Opinie o Biuro Rachunkowe Rachuba Tomasz Szwajca w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Biuro Rachunkowe Rachuba Tomasz Szwajca. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Biuro Rachunkowe Rachuba Tomasz Szwajca o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowe Rachuba Tomasz Szwajca w Kielce

Jakub Szarkowski Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolony z usług biura rachunkowego Rachuba. Profesjonalna pomoc w każdej kwestii. Miła współpraca. Polecam serdecznie.

Anna Nogajska Nowy wpis

Pan Tomasz jest bardzo zaangażowany we współpracę księgową! Absolutnie polecam każdemu.

Mariola Wojtyszek Nowy wpis

Polecam biuro w 100%. Szybko, sprawnie a i o porady można się dopytać. Czuć tez indywidualne podejście a nie masówkę jak w jakiejś firmie/biurze sieciowym. Nie miej jednak to nie jest biuro jednoosobowe co zapewnia też spokój w sytuacjach urlopów/chorób itd. poszczególnych pracowników biura. Polecam.

Renata Wodnicka Nowy wpis

Polecam, w pełni profesjonalna i nieoceniona pomoc Pana Tomasza. Ogromna wiedza i doświadczenie oraz fachowe doradztwo. Zdecydowanie Biuro nr 1

Brałeś udział w rekrutacji do Biuro Rachunkowe Rachuba Tomasz Szwajca. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Kamila Nowacka

Bardzo polecam! Z pomocy biura korzystam już 2 lata i jestem bardzo zadowolona z obsługi księgowej. Pełen profesjonalizm, życzliwość i wysoki poziom wiedzy.

Kamila Sarnecka

Polecam. Korzystam z usług biura od kilku lat. Nigdy nie miałem zastrzeżeń, wszystko sprawnie i na czas. Polecam wszystkim.

Mateusz Poniewierski

To moja pierwsza działalność. Pan Tomasz bardzo pomocny. Wszystko wyjaśni i zawsze można liczyć na pomoc - mailem, telefonicznie no i osobiście. Szczególnie cenne informacje przypominające o terminach zapłaty i zmianach prawnych. Atrakcyjna cena za usługi księgowe. Polecam !

Anna Kwiecińska

Korzystam z usług biura rachunkowego Rachuba od 10 lat. Jestem bardzo zadowolona z fachowej obsługi oraz profesjonalnego podejścia do klienta. Pracownicy są zawsze przyjaźni i pomocni w każdej sytuacji. Polecam to biuro z całego serca

Mateusz Kowalski

Jestem klientem Pana Tomasza od 2 lat. Bardzo polecam to biura dla programistów na B2B ponieważ pan Tomasz potrafi wszystko załatwić dla nas bez konieczności zrozumienia księgowości. W pełni mu ufam i myślę, że będę klientem tak długo jak będę prowadził jdg, zwłaszcza, że ciągle coś zapominam i nie ogarniam a pan Tomasz mi to przypomina i tłumaczy.

Anna Kwiecińska

Jestem zadowolona z obsługi. Otrzymuję zawsze na czas informację o podatkach, szybkie odpowiedzi na maila i informacje jeśli coś się zmieni. Czuję, że jestem w bezpiecznym miejscu i mogę spać spokojnie.

Kamil Bednarski

Szukałem biura, któremu będę mógł powierzyć księgowość. Nawet gdy ktoś jest na urlopie inna osoba odpowie na moje pytanie. Pamiętają i przypominają o zmianie formy opodatkowania, mogę liczyć na doradztwo. Jestem zadowolony ze współpracy i śmiało mogę polecić.

Michał N.

Polecam Biuro Rachunkowe Rachuva. Wspolpraca dobrze się układa od dwóch lat. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń.

Anna M.

Od kilku lat korzystam z usług biura i jestem zadowolona ich profesjonalizmem, rzetelnością i życzliwością. Zawsze mogę liczyć na fachową pomoc i doradztwo w każdej sprawie związanej z prowadzeniem firmy.

Natalia Kamińska

Szczerzę polecam Biuro Rachunkowe Rachuba. Rzetelność, profesjonalizm oraz kompetencja zespołu, na każdej płaszczyźnie oraz na najwyższym poziomie. Pomoc ze strony Pana Tomasza, nieoceniona :) Z całego serca polecam, nie mają sobie równych !

Klaudia Rożek

Serdecznie polecam to biuro rachunkowe. Uważam, że to najlepsze takie biuro jakie znajduje się w Kielcach. Pozdrawiam :)

Patrycja Segda

Polecam współpracę, pełen profesjonalizm, wszystko dokładnie wyjaśnione.

Mateusz K.

Zdecydowanie polecam Biuro rachunkowe Rachuba. Pierwsza konsultacja z księgowym jest darmowa, w czasie której wyjaśnione zostały moje wątpliwości z założeniem działalności oraz uzyskałem odpowiedzi na moje pytania. Kontakt z biurem rewelacyjny i zawsze można liczyć na szybką odpowiedź.

Patryk

Bardzo polecam! Z pomocy biura korzystam już 2 lata i jestem bardzo zadowolony z obsługi księgowej. Pełen profesjonalizm, życzliwość i wysoki poziom wiedzy.

Natalia Kuczka

Współpracuję z Biurem Rachunkowym Rachuba już prawie 3 lata i z pełną odpowiedzialnością polecam. Kontakt z księgowym szybki, komunikacja konkretna. Wszystko można załatwić mailowo. Czuję się zawsze o wszystkim dobrze poinformowany. Mam zaufanie do nich.

Paweł Tomala

Mamy akurat czas rozliczeń, mogę z czystym sumieniem polecić to biuro, rzetelne, szybkie i profesjonalne podejście.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe Rachuba Tomasz Szwajca - Kielce

• Jak się pracuje w Biuro Rachunkowe Rachuba Tomasz Szwajca?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Rachunkowe Rachuba Tomasz Szwajca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Rachunkowe Rachuba Tomasz Szwajca?

Biuro Rachunkowe Rachuba Tomasz Szwajca
4.8/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Wesoła 51 lok. 424
    25-363 Kielce