Onetex Sp. z o.o.

Skołyszyn

Opinie o Onetex Sp. z o.o.

Byyłyy kieeroowcaa.

Nie polecam firmy Onetex, traktują kierowców jak murzynów do robienia im kasy, na początku są mili dla nowego kierowcy aby go złapać w swoje sidła. Auta nowe przydzielają żeby dać nowemu żeby go złapać w swoje sidła, a starzy kierowcy jeżdżą starymi autami co mają około miliona km lub więcej. Szef nie liczy się ze starymi kierowcami tylko ich wyśmiewa po placu, nagadując na nich innym kierowcom. Zaczynają mądrzejsi się zwalniać i uciekają z dala od firmy. Kierowców brakuje i inne firmy zaczęły szanować kierowców, polepszyły się warunki dla kierowcy i to dużo, dają lepsze pieniądze, nie trzeba omijać bramek na autostradzie bo firmę Onetex na A4GO nie stać. Z miesiąca na miesiąc coraz gorzej jest w firmie Onetex.

Eeeetammm

Dasz dole na spedycji to masz robotę ok

anonymous

Jest w porządku.

Kierowca

Pracuje tam i rzeczywiście jest podział kierowców na lizusów i do czarnej roboty. Nie ma szału w firmie, atmosfera się popsuła i wiedza że kierowców im nie braknie bo zrobili sobie opinie, ale czar mija po kilku tygodniach pracy i nowi kierowcy szukają gdzie indziej pracy. Nie akceptują jazdy omijając bramki na autostradzie, jak wszyscy kierowcy na firmie tylko szkoda się odzywać bo to nic nie da, jedynie powiedzą to niech się pan zwolni lub trzeba ten odcinek przecierpieć. Widać oszczędności firmy na czym się tylko da. Kasa na Niemczech słaba jest, takie pieniądze lub lepsze zarobi się na krajówce.

Były kierowca firmy Onetex.

Nie polecam, płacą średnio 4- 4.5 tyś. z podstawą za 4-5 tygodni. Omijanie bramek Balice i Katowice nie dają na bramki jedynie za swoje, oszczędności są na wszystkim nawet kierowcy kupują środki do mycia zestawu, bo po co szef ma wydawać kasę. Auta starsze nie serwisowane są jedynie wymiana oleju i filtry od oleju i paliwa są wymieniane reszta to jak auto stanie gdzieś na autostradzie. Nowe jak na gwarancji to w serwisie gdzie trzeba iść po 6- 8 godzin za darmo, szef nie płaci za to kierowcy. Jeździ i płacone jest z frachtu którego nikt z kierowców nie wie, nazywanym frachtem uznaniowym. Są lepsze firmy. Zwolniłem się bo nie wytrzymałem zróżnicowania kierowców jedni pracują i mają najgorsze roboty kto już nikt nie chce, a inni noszą do biura wódki i inne rzeczy po 2 pełne reklamówki aby dostać lepsza trasę lub auto.

kierowca 26

Bez doświadczenia jest tam szansa się dostać?

k2

jest ok

Zostaw opinię o Onetex Sp. z o.o. - Skołyszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Onetex Sp. z o.o.