Opinie o Biuro Rachunkowe Rachuba Tomasz Szwajca w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Biuro Rachunkowe Rachuba Tomasz Szwajca. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Biuro Rachunkowe Rachuba Tomasz Szwajca o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowe Rachuba Tomasz Szwajca w Kielce

Hubert N.

Szukałem biura rachunkowego, któremu mógłbym zawierzyć swoje rozliczenia i które będzie na podstawie swojego doświadczenia powiedzieć jakie są zależności księgowe przy wyborze różnych form opodatkowania i po konsultacji z Panem Tomaszem nie zawiodłem się. Konsultacja na wysokim poziomie, wyjaśnienie co jak i dlaczego co było dla mnie bardzo ważne na samym początku założenia działalności gospodarczej. Pan profesjonalny i rzeczowy.

Grzegorz Dziwoń

RACHUBA to nie tylko biuro rachunkowe, ale także partner, który naprawdę dba o swoich klientów. Ich kompleksowa obsługa księgowa jest nieoceniona dla małych przedsiębiorstw. Polecam każdemu, kto szuka rzetelnego i profesjonalnego wsparcia w dziedzinie podatków i księgowości.

Janusz Kowalik

Biuro rachunkowe Rachuba zachęciło mnie do kontaktu swoją działalnością w internecie. Pierwsza konsultacja przed założeniem działalności okazała się darmowa, a Pan księgowy udzielił podczas niej wielu cennych wskazówek i odpowiedziała na wszystkie pytania, które miałem. Ponadto, kontakt z biurem przez e-mail jest bardzo sprawny. Póki co, mam bardzo dobre doświadczenie z biurem i planuję rozpocząć z nimi dłuższą współpracę.

Mateusz Karwacki

Bardzo polecam Biuro Rachunkowe Rachuba. Współpracujemy od kilku lat i jesteśmy bardzo zadowoleni. Profesjonalna i kompleksowa obsługa. Zawsze miła atmosfera, a przede wszystkim życzliwa i zawsze pomocna ekipa.

Brałeś udział w rekrutacji do Biuro Rachunkowe Rachuba Tomasz Szwajca. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kamil T.

Polecam to biuro rachunkowe. Miła współpraca. Bardzo dobry kontakt.

Jan Waldon

Biuro księgowe godne polecenia, szczególnie współpraca online. Sprawny kontakt i pomoc firmy na różnych etapach. Polecam

Przemysław K.

Zdecydowanie polecam współpracę z biurem Rachunkowym Value Business. Bardzo profesjonalne podejscie, cenna pomoc na kazdym etapie. Łatwa i przyjemna komunikacja.

Aneta Woś

Gorąco polecam to biuro rachunkowe. Rzetelna i profesjonalna obsługa. Na moich kilkanaście pytań dotyczących wyboru formy opodatkowania dostałem odpowiedzi w zasadzie od ręki a nie jestem ich klientem. Szczerze zachęcam do współpracy.

Artur Buczyński

Polecam. Profesjonalna i bardzo serdeczna pomoc w prowadzeniu działalności. W tym trudnym czasie kompetentna obsługa w uzyskaniu pomocy finansowej. Osoby pracujące w biurze posiadają ogromną wiedzę i kwalifikacje, które są stale podnoszone by dostosować się do dynamiki rynku. Dziękuję za współpracę w tym ciężkim roku i oby przyszły był trochę łatwiejszy dla nas wszystkich.

Michał Cugowski

Najlepsze biuro z jakim pracowałem. Mimo Kilkudziesięciu w zasięgu ręki wolę ich zdalnie. Wszystko mogę załatwić i o każdej porze. Do tego zawsze na telefon. A jak pan Tomasz powiedział nie ma głupich pytań.

Wioletta Piątkowska

Bardzo mocno polecam biuro rachunkowe Rachuba. Pan Tomasz jest przemiłym i bardzo kompetentną osobą, która ma wspaniałe podejście do klienta. Dziękujemy za cierpliwość i profesjonalne porady. 5 gwiazdek to za mało!

Paulina Piwowarczyk

Polecam to biuro rachunkowe. Prowadzą mi księgowość od 6 lat. Wszystko rozliczane terminowo i bez problemów. Dobry kontakt z Biurem.

Grzegorz Sokołowski

Współpracujemy z Biurem już 15 lat. Bez problemów z Urzędem Skarbowym. Dobry kontakt z właścicielem. Polecam.

Piotr Malicki

Profesjonalnie, dokładnie, na czas. Polecam biuro rachunkowe Rachuba z pełną odpowiedzialnością.

Janusz Kowalik

Korzystamy z Biura już od 5 lat. Pozdrawiamy i polecamy serdecznie.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Biuro Rachunkowe Rachuba Tomasz Szwajca?

Paulina K.

Doskonałe biuro. Polecam.

Krzysztof P.

Najlepsza kancelaria podatkowa, z którą współpracowałem. Rzeczową i profesjonalna obsługa. Polecam.

Aneta Zimoch

Współpracuję z biurem od 7 lat. Bardzo dobry kontakt, merytoryczne odpowiedzi. Chwalę sobie. Polecam.

Ewa Galiszewska

Bardzo profesjonalne Biuro Rachunkowe. Świetny kontakt. Polecam w 100%

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe Rachuba Tomasz Szwajca - Kielce

• Jak się pracuje w Biuro Rachunkowe Rachuba Tomasz Szwajca?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Rachunkowe Rachuba Tomasz Szwajca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Rachunkowe Rachuba Tomasz Szwajca?

Biuro Rachunkowe Rachuba Tomasz Szwajca
4.8/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Wesoła 51 lok. 424
    25-363 Kielce