Opinie o VRS Welding Sylwia Cios w Żukowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie VRS Welding Sylwia Cios. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w VRS Welding Sylwia Cios o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VRS Welding Sylwia Cios w Żukowo

Kamil Nowy wpis

Jaki jest aktualny mail do firmy ?

Pracuś Nowy wpis
@Kamil

www.zostań w domu .pl

Pracuś Nowy wpis
@Pracuś

Ta firma nie posiada ani strony ani inego kontaktu poza telefonicznym - nie podam bo i tak usuną z go worku .Pozdrawiam i życzę dużo dużo powodzenia .

Wiking Nowy wpis
@Pracuś

Szkoda prądu !!!

tam i z powrotem tony halik

Tych ludzi rekrutują spod sklepu nocnego pijący piwo nawet kalekę z dyskoteki biorą jak tak robić będą to się obudzą z ręką w nocniku temu rafałowi nie dałbym pospawać nawet płotu zamiast spawać powinien pracować na koparce w pierwszej rozmowie nie dowiesz się od niego jaka jest nazwa firmy żebyś nie sprawdził w opiniach a umowa jest śmiech u warta jedna strona umowy która nie jest powiązana z fińską firmą umowy przed wyjazdem nie pokaże ci abyś tylko pojechał i od tego momentu zaczyna się wesoło wielka szopka zawsze mało wiecznie niezadowolony akord przez 12 godzin kamery na hali żeby cię oglądał w telefonie i jak tu pracuj i jak tu nie pić nawet ambitny tam nie wyrobi za mojej kadencji wiele osób tam się tam przewinęło tak że nie dacie rady tam długo być ale bierzcie tę robotę

Elżbieta
@tam i z powrotem tony halik

Przykro mi, że masz złe doświadczenia z pracą w firmie ale piszesz 'za mojej kadencji'. Dawno i długo pracowałeś w firmie? Może od tamtego czasu wiele się zmieniło i warunki pracy wyglądają zupełnie inaczej? Ktoś mógłby dać znać i opisać jak wygląda to obecnie?

tam i z powrotem
@Elżbieta

Nie wiem co bierzesz ale morze zmienisz dawkę bo niezłe masz fantazje nawet jeśli jest twoja kadencja to nie zmienisz schematu pracy ani majstra który robi szkolne błędy pracowałem rok temu nie jesteście wstanie pamiętać ile ludzi przyszło i odeszło to jest śmieszne że większa połowa załogi przychodzi i odchodzi tak na prawdę to nie mówicie jaka jest praca na miejscu a co innego mówicie w polsce standardowy błąd jak załoga ma pięć osób a przeciągu tygodnia odeszło trzech to proszę zadać sobie samemu pytanie dlaczego ??? jedyne co można zmienić w tej firmie to skarpetki pozdrawiam wszystkich co byli

G...

No tak i za człowieka biorą 25E za roboczogodzinę a ludzi (usunięte przez administratora)

TONY HALIK

tutaj jest fabryka miodu dla braci ze wschodu

Może ktoś wytłumaczyć dlaczego w firmie jest tak duża rotacja ?

G......ż
@Marek

Rotacja jest tak duża ze względu na brak zadowolenia z twojej pracy niejasne umowy niby o pracę niby z Finlandią. (ogólnie ukryty akord szybko szybko rolka drutu 135 na 10 godzin parametry na max) Najpierw narzeka majster że mało on to by wiecej wyspawał zrobił . Jak to nie pomaga mówi że Finlandzczycy ci się przypatrują że jesteś za mało wydajny. To w skrócie wszystko powodzenia

makarena
@Marek

Jest duża rotacja i ona będzie ponieważ rafał jest dziki i dziwny człowiek nie wiadomo jakich ludzi szuka jest to dziwak nad dziwakami no i mistrz oszustwa niedorajda życiowa (usunięte przez administratora)

