Opinie o Kumor Robert Krim w Międzyrzecze

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kumor Robert Krim. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Kumor Robert Krim o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kumor Robert Krim w Międzyrzecze

JA Nowy wpis

Super właściciel pomógł mi w wykonaniu pierścionka - wszystko idealnie, perfekcyjnie a sam pierścionek mistrzostwo

Mikołaj Nowy wpis

Dodaje opinie bo jestem bardzo zadowolony, tak profesjonalnej obsługi nie spotkałem dawno... Pierścionek był robiony na zamówienie, pięknie wykonany, byłem obecny przy projektowaniu, wszystko wytłumaczone, pokazane, wybrałem sobie kamień, dodatkowo pomoc przy pomiarze i to tak że partnerka się nie zorientowała, a więc wszystko naprawdę perfekcyjnie i mogę polecić na 100%, gdzieś pisali że firma z pasją, ja się zgadzam jśłi ktoś nie jest rzetelny nie ma pasji to tak nie będzie pracował jak oni! Jestem BARDZO zadowolony że mogłem im zaufać i że na nich trafiłem. Polecam w 100%

Urszula

Opinie klientów takie że już się biorę za dopracowywanie CV żeby tu wysłać bo chciałabym być częścią czegoś tak chwalonego! Ale - czy ktoś mógłby się podzielić opinią z perspektywy pracownika? Czy też można liczyć na tak cudowne podejście jak wobec klientów? Czy można wykazać się ze swoimi umiejętnościami. I kolejna rzecz, prozaiczna, no ale jednak ogromnie ważna - jak z zarobkami?

Boom
@Urszula

Nie potrzebny sarkazm - chyba nie o to chodzi ... no ale jak się nie ma co napisać to trzeba coś wypocić i zrobić z internetu śmietnik

Wojtek Nowy wpis
@Urszula

Zawsze się zastanawiam skąd ludzie mają czas na pisanie bzdur... A jeśli chodzi o Pana Roberta, mogę tylko polecić, zamówiłem pierścionek kilka lat temu, poźniej celebrytka w nawiązaniu do pierścionka, teraz obrączki... chciałbym by inne firmy były tak bezproblemowe. Dziękuję za pomoc oraz za wyrozumiałość ponieważ jak zawsze nawymyślam :)

Karma

Co prawda nie pracuje u tego Pana i za żadne skarby bym nie chciał ale gdzieś opinie wystawić muszę, bardzo ale to bardzo nie polecam tego Pana i jego produktów. Prostacki (usunięte przez administratora) z którym nie warto nawiązywać jakiejkolwiek współpracy.

Kris Nowy wpis
@Karma

Może zgodnie z NICKiem poszło o karmę ?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kumor Robert Krim? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Chyba nie jest to miejsce na opinie - ale kupując też się opierałem na opinii które widziałem tutaj, napiszę tylko jedno zdanie. Wykonanie to majstersztyk, byłem w tylu miejscach wszyscy mnie "czarowali" albo odprawiali z kwitkiem...a tutaj taki piękny efekt jak ja jestem zachwycony ... a żona to w ogóle :) Polecam

Pedro

Z własnego doświadczenia wiem, że jeśli dobrze się pracuje to lepszego miejsca do pracy nie znajdzie się

MM

Ponieważ zakup był zdalny szukałam opinii no i trafiłam tutaj - w sumie jedyna negatywna ocena tylko tutaj (na allegro 5 gwiazdek na google 5 gwiazdek) ale zaryzykowałam i przyznam szczerze - ktoś kto napisał ten niepochlebny komentarz chyba pomylił sobie osoby, to jak podchodzi Pan Robert do klientów - to jest wzór. Nie lubię pisać komentarzy i wiem że każdy może coś zepsuć, ale ja jestem wymagającą klientką (troszkę biżuterii noszę) i to co mi zaoferowano przekraczało moje najśmielsze oczekiwania, realizacja krok po kroku wzorcowa, dlatego piszę tutaj jako podziękowanie - warto współpracować z tą firmą, warto ich posłuchać (mają mądre pomysły i znają się na swojej pracy) by otrzymać to co się chce. Polecam każdemu

Coż skoro Pan Karma się wypowiedział to i ja wtrącę trzy grosze - NIGDY nie zostałem tak obsłużony NIGDY nikt tak nie podszedł do mojej osoby - jestem wprost zachwycony i co do prostactwa to hmm wydaje mi się że Pan Robert wie co to jest ale poziom kultury i obsługi bardzo wysoki, realizacja 1 dzień wcześniej, jakość coż inni mogliby się uczyć obsługa - przykład jakich mało więc komentarz obstawiam jako "spam" ja mogę polecić bo warto ....

zadowolona

Nie wiem dlaczego akurat tutaj klient wystawił opinie ale ponieważ ja szukam pracy i akurat trafiłam a miałam przyjemność z tą firmą nie zgodzę się, pełna profesja, podejście super... nie wiem może konkurencja? Dla mnie wszystko super

Zostaw merytoryczną opinię o Kumor Robert Krim - Międzyrzecze

Kumor Robert Krim