Opinie o Human Office Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Human Office Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Human Office Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Human Office Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Grzegorz Nowy wpis

Muszę pochwalić tą firmę za profesjonalizm i podejście do klienta. Całą usługa wykonana z najwyższą staranność, partner godny polecenia !

b-612 Nowy wpis

Jestem pod wrażeniem! Tylko nielicznych stać na rozpad zespołu i utratę wartościowych pracowników w tak konkurencyjnym sektorze. Niestety niewłaściwa strategia zarządzania i przytłaczające środowisko pracy, może zrujnować nawet najbardziej rozwinięta firmę. Są też plusy, można ukształtować nowe pokłady rezyliencji w komfortowym entourage'u, czego wszystkim życzę.

Hmm

Zdziwiłam się, bo nigdy nie widziałam aby jakaś firma kazała odpowiedzieć kandydatowi na szereg pytań mailowo nakazując udzielić odpowiedzi ręcznie konkretnym kolorem długopisu, proponowali by wykonać pseudo testy psychologiczne. Nalegali na szybką odpowiedź na maila pisząc SMS-y wieczorem, ale sami nie odezwali się w ogóle, a by mogli skoro ktoś poświęcał czas na odpowiadanie na dziwne pytania i pisanie czerwonym długopisem.

Acton Bell
@Hmm

Niestety to kolejna nieudolna próba zmanipulowania pracownika . Dziwię się , że pracownik wyplenił taki test . Na jakiej podstawie ? Zdaje się , że jest to nie zgodne z prawem.

Maverick Nowy wpis
@Hmm

Systemem tym badają próg toleracji u różnych osob na wytrzymałość względem technik jakie tam stosują. Jedni zorientują się szybciej inni poźniej. Nie warto tracić zdrowia.

Jakie wartości są cenione w Human Office Polska Sp. z o.o.?

Handlowy

Szczerość, uczciwość, rzetelność. Napewno trzeba być słownym i dowozić co się ma do zrobienia. Praca wtedy jest satysfakcjonująca i przyjemna, a u nas jest bardzo fajnie i ciekawie, każdego dnia jest inaczej co jest akurat plusem tej pracy :-)

Maverick Nowy wpis
@Handlowy

Faktem jest, że na początku czujność jest uśpiona, można popracować w miłej atmosferze, max 4 miesiące, potem zaczyna się "roller coaser" i dobrze zostało to ujęte, "każdego dnia jest inaczej", ludzie wytrzymują sposób zarządzania do momentu kiedy postawione ultimatum przekracza wszelkie granice.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Human Office Polska Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Leszno

Firma Human Office Polska Sp. z o.o. szukała pracownika na Przedstawiciel Handlowy. Czy ktoś może był tam zatrudniony i opowie o swoich doświadczeniach?

Acton Bell

Firma Human Office regularnie szuka pracowników . Przedstawiciel handlowy to tylko jedna z rekrutacji .. szukają również Account Managera, New Business Managera, Architekta … o czymś to świadczy . Biorąc pod uwagę fakt, że jest to mała firma .. rotacja jest ogromna o czym świadczą ciągle pojawiające się na różnych portalach ogłoszenia o pracę .

Klient

Firma bardzo fajna pod względem kontaktu i doświadczenia, natomiast jest jedną rzecz na którą muszę zwrócić uwagę, a niestety zetknęłam się z tym osobiście, jest to absolutny brak kultury ze strony ekipy która montuje meble, brak organizacji pracy, wulgarne rozmowy i dyskusje, tu duży minus

Witam, polecam tego pracodawcę. Warunki zatrudnienia są świetne. Atmosfera pracy również. Super mamy zespół, jest fajnie i pracuje się na luzie. Opinię swoją postanowiłem napisać bez namowy szefostwa, bo widzę, że są tutaj jakieś bzdury wypisywane, chyba przez konkurencję albo kogoś kto chce manipulować z niewiadomych przyczyn. Nie są to prawdziwe ani sprawiedliwe informacje. Pracuje mi się bardzo dobrze i jest to moja własna opinia od środka organizacji. Polecam tego pracodawcę w przypadku poszukiwania pracy.

Magda

Potwierdzam. Juz nie pracuje ale bylo ok. Nie mam uwag. Polecam ale nie dla mnie jednak ta branża.