louis

NAGA PRAWDA zaraz zaraz panowie ja też tam byłem miodu i wina nie piłem zgadzam się ze wszystkimi opiniami tak było był tam też spawacz co wyśrubował normy w spawaniu jak poszedł po podwyżkę to i tak nie dostał oczywiście zwinął się i pojechał do domu rafał i kto go zastąpi ??? ta firma i na czele z majstrem to jest mniej nisz zero przyjeżdżasz jako spawacz a montujesz atmosfera w firmie jest beznadziejna jak cię nie zwolni fin to cie zwolni rafał zawsze jest mało !!!! goni goni do roboty żeby dostał premie za ciebie rodzinna firma niech ją piorun strzeli drodzy fachowcy zastanówcie się dwa razy z wyjazdu ja zrobiłem ten błąd i żałuje po dziś dzień a ten kto napisał dobrą opinie to niech weżnie duży rozbieg i głową w mur może będzie mu lepiej POWODZENIA DRODZY FACHOWCY

maczeta

Prawdziwa historia na początku gadka ładna jak przyjedziesz do samero to dostaniesz pierwszy cios od rafała ciosa i tu się zaczyna taniec pingwina wchodzę na hale patrzę kamery ja do rafała a co to ??? a on żeby ci finowie widzieli czy pracujesz !!!! na to ja mówię biorę tą robotę spawam spawam a majster podkręca mi parametry a ja do rafała co ty robisz ???a on mówi że tu się spawa dużymi parametrami ja na to co ty powiesz ??? nie mówi przed wyjazdem że jest akord i kamery na hali prawdziwy (usunięte przez administratora) szuka jelenia i czeka na ofiarę tak bym wcale nie przyjeżdżał fatygował się majster to cienki jak polsilver 2 spawacz najlepiej mu wychodzi przyjmowanie i zwalnianie pracowników nazwałem go kamienna twarz ludzie tak szybko się zmieniają że mój pies tyle sierści nie gubi ta firma nie powinna istnieć byłem widziałem przeżyłem tego dziada i pijaka majstra szkoda czasu i nerwów powodzenia

G.......ż

Witam Cios Rafale z firmy twej Finlandzkiej ,wykorzystałeś mnie i to nie na żarty. Ty myślałeś że mną nabijesz kabzę ale nie okazało się że żeś mną nie warty. Straszyłeś że Janek ten z Finlandii olewana nas żeśmy nic nie warci ale cóż prawda wyjdzie na jaw , chyba że nas zablokujesz o to się postarasz . Ty i twoja żona niby wielka firma do pięt mi nie dorasta piszę były pracownik tej wielkiej komedii. Ludzie bądźcie mądrzy on was wykorzysta nie zostanie wam nic no może trzysta złotych w kieszeni, to podliczeniu walcie się na twarz nic wam się nie należy . Ja jestem Bogiem od de mnie to zależy ja steruję Finem on mi jada z ręki ja jestem wielki. Pozdrawiam i ludzie myślćie lepiej zbierać złom niż pracować przez tą firmę w Finlandii Somero.

były

Człowiek musi być bardzo chory albo upośledzony pisząc pozytywną opinię powiadam wam że tam pół miasteczka pracowało w tej firmie UWAGA w ogłoszeniu nie ma podanej nazwy firmy próbują wykorzystać nie niewiedzę i depresję osób poszukujących pracy Większość poważnych firm ma założone własne strony a nie bezpłatnym OLX i dobra rada nie dajcie się zwieść fałszywym prorokom

G.......ż

Opinię o tej firmie dzisiaj ludzie piszę wam majster jest jak z bajki do Somero zaprosił mnie ,proszę przyjmij mnie jeszcze raz 250 euro za mieszkanie z pensji oddam ci ,i te 10 euro na godzinę .To po nocach mi się śni i za samoloty jeszcze zapłacę 100 euro za każdy lot. Nic od podatku nie odliczę bo i poco dosyć mam a na koniec roku po rozliczeniu z Finlandii 100 Euro dopłacę ci .Proszę ciebie Majster przyjmij mnie już dziś .Pozdrawiam trzymajcie się byli i nowi pracownicy Vrs Welding Żukowo życzę dużo zdrowia.

