Opinie o SILBUD Sp. z o.o. w Głubczyce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SILBUD Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SILBUD Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILBUD Sp. z o.o. w Głubczyce

Tomasz.D

Ja pracowalem w tej firmie kupe lat to prawda nie każdy majster jest ok ale to charakter czlowieka. Ja nienazekalem na brak kasy czy na chorobowe jeśli masz pojęcie o robocie i robisz swoje to każdy cię doceniony a jak myślisz kiedy walniesz browara i ile do fajrantu to zastanowienia się do czego się nadajesz ją zastanawiano się nad powrotem pozdrawia

nasz

Ta ostatnia opinia na pewno wszystkich podniosła na duchu Na pewno każdy przychodzi z tym co ma bo nawet za ciuchy nie macie pieniędzy nie mówiąc już o innych zeczach jak np chorobowe itp. Trzeba się was prosić po sto razy a ciężko się dojście ważne ze w biurze macie wszystko Jakoś od biurokracji się nie wymaga żeby się poświęcili ważne ze posiedzicie sobie kawka wypić a dla ludzi co na to robią to już nic Sony ł macie ale dla tych co co tydzień do biura chodzą donosic i całują w rączki .Narka jeszcze się odezwę

robol

Jaja to ty chyba masz ale siedzisz w tej firmie bo albo (usunięte przez administratora) robisz albo po znajomości w niej siedzisz (usunięte przez administratora) lzesz tym żeby cię tylko nie zwolnili a co tydzień w biurze siedzisz donosicielu

taki z ciebie pracownik jak polonista. Typowa Ciot

Kolo

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie SILBUD Sp. z o.o. na stanowisko Oferta pracy na budowach w Niemczech bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Same cioty z tych Majstrow bohatery z nich co jeden to większy a jeszcze niedawno słoma z butów wystawiła pani prezes robi z nich Majstrow a oni nawet ci nic nie wymierza bo bohatery jak peron

ONON
@pracownik

JAK MASZ JAJA TO SIĘ ZWOLNIJ PRACOWNIKU ZAKICHANY SĄ LEPSZE FIRMY ALE NIE DLA CIEBIE (usunięte przez administratora) HA HA HA

denis

Mobbing i nic więcej. Niemcy mają terminy a nasi nie, trzeba pokazać za wszelką cenę że można szybciej. Majstrowie to bogowie na budowach! Zapiminaja że to oni są od organizacji pracy, bhp i pomocy pracownikom a nie tylko od dawania zaliczek. Coś cicho o wypadkach na budowach. Ale najlepsze hasło to "ja cie szybna". Panowie pieniądze to nie wszystko, a w tej firmie to i z nimi wcale rewelacji nie ma.

Jedyne w firmie co jest dobre to ze pieniądze są co dwa tygodnie ubezpieczenie katastrofa jak ci się coś w niemczech stanie to pierwsza pomoc i do kraju chyba ze sobie zapłacisz w niemczech a o jakas kasie w kraju to już zapomni ubrania se kupujesz sam ale faktura możesz im dać oni se ja odlicza a ty możesz zapomnieć o kasie pani prezes tez musi lewe jakieś mieć majatra możesz mieć albo wariata ze cie będzie ścigał i jak pracujesz i za pochodzenie gorol albo hanys albo pijaka ze nie wiem czy wytrzymam z takimi pić

marian

tak na ogóle nie moge , ale zadzwon do tego chopa on ci da wszystkie dane (usunięte przez administratora)

zwolniony

Marian dałbyś namiar na tego twojego prawnika

gorol

im sie juz nie da pomóc, ale niektórych czeka jeszcze proces cywilny o rasizm..To bedzie dopiero pokazówka. Mam nadzieje ze media nie wywesza sprawy. pozdrawiam

Gańba

Wypowiedź dobrodzieja to prawda, można by wiele dodać jeszcze. Oni tam sie zapiją. Potrzebują pilnie pomocy, szczególnie ich rodziny cierpią na pijaństwie. Ktoś musi to powstrzymać

jarekdolnyslask

kiedys pracowalem u tego majstra ,niedlugo,zachowywał sie zawsze tak jakby wszystkie rozumy pojadł. Popieram opinie dobrodzieja marian3m sie

obecny

KIEMLICZ JUZ NIE PRACUJESZ ,ZWOLNILI CIE DAJ SE SPOKOJ!!!! (usunięte przez administratora)WIESZ DUZO GADASZ

