Opinie o Team 2 Piotr Sieciński w Ustka

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Team 2 Piotr Sieciński. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Team 2 Piotr Sieciński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Team 2 Piotr Sieciński w Ustka

Urszula Nowy wpis

Jakbym chciała się dowiedzieć o aktualne oferty pracy na sprzedawcę to mam iść do urzędu pracy czy do pracodawcy? Kilka miesięcy temu była oferta na sprzedawcę przez urząd pracy dla bezrobotnych to coś było, że CV bezpośrednio do firmy. A pytać gdzie?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Naj Man

Lepiej omijać team2 z daleka. Wyzysk i tandeta. Bez umowy i badań. Później jak zaczniesz się upominać do dostaniesz kopa w (usunięte przez administratora)

xx Nowy wpis
@Naj Man

najgorszy pracodawca u ktorego bylam. Nie polecam bardzo toksyczni

Administrator Nowy wpis

W Ustka Team 2 Piotr Sieciński prowadzi rekrutację na stanowisko Sprzedawca. Jeśli brałeś udział w tym procesie, napisz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna. Może to być cenna informacja dla osób, które złożyły swoją aplikację do firmy.

Ona

Pracodawca godny polecenia. Uważam, że szef to normalny facet, a takich w dzisiejszych czasach jest bardzo niewielu. Wychodzę z założenie, że ile dajesz od siebie tyle otrzymujesz. Jestem bardzo zadowolona z pracy u Pana Piotra. Polecam tym, którzy chcą i potrafią pracować :-)

On Nowy wpis
@Ona

A z ciekawości pracujesz u Pana Piotra w Ustce czy Słupsku? Ze się tak wypowiadasz

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Team 2 Piotr Sieciński? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko SPRZEDAWCA.

Zostaw merytoryczną opinię o Team 2 Piotr Sieciński - Ustka

• Jak się pracuje w Team 2 Piotr Sieciński?

Zobacz opinie na temat firmy Team 2 Piotr Sieciński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Team 2 Piotr Sieciński
  • Marynarki Polskiej 57