Opinie o Frez-Daw Dawid Wypych w Wilkowiczki

Frez-Daw Dawid Wypych
0 0 5 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 139 dni.

Czy w Frez-Daw Dawid Wypych jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Anita Nowy wpis

Szkoda, że na forum dla pracowników piszą jedynie klienci. Wszelkie uwagi dla firmy należy kierować na adres firmy.

Adam Bomba Nowy wpis

Adam Bomba Nowy wpis

Polecam usługi firmy Frez-Daw.Po zamontowaniu pieca na eko-groszek po ok 3 latach pękną nam komin w domu zaczęło śmierdzieć sadza itp.Znalazłem pana Dawida po rozmowie telefonicznej był ok 6 km od mojej miejscowości Jemielnicy wiec przyjechał zobaczyć w ten sam dzień usterkę.Zaraz na miejscu zrobił wycenę naprawy uzgodnił termin przyjazdu i tez pomógł mi z załatwieniem Hydraulika bo piec musiał być przerobiony pod Ceramiczny wkład.Pan Dawid po ok 2 tyg zadzwonił do mnie i potwierdził przybycie wraz z Hydraulikiem na ten sam czas co uzgodnimy, co w tych czasach jest bezcenne.Przyjechali o 7 rano punktualnie wszystko zrobili wkład Ceramiczny został zamontowane z jak największa jakością Hydraulika pieca tak samo a cena usługi pozostała tak sama jak ustaliliśmy.Polecam Firmę Frez-Daw za Fachowość, Dyspozycyjność, całą usługę wykonano zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami, nie mam żadnych zastrzeżeń wszystko było na czas i przebiegało sprawnie. oby jak najwięcej takich firm jak ta. Lubię atmosferę w Frez-Daw Dawid Wypych za: Polecam usługi firmy Frez-Daw.Po zamontowaniu pieca na eko-groszek po ok 3 latach pękną nam komin w domu zaczęło śmierdzieć sadza itp.Znalazłem pana Dawida po rozmowie telefonicznej był ok 6 km od mojej miejscowości Jemielnicy wiec przyjechał zobaczyć w ten sam dzień usterkę.Zaraz na miejscu zrobił wycenę naprawy uzgodnił termin przyjazdu i tez pomógł mi z załatwieniem Hydraulika bo piec musiał być przerobiony pod Ceramiczny wkład.Pan Dawid po ok 2 tyg zadzwonił do mnie i potwierdził przybycie wraz z Hydraulikiem na ten sam czas co uzgodnimy, co w tych czasach jest bezcenne.Przyjechali o 7 rano punktualnie wszystko zrobili wkład Ceramiczny został zamontowane z jak największa jakością Hydraulika pieca tak samo a cena usługi pozostała tak sama jak ustaliliśmy.Polecam Firmę Frez-Daw za Fachowość, Dyspozycyjność, całą usługę wykonano zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami, nie mam żadnych zastrzeżeń wszystko było na czas i przebiegało sprawnie. oby jak najwięcej takich firm jak ta.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Frez-Daw Dawid Wypych w miejscowości Wilkowiczki? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od użytkowników na temat Frez-Daw Dawid Wypych. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Zostaw opinię o Frez-Daw Dawid Wypych - Wilkowiczki

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie