Onetex Sp. z o.o.

Skołyszyn

Opinie o Onetex Sp. z o.o.

Grażyna

Macie informację co do tego czy Onetex aktualnie rekrutuje? Nie udało mi się znaleźć żadnych informacji o rekrutacji w internecie. Polecilibyście tego pracodawcę? Warto starać się o pracę? Czy ktoś z was pracuje obecnie i może podzielić się swoim zdaniem?

Czy mógłby ktoś polecić firmę Onetex Sp. z o.o. osobom szukającym prace? Jakieś mocne strony pracodawcy potrafilibyście wymienić?

anonymous

Jest w porządku.

Kierowca

Pracuje tam i rzeczywiście jest podział kierowców na lizusów i do czarnej roboty. Nie ma szału w firmie, atmosfera się popsuła i wiedza że kierowców im nie braknie bo zrobili sobie opinie, ale czar mija po kilku tygodniach pracy i nowi kierowcy szukają gdzie indziej pracy. Nie akceptują jazdy omijając bramki na autostradzie, jak wszyscy kierowcy na firmie tylko szkoda się odzywać bo to nic nie da, jedynie powiedzą to niech się pan zwolni lub trzeba ten odcinek przecierpieć. Widać oszczędności firmy na czym się tylko da. Kasa na Niemczech słaba jest, takie pieniądze lub lepsze zarobi się na krajówce.

kierowca 26

Bez doświadczenia jest tam szansa się dostać?

k2

jest ok

Zostaw opinię o Onetex Sp. z o.o. - Skołyszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Onetex Sp. z o.o.