Opinie o Bud-Tech Mirosław Lorek w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bud-Tech Mirosław Lorek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Bud-Tech Mirosław Lorek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bud-Tech Mirosław Lorek w Sosnowiec

Wanda Nowy wpis

Małżonek szuka pracy w firmie remontowej. Ma pięcioletnie doświadczenie na takim stanowisku. Firma jest chętna do przyjęcia nowych pracowników do zespołu? Na jakich warunkach się tutaj pracuje? Umowa o pracę jest możliwa? Czy da się tutaj zarobić chociaż z 5000 złotych na rękę? Jeśli cokolwiek wiecie, to napiszcie.

Danuta Nowy wpis

Firma jest wypłacalna czy nie ? Bo czytałam tutaj coś że nie płaci

TomaszW Nowy wpis
@Danuta

Pani Danuto czy ten Pan wznowił swoją działalność? Komentarze nie wzięły się z nikąd.

Jak długo czekaliście na odzew z Bud-Tech Mirosław Lorek? Oddzwaniają zawsze?

TomaszW Nowy wpis

Czy ten Pan wznowił działalność? Jeśli tak zapraszam do kontaktu. Mail podałem poniżej.

Lolek

Ten pan to zwykły (usunięte przez administratora) Nie płaci i wykonuje wszystko źle. Gdy popełni błąd to zwala na innych. Nic nie warta firma

TomaszW
@Lolek

Chetnie uzyskam namiar na Pana Mirka sam udzielę informacji o nim. Proszę o kontakt na mail ppp666@interia.pl

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Bud-Tech Mirosław Lorek? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Sosnowiec
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Artur J.

Podsumowując kompleksowy remont mieszkania zlecony Panu Mirkowi. - gładzie na ścianach wraz z malowaniem wykonane bardzo dobrze, montaż drzwi również poprawny., - panele położone poprawnie. - Instalacja wykonana tak sobie - brak zastosowania przewodów o odpowiedniej grubości - mimo ewidentnej informacji w umowie. Praca 8 tygodni po terminie. Pracownicy Pana Mirka nie otrzymali zapłaty od niego - wiem bo przychodzą teraz do mnie z pytaniem czy aby na pewno rozliczyłem się z ich szefem.

Zostaw merytoryczną opinię o Bud-Tech Mirosław Lorek - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Bud-Tech Mirosław Lorek?

Zobacz opinie na temat firmy Bud-Tech Mirosław Lorek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bud-Tech Mirosław Lorek
  • Benedykta Dybowskiego 37 lok. 3