Świetna firma ! Bardzo dobry pracodawca, polecam :-)

Maja

Zachęcam Ciebie żebyś rozwinął swoją wypowiedź i napisał konkretnie, jakie aspekty pracy w Human Office Polska są dla Ciebie satysfakcjonujące i jak firma sprawdza się w roli pracodawcy? Dzięki Twojej wypowiedzi, użytkownicy będą mieli możliwość zastanowienia się, czy warto aplikować do firmy, czy nie.

Bo jest super. Warunki są bardzo dobre, nowoczesna firma i bardzo dba o pracowników i atmosferę

Handlowiec HO

Polecam pracę w tej firmie ponieważ firma wywiązuje się z ustaleń. Wszystko jest zapisane w umowie. Nie ma żadnych niedopowiedzeń. Nikt nikomu nie proponuje pieniędzy pod stołem, wszystko jest legalnie, na umowę i opodatkowane. Firma płaci zawsze na czas i zgodnie z umową. Rozliczenia są czytelne i klarowne. Nie ma problemu z realizacją targetów ponieważ firma ma bardzo dobrych klientów, wystarczy normalnie postarać się i trochę przyłożyć do roboty. Wiem, że byli tacy co nie dawali rady ale widziałem jak pracują albo cały dzień załatwiają swoje prywatne sprawy albo siedzą na instagramie. Ja mam kredyt i nie mogę pozwolić sobie na olewanie pracodawcy tak jak oni dlatego mam super wyniki i tyle w temacie. Praca jest prosta i daje dużo satysfakcji. Nic dodać nic ująć. Jeśli szukacie pracy w wyposażeniu wnętrz to nie ma lepszej firmy niż ta, wiem bo już wcześniej byłem w dwóch innych i zawsze coś było nie tak. Tutaj mam porównanie i klasa sama w sobie dlatego polecam.

Firma Human Office Polska doskonale rozwija się od wielu lat, osiągając sukcesy na rynku krajowym i międzynarodowym w zakresie wyposażenia wnętrz kontraktowych. Dba o jakość świadczonych usług oraz dostarczanych produktów na każdym etapie procesu, zaczynając od wykwalifikowanych doradców klienta, odpowiedni sourcing, uczestnictwo w międzynarodowych targach branżowych, szkolenia personelu, poprzez wykwalifikowaną kadrę kierowniczą i własny, doświadczony i wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia dział montażowo serwisowy. Atmosfera w pracy jest znakomita. Pracownicy, którzy realizują swoje cele osobiste są odpowiednio nagradzani i otrzymują oprócz pensji podstawowej także premie za realizację targetów. Pojawiające się na gowork komentarze negatywne pochodzą jak możemy się domyśleć od konkurencji lub też od byłych pracowników, którzy mogą żałować utraconej szansy pracy w firmie, która stwarza możliwości rozwoju. Jak to zwykle w życiu bywa każdy jest kowalem własnego losu i może osiągnąć cele, do których się zobowiązał bądź (usunięte przez administratora) i nie pracować uczciwie. Praca nie jest trudna i skomplikowana jak np. lot na księżyc, czy budowanie muru chińskiego. Wymaga jednak zaangażowania i uczciwego wykorzystania 8 godzin roboczych dziennie na wykonanie zadań. Atrakcyjność oferty oraz znakomita renoma firmy na rynku powoduje, że kontakty z kontrahentami są nie tylko profesjonalne ale też łatwe i przyjemne. Kierownictwo firmy (wspomniany CEO czy Founder) dba o interesy firmy stale prowadząc monitoring rynku i dostarczając leady do obsługi handlowcom oraz managerom zatrudnionym do kontaktów z klientami. Bardzo lubimy zatrudniać nowe osoby, nie lubimy nikogo zwalniać z pracy, bo to oznacza porażkę dla obu stron. Poszukujemy osób, które będą chciały rozwijać się w naszej firmie pracując tu wiele lat. Zależy nam tak samo na rozwoju osobistym pracowników jak i firmy dlatego chętnie inwestujemy w pracowników i ich rozwój kierując ich na wyjazdy szkoleniowe, branżowe targi międzynarodowe czy wizyty w fabrykach żeby lepiej zrozumieć proces produkcyjny, jego możliwości oraz ograniczenia. Znakomita firma jeśli ktoś interesuje się designem oraz wystrojem wnętrz. Daje bardzo duże możliwości sprawdzenia się w tym zakresie i realizacji własnych zainteresowań w praktyce. Zapraszamy :)

