Frez-Daw Dawid Wypych

Opinie o Frez-Daw Dawid Wypych

Filtruj opinie po kryteriach:

Anita
 Opinia

Szkoda, że na forum dla pracowników piszą jedynie klienci. Wszelkie uwagi dla firmy należy kierować na adres firmy.

Adam Bomba

Adam Bomba
 Opinia

Polecam usługi firmy Frez-Daw.Po zamontowaniu pieca na eko-groszek po ok 3 latach pękną nam komin w domu zaczęło śmierdzieć sadza itp.Znalazłem pana Dawida po rozmowie telefonicznej był ok 6 km od mojej miejscowości Jemielnicy wiec przyjechał zobaczyć w ten sam dzień usterkę.Zaraz na miejscu zrobił wycenę naprawy uzgodnił termin przyjazdu i tez pomógł mi z załatwieniem Hydraulika bo piec musiał być przerobiony pod Ceramiczny wkład.Pan Dawid po ok 2 tyg zadzwonił do mnie i potwierdził przybycie wraz z Hydraulikiem na ten sam czas co uzgodnimy, co w tych czasach jest bezcenne.Przyjechali o 7 rano punktualnie wszystko zrobili wkład Ceramiczny został zamontowane z jak największa jakością Hydraulika pieca tak samo a cena usługi pozostała tak sama jak ustaliliśmy.Polecam Firmę Frez-Daw za Fachowość, Dyspozycyjność, całą usługę wykonano zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami, nie mam żadnych zastrzeżeń wszystko było na czas i przebiegało sprawnie. oby jak najwięcej takich firm jak ta. Lubię atmosferę w Frez-Daw Dawid Wypych za: Polecam usługi firmy Frez-Daw.Po zamontowaniu pieca na eko-groszek po ok 3 latach pękną nam komin w domu zaczęło śmierdzieć sadza itp.Znalazłem pana Dawida po rozmowie telefonicznej był ok 6 km od mojej miejscowości Jemielnicy wiec przyjechał zobaczyć w ten sam dzień usterkę.Zaraz na miejscu zrobił wycenę naprawy uzgodnił termin przyjazdu i tez pomógł mi z załatwieniem Hydraulika bo piec musiał być przerobiony pod Ceramiczny wkład.Pan Dawid po ok 2 tyg zadzwonił do mnie i potwierdził przybycie wraz z Hydraulikiem na ten sam czas co uzgodnimy, co w tych czasach jest bezcenne.Przyjechali o 7 rano punktualnie wszystko zrobili wkład Ceramiczny został zamontowane z jak największa jakością Hydraulika pieca tak samo a cena usługi pozostała tak sama jak ustaliliśmy.Polecam Firmę Frez-Daw za Fachowość, Dyspozycyjność, całą usługę wykonano zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami, nie mam żadnych zastrzeżeń wszystko było na czas i przebiegało sprawnie. oby jak najwięcej takich firm jak ta.

Opinia

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Frez-Daw Dawid Wypych w miejscowości Wilkowiczki? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od użytkowników na temat Frez-Daw Dawid Wypych. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Zostaw opinię o Frez-Daw Dawid Wypych - Wilkowiczki