Opinie o Usługi Transportowe Dariusz Zielińśki w Jabłonica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Usługi Transportowe Dariusz Zielińśki. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Usługi Transportowe Dariusz Zielińśki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Transportowe Dariusz Zielińśki w Jabłonica

Amy Nowy wpis

To jakie tam są aktualnie stawki po Nowym Roku? Prosze o konkrety, bo widzę, że według niżej komentarzy nie jest ciekawie, ale też nie podano żadnych dokładnych stawek. A ja no nie czytam w myślach nikomu, to skąd mam wiedzieć, jakei ma oczekiwania ta osoba.

Były

Firma dbająca i szanująca kierowcę potrafiąca docenic trud wkładany w pracę podczas wypłaty wynagrodzenia szczegolnie ostatniego NIE POLECAM

Omijać szerokim łukiem
@Były

Święte słowa, zamiast zachować godność i ten niby szacunek do kierowcy, którym się tak szczycili to zaoszczędzili na ostatniej wypłacie, która i tak była mierna :) NIE POLECAM

Karol
@Omijać szerokim łukiem

Nie mów że nie zapłacili Ci ostatniej wypłaty? Wiadomo czemu tak traktują pracowników którzy rezygnują z roboty? Wszyscy tak mają czy tylko niektórych to spotkało?

Omijać szerokim łukiem
@Karol

Czemu kolego nie mam pojęcia, może jest zwyczajnie złym człowiekiem. Okradł z części wypłaty mnie i jeszcze jednego kierowcę. A i tak te pieniądze które płaci za kółko nijak się mają do czasu poświęconego na trasę, bo niekiedy wychodzi stawka gorsza jak na busa

Halina
@Omijać szerokim łukiem

wyjasnij sytuacje z opisana kradzieza, dlaczego do tego doszlo, za co wzial ci pieniadze, nie byles czegos winien firmie po prostu, nie zrobiles jakis strat?

Byly Nowy wpis
@Halina

No jak są jakies szkody i ewentualne roszczenia z jednej czy drugiej strony to przeważnie należałoby o tym poinformowac drugą strone Skoro dałem wypowiedzenie i nie zostalem poinformowany o jakichkolwiek roszczeniach ze strony pracodawcy to czekalem na przelew zgodny z ustaleniami Ja nie zbiednialem byly szef sie pewnie nie wzbogacił ale nie rozumiem takiego postepowania i robienia sobie takiej opini w oczach innych za kilkaset złoty Ja nie polecam współpracy z Panem Dariuszem

Barbara Nowy wpis
@Omijać szerokim łukiem

A to można wiedzieć, ile mniej więcej zarabiałeś na tym stanowisku? Oczywiście licząc te pieniądze, które częściowo ostatnio też nie zostały Ci wypłacone. Poza tym, czy podano jakiś powód, dlaczego nie poszła do Ciebie i kolegi pełna wypłata? Ciekawe czy inni tak mieli i czy to przejściowa sytuacja.

Omijać szerokim łukiem Nowy wpis
@Barbara

Oczywiście, płacili 3500 za kółko na Hiszpanie, niezależnie od dni spędzonych w trasie. I każdy kierowca który chociaż raz tam był wie, że taka trasa zajmuje przynajmniej 10 dni, co daje 350 dniowki. Przy czym zdarzały się trasy gdzie kółko zajmowało mi 15 dni, (podczas gdy ja, w każde wyznaczone miejsce bylam na czas) co daje około 230zl dniowki co jest wręcz śmieszną stawką na międzynarodówkę. Powiedziałam, że mi taka forma nie odpowiada i umówiłam się na 350zl dniowki za każdy dzień w trasie. Po czym po 30 dniach w trasie dostałam 7 tys, więc automatycznie złożyłam wypowiedzenie. Powinni mi zapłacić za jeszcze jedno kółko z nowego miesiąca (11dni) a dostałam przelew na 2500, bez żadnego słowa wyjaśnienia

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Transportowe Dariusz Zielińśki - Jabłonica

• Jak się pracuje w Usługi Transportowe Dariusz Zielińśki?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Transportowe Dariusz Zielińśki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Usługi Transportowe Dariusz Zielińśki
  • Główna 80