Lo-Gun

Istnieją firmy, które pomimo sugestywnej, zmyślnej, międzynarodowej nazwy, są zwykłym prywatnym "(usunięte przez administratora)", polskiego właściciela, zarządzane zgodnie z prawidłami tzw. "polskiej szkoły biznesu". Zwykle cechuje je ponadnormatywna rotacja pracowników, odchodzących z własnej woli lub często w towarzystwie komunikatu "konto zostało zablokowane". Wszystko to w entourage pięknych, długoterminowych obietnic i deklaracji, elokwencji i krasomówstwa...aż do chwili podpisania umowy. W praktyce niestety już tak kolorowo nie jest, a zaprezentowana wersja "demo" nie ma nic wspólnego z czarno-szarą rzeczywistością. W tym modelu biznesowym karty rozdaje kierownictwo, dumnie i światowo nazywane "CEO", i właściciel "Founder". Szeregowy pracownik "manager" ma usłużnie wykonywać polecenia, nawet jeśli nie są one zgodne z jego wewnętrznym poczuciem etyki i moralności czy zasad współżycia społecznego. Wpływy do budżetu firmy (a konkretnie "Foundera") stawiane są na bezdyskusyjnie nadrzędnym miejscu, sentymentów nie ma. Zwykle zespół dzieli się na "managerów" pokornych i tych, którzy już...tam nie pracują :) Klasyczny obraz małych, rodzimych spółek jakich wiele w naszym polskim, kapitalistycznym krajobrazie.

Czy kierownictwo firmy aprobuje fakt, iż pracownicy kierując służbowymi autami nagminnie łamią przepisy ruchu drogowego, stanowiąc przy tym poważne zagrożenie na drodze? Czy kierownictwo uważa, iż jest to dobra reklama dla firmy? Jeśli nie, to dlaczego kierownictwo na to zezwala?

gosc

Nie polecam tej firmy..!!!!! Praca w niej pozostawia wiele do zyczenia. Tworznie anturazu super firmy..a w srodku... no coź.:((

Ciekawy
@gosc

Co za bzdury. To nie jest prawda. Firma jest super i daje bardzo dobre warunki do pracy.

omg
@gosc

So true.

Czy w firmie Human Office Polska Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Szef

Oczywiście, że tak, regularnie szkolimy i podnosimy kwalifikacje naszych pracowników.

Joanna

Jak wyglada sytuacja w firmie? Myśle nad złożeniem CV ponieważ widziałam oferty pracy? To z powodu redukcji pracowników czy rozwoju firmy? Czytając komentarze tu na portalu nie wiem co myśleć...

Handlowy
@Joanna

Mamy bardzo dużo projektów, potrzebne dobre ręce do pracy oraz miłe towarzystwo :-) Mamy fajny zespół, zapraszamy do nas.

Klaudia

Czy macie może zapewnione posiłki przez pracodawcę ?

Biuro
@Klaudia

Pracodawca nie wykupuje nam posiłków, każdy we własnym zakresie organizuje wyżywienie ale mamy sporo w okolicy dobrych obiadów z dowozem :-)

Ala

Czy są może premie ?

Jaki dress code obowiązuje w Human Office Polska Sp. z o.o.?

Staff

Casual biznes - na luzie bardziej, ale jak mamy spotkanie z ważnym klientem to oczywiście bardziej elegancko. Przy czym teraz ze spotkaniami to raczej online niż na miejscu więc od pasa w górę :-))))

Świetna firma, bardzo profesjonalne i często elastyczne podejście do potrzeb pracownika. Miła i luźna atmosfera. Bardzo fajny zespół. Polecam to miejsce.

Kuba

Czy potrzebujecie może ludzi? Są prowadzone rekrutacje, może ktoś wie i mógłby coś wrzucić na forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Human Office Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Human Office Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Human Office Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Human Office Polska Sp. z o.o.?

Human Office Polska Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Duchnicka 3
    01-796 Warszawa

Human Office Polska Sp. z o.o.