A,,,
@G.......ż

A mi nawet nie chcą dać papierów od rozliczenia i powiedzieć czy mam jaki kolejek zwrot i mam ich w sądzie podane o wszystkie papiery i świadectwo pracy bo mi odzyskała na kolanach wypisane

M. S
@G.......ż

Oczym wy ludzie mówiciee pracuje w tej firmie już b. długo i nic takiego nie ma miejsca o czym piszecie. Ja jestem bardzo zadowolony praca jest na stałe za mieszkanie nic nie płacę kiedy chcę jadę do domu umowa też jest ok.

G.....ż
@M. S

Uwaga pozytywny wpis napisał Majster w celu ratowania swojej Jakże niesprawiedliwej i dziwnej firmy z Finlandzkiego Somero. Zdecydowanie odradzam i świadomie będę odradzał pracę w tej szalonej firmie. Jak ktoś nie wierzy niech poprosi Szefową lub jej Męża o umowę szybko się przekona że to ściema do kwadratu. Pozdrawiam ludzie wybierajcie mądrze.

na swoje CROWLEY

UWAGA pracowałem w tej śmiesznej firmie w someron tam ludzie się zmieniają szybciej jak na kasie w biedronce za mojej kadencji zmieniło się dwóch jeden pracował dwa dni a drugi 4 dni w jednym tygodniu jak zawozi na lotnisko to za dwie godziny bierze następnego szkoda tych ludzi szefowa tak ładnie kłamie o pracy nawet nie powie że są kamery na hali a wypłata zawsze się pomyli paska od wypłaty nie dostaniesz musisz się domyślić co jest grane a majster no ten to dopiero jest agent jest zakręcony jak słoik po kapuście powinien pracować w cyrku odciągnięty od pługa brak profesjonalizmu dlatego tyle ludzi odeszło tak ci podkręci parametry aż rękawice się spalą dziennie rolka drutu ukryty akord do urzędu do meldunku wydeptał już ścieżkę w urzędzie to tylko(usunięte przez administratora) go tylko zrozumie można pisać to dopiero jest cyrk a jak zachorujesz dopiero masz problem jak ktoś chce wrażeń to tej firmy powodzenia

Hoffmeire

Firma (usunięte przez administratora) zmieniają się jak na kasie w biedronce umowa o prace to pisana na kolanie niewiadomo co to jest praca tam to wielka pomyłka i po co ludzi menczą ???

Pożegnanie

Bardzo dziwna firma całkowity brak wspułpracy majster pracownik i finowie jest tam akord i wieczne mało praca po 12 godzin za 10 euro tam jest partyzantka kto jest mądry to niech ucieka bardzo dużo osòb się tam przewija można pisać więncej ale szkoda mojego czasu powodzenia

zainteresowany

widziałem tu wiele wpisów negatywnych dlaczego są usuwane skutecznie ta firma to jakaś zagadka za 6 tysięcy nie wstaje łóżka

Roman

Też tam byłem i to prawda nawet socjalu nie dają biorą go do siebie a ta Sylwia to też kłamie i jej mąż to samo odradzam tą firmę za 6 tysięcy to ja mam w Gdańsku pracę

A,,,,

On i ona kradną byłem tam co innego gada w kraju co innego jej mąż robi tam

A,,,,

To jest (usunięte przez administratora) kradną i w juka ludzi jej mąż na mniejszy robi

Zostaw merytoryczną opinię o VRS Welding Sylwia Cios - Żukowo

• Jak się pracuje w VRS Welding Sylwia Cios?

Zobacz opinie na temat firmy VRS Welding Sylwia Cios tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VRS Welding Sylwia Cios?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VRS Welding Sylwia Cios?

Kandydaci do pracy w VRS Welding Sylwia Cios napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VRS Welding Sylwia Cios
1.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Gdyńska 61
    83-330 Żukowo