziennie świeże pieczywo białe, razowe, pyszne rogale i bułeczki. Gospodyni serwowała własne bardzo smaczne ciasto. Każdy będzie najedzony tym bardziej, że Gospodyni miła i uczynna, pyta i uwzględnia sugestie i oczekiwania gości. Na miejscu wieczorem możliwość rozpalenia ogniska na świeżym powietrzu i pieczenia kiełbasek lub grilla w ogrodowej altance. Podziękowania dla Pani Krystyny. Byliśmy bardzo zadowoleni i na pewno będziemy tam wracać. Gorąco polecam ten obiekt wszystkim, którzy pragną ciszy i spokoju i dobrego wypoczynku i pysznego jedzenia Dziękuję i pozdrawiam. Stanisław, Kwidzyn

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda praca w firmie Agrowczasy Jeziorny Zakątek Krystyna Meyer w miejscowości Niedamowo? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od zatrudnionych na temat Agrowczasy Jeziorny Zakątek Krystyna Meyer. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Zostaw merytoryczną opinię o Agrowczasy Jeziorny Zakątek Krystyna Meyer - Niedamowo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Agrowczasy Jeziorny Zakątek Krystyna Meyer
0/5 Na podstawie 0 ocen.