aladobrodziej

W związku z tym ze wpisy są usuwane w jakis sposub, to trzeba je ponawiac. Kiedyś ktoś pytał o "majstra" Nowaka więc odpowiadam:Jak lubisz gorzale to u Nowaka nie bedziesz mial zle, jak nie pijesz za duzo to chociaz bys byl najleprzym fachowcem to dlugo nie porobisz.To alkocholik pijący praktycznie codziennie, łazi po różnych pokojach do swoich ministrantów i często zasypia tam na stole, za chwile się przebudzi, pyknie dwa... i dalej spi. W pracy jak jest na glodzie to lepiej go obchodzic z daleka.Gdy wybije 18.00 - hułlaj dusza- na budowie wóda sie leje i pic musza wszyscy, jak ktos nie pije to jest uważany za wroga i eliminowany. Nawet jak nie pijesz to musisz i tak siedziec na budowie bo nie ma czym jechac na hotel. Tak naprawde to tylko nieliczni piją z nim z przyjemnoscią,reszta pije bo chce pracowac. Więc jak lubisz gorzalke to nie musisz byc wielkim fachowcem i tak bedziesz robil i mial dobra stawke, jak nie pijesz to sie nie utrzymasz.Kiedyś wywalił z roboty 3 fachowców za kawał o chanysach, który juz chyba wszyscy znają. On sam to mieszanka rusa i niemieckiego owczarka, niestety geny Niemieckie ma mocniejsze bo cedzi po kołle od auta niezależnie gdzie sie znajduje, no i szczeka na swoich a obcych sie boi.Niestety Silbud wychodował sobie "bożkow" ktorzy zmuszaja swoich podwladnych aby ich czcic i schlebiac im. Ów bożkowie zwani są majstrami lecz tak naprawde to prowadzący. którzy w większości nie mają nawet matury, nie ponoszą za nic odpowiedzialności a są przełożonymi innych pracowników, decydują o tym kto będzie pracowal, kto nie bedzie, są płatnikami wynagrodzenia. Często dręczą psychicznie słabszych.Mysle, ze wiele osob sie ze mna zgodzi

hanys
@aladobrodziej

(usunięte przez administratora)ty nie jesteś lepszy a piszesz gupoty fachowiec z ciebie to zbyt wielkie słowo dobrze ktoś napisałnic nie wiesz a piszesz PAJACU

jo
@aladobrodziej

kiemlicze jeszcze robiom ?

andrzej m.

Witam róbcie co do was należy a żaden majster nie będzie miał pretensji.

stefan

potrzebuja majstrow, bo ci ca sa to alkocholicy i to wszystko w tym temacie

robol

Firma Silbud buhaha zloby jechaly na wyzera na impreza swiateczno to nawet na glupio ryba nic nie dali juz drugi rok z rzedu wstyd i rzenada kiedys glupio bon abo jakos paczka abo choc jakis grosz do koprety a teraz niccccc prywacioki dowaja kazdo praktycznie firma a w silbudzie zero,nul chlopy zapiepszaja ciezko na budowie caly rok a centa na swieta nie dostana

może ktoś wie konkretnie co to za osoba podpisująca się ali chciałbym ją poznać osobiście oko w oko i wyjaśnić parę spraw.

Góra Krzysztof

ALI ty to jesteś prostak nic nie potrafisz i dlatego skaka z kwiatka na kwiatek ja jestem brygadzistą od 15 lat nigdy nikomu nie ubliżyłem tak jak ty to piszesz ja się domyślam kto to pisze na pewno byłeś w HAMBURGU JA NIE TOLERUJE PIJAKÓW LENI I ZŁODZIEI A TY JESTEŚ JEDNYM Z NICH NAWET NIE MASZ ODWAGI ABY SIĘ PODPISAĆ NIEDOJDA TO WŁAŚNIE TY ALI

buhaha
@Góra Krzysztof

tobie to się liczy lata jak psu??? jakie 15 lat???

Panie Monix w Firmie Silbud nie zrobisz uprawnień bo:Jest to agencja wnajmująca ludzi tylko na godz.a Ci tzw.majstrzy to zwykli ludzie znający trochę niem. i trochę głośniej krzyczący .Podejrzewam że nie mają budowlanej szkoły.Żeby kierowac zespołem należy coś skończyc.Praktyki nie odbędziesz bo tam nikt nie pyta o zawód.

Zostaw merytoryczną opinię o SILBUD Sp. z o.o. - Głubczyce

• Jak się pracuje w SILBUD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SILBUD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

SILBUD Sp. z o.o.