Opinia po 2,5 roku współpracy,:
Na rozmowie kwalifikacyjnej otrzymuje się wizję świetlanej przyszłości i nieograniczonych możliwości rozwoju. Faktycznie wygląda to tak:
- zatrudnienie wyłącznie na podstawie b2b, czyli współpraca
- niezależnie od zajmowanego stanowiska będziesz odpowiedzialny za wszystko: pakowanie kubeczków pod zamówienia internetowe, odbieranie telefonów od klientów, przyjmowanie dostaw, realizację zamówień i dostaw od producentów, reklamacje, ofertowanie, sprawy księgowe, rozliczenia z klientami itd.
- szkolenia produktowe? Tak, we własnym zakresie
Wynika to z tego, że w firmie pracuje coraz mniej osób. Dodatkowe obowiązki są przypisywane tym, co zostali bez opcji podwyżki czy zmiany warunków współpracy. Chcesz tu pracować, to przygotuj się na niezliczoną ilość zadań, które masz wykonać jednocześnie oraz nie licz na realizację własnych pomysłów. Jedyną osobą decyzyjną jest właścicielka.firmy. Dodatkowo: prośby o rozmowę w sprawie zmiany warunków współpracy są zbywane obietnicami bez pokrycia. Na koniec najlepsze: odejdziesz z firmy, to nie dostaniesz wynagrodzenia.
Zanim przyjdziedzie na rozmowę zastanówcie się trzy razy.