Roto-Aqua Group Karolina Węsierska

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Roto-Aqua Group Karolina Węsierska

Oceniam zakład pracy, ponieważ do tego służy ten portal. Wszystko jak najbardziej w porządku, dostaję się własne stanowisko pracy, tak jak wcześniej ustalone na rozmowie. Ogólnie praca wygląda właśnie tak jak się tego można było spodziewać- wykonuję się swoje zadania. Kontakt z pracodawcą dobry, brak (usunięte przez administratora) Zapewnione potrzebne materiały do pracy oraz zaplecze. W zasadzie wymienione rzeczy powinny być standardem, jednak jeśli ktoś przepracował już kilka lat w swoim życiu, to wie, że wiele firm na rozmowie o pracę obiecuję cudy, a później jest bardzo różnie. Z wypłatą nie ma problemów - zawsze terminowo.

Emilia

Współpracujemy w trybie ciągłym i nie ma żadnych problemów. Wydaje mi się, że jednak bogata oferta i jakość produktów koli w oczy konkurencji ...

Robert

Współpracujemy z firmą ROTO AQUA GROUP od kilku miesięcy , współpraca przebiega bez zarzutów. Bardzo dobre produkty i kontakt z handlowcami.

Sporo osób pisze o współpracy z firmą a ktoś w ostatnim czasie miał styczność ze stanowiskiem pracownika leśnego? Widziałem ofertę która wystawił urząd pracy kilka lat temu z zarobkami od 3300 zł które mnie na tamtą chwilę zaintrygowały, wie ktoś ile jest teraz?

Pracownik Nowy wpis

Lidzia Nowy wpis

Z tego co czytam firma zajmuje się również produkcją wyrobów sztucznych, niewiele info niestety udało mi się znaleźć na ten temat. Czy na produkcji zatrudniane są kobiety? Ile zmian macie i w jakich godzinach? Oraz co dla wielu z nas będzie najważniejsze jaka stawka godzinowa wychodzi?

Oleksy Nowy wpis

Zamawiałem obudowę, znalazłem firmę przez ogłoszenie (usunięte przez administratora) , wszystko załatwione szybko i porządnie. Obudowa wkopana, wszystko w jak najlepszym porządku.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Roto-Aqua Group Karolina Węsierska, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Katarzyna

Braliśmy jako klienci prywatni od Roto aqua group obudowę studni głębinowej i mogę śmiało polecić, wszystko dogadane przez telefon i meila. Dostawa zgodnie z umówionym terminem. Obudowa już zamontowana, mimo małej wagi to bardzo solidna.

Aleksandra

Osobiście współpracowałam i nie mieliśmy problemów. Wszystko na czas, ciągłość korespondencji @ i telefonicznej.

Emilia

Polecam, współpraca przebiega pomyślnie.

Jan

Obudowy i studzienki wodomierzowe bardzo dobrej jakości, do tego ceny dużo lepsze niż u konkurencji.

Martyna

Współpraca bez zarzutu, większość produktów dostępnych praktycznie od ręki. Na nie które trzeba chwile poczekać, max parę dni. Na każdym etapie współpracy byliśmy informowani co i jak. Obudowy bardzo trwałe. Wszystko w jak najlepszym porządku.

Staszek

Współpracujemy dłuższy czas, jako monter obudów jestem zadowolony. Obudowy montujemy głównie na śląsku.

@Staszek

A z warunków finansowych też jesteś zadowolony? Płatności są zawsze na czas?

Instalator Henryk

Od Roto Aqua group zakupujemy obudowy studni głębinowej. Jako monter polecam. Studnie są dostarczane zawsze na czas, ceny są przystępne. Mam już zamontowanych kilkanaście obudów i wszystkie sprawują się bardzo dobrze. Polecam.

Damian W.

Studzienki można zamówić w ilości detalicznej jak i hurtowej. Przy większym zamówieniu można liczyć na atrakcyjną cenę. Dostępność dobra - przed finalizacją zamówienia zawsze była odpowiedź zwrotna co jest na stanie. Ceny znacznie atrakcyjniejsze niż konkurencja. Wysyłka na całą Polskę - duży plus. Same studzienki sprawują się bardzo dobrze, nie ma z nimi żadnych problemów - polecam.

Robert

R.S

Polecam współpracę z firmą. Kontakt sprawny, na wycenę trzeba chwilę zaczekać ale nie jakoś długo. Same produkty są wysokiej klasy, odporne i posiadają wszystkie nie zbędne dokumenty.

Zostaw merytoryczną opinię o Roto-Aqua Group Karolina Węsierska - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Roto-Aqua Group Karolina Węsierska?

Zobacz opinie na temat firmy Roto-Aqua Group Karolina Węsierska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Roto-Aqua Group Karolina Węsierska?

Roto-Aqua Group Karolina Węsierska