Opinie o Firma Usługowa Hakuz Hanna Kuziemska w Semlin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Usługowa Hakuz Hanna Kuziemska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Usługowa Hakuz Hanna Kuziemska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Firma Usługowa Hakuz Hanna Kuziemska w Semlin

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jak dużo osób pracuje w Firma Usługowa Hakuz Hanna Kuziemska?

ikonka

Sprawdź 1 opinia klientów firmy Firma Usługowa Hakuz Hanna Kuziemska w Semlin.

Sprawdź
ja Nowy wpis

fatalnie, nie wystawia faktur, w pkd ma opiekę nad dziećmi a robi odprawy celne i nie wystawia faktur

Właściciel Nowy wpis
@ja

Witam, jestem właścicielem firmy Hakuz.Jeszcze nigdy nie zdażyło mi się zrobic odprawy i nie wystawić faktury. Opieka nad dziećmi jest tylko alternatywą.

Jak tam z pracą w firmie Firma Usługowa Hakuz Hanna Kuziemska w miejscowości Semlin? Niestety komentarzy aktualnych nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowa Hakuz Hanna Kuziemska - Semlin

Często zadawane pytania

• Jakie są opinie klientów o firmie Firma Usługowa Hakuz Hanna Kuziemska?

Liczba opinii klientów firmy Firma Usługowa Hakuz Hanna Kuziemska, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Usługowa Hakuz Hanna Kuziemska
5/5 Na podstawie 1 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Firma Usługowa Hakuz Hanna Kuziemska
Przejdź do nowych opinii