Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Mega-Art Barbara Ryszka w Wejherowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma Handlowo-Usługowa Mega-Art Barbara Ryszka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Handlowo-Usługowa Mega-Art Barbara Ryszka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo-Usługowa Mega-Art Barbara Ryszka w Wejherowo

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Firma Handlowo-Usługowa Mega-Art Barbara Ryszka? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Tomek Nowy wpis

Wszystko ok!

Martynka

Suknia była u mnie na następny dzień od zakupu! polecam z czystym sercem! Suknia rewelacja, przepiękna. Rozmiarowo dopasowana. Kontakt ze sprzedająca rewelacja!!!

Włascicielka Barbara Ryszka Nowy wpis

Dziekuje

Rafał i Dagmara

100% zadowolenia!!! Polecam!!!

Ja również polecam

@Rafał i Dagmara

Sukienka wspaniała! Super sprzedawca. Pani uprzejma, pomocna i bardzo wyrozumiała.Dziękuję i pozdrawiam.

Włascicielka Barbara Ryszka Nowy wpis

Dziekuje

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Firma Handlowo-Usługowa Mega-Art Barbara Ryszka? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki

@Kasia

Dziekuje za opinię

Włascicielka Barbara Ryszka

Witam pewnie gdyby nie moja klientka nigdy bym nie dowiedziła sie o tym portalu i opiniach dziekuje Bogu za to jej za to i jej wierzę że są jeszcze dobrzy ludzie na tym swiecie, serce mi pękło na 1000 kawałków po przeczytaniu tych opini.Dowiedziłam się że Pani dodaje te opinie pod róznymi nikami. Poprosiłam już portal o podanie mi Pani adresu ip i wszelkich informacji które beda pomocne mi w sprawię w sądzie ,nie chciałam tego robić bo mam chora osobe w rodzinie i dośc na głowie ale pani mnie do tego zmusiła. Oczernia mnie Pani ,robi pomówienia na mój temat nie mogę na to pozwolic, rozmawiałam już z prawnikiem wytocze Pani kilka spraw o czym pani będzie poinformowana listownie . Tyle z mojej strony do zobaczenia w sądzie.

Włascicielka Barbara Ryszka

I jeszcze jedno proszę do sądu przygotować paragon, dowód zakupu u mnie sukni .

Aneta

Witam ja również dałam sie namówić na suknie. Zakupiłam w maju w sierpniu był ślub. Właścicielka poinformowała mnie że suknia będzie do odbioru w lipcu. Tydzień przed ślubem dowiwdziałam się że suknia jest na urzędzie celnym i może nie dotrzeć. Koszmar. Nie odbierają telefonów. Nikomu nie życzę takich doświadczeń. Suknie sprowadzane z chin. O pieniądze prosiłam sie 3 miesiace. Stanowczo nie polecam !!!!

@Aneta

Witam dziwi mnie Pani komentarz ponieważ ja suknie mam z francji i posiadam nawet metkę z danymi producenta. Kontakt swietny zawsze odbierają telefony.Czekałam na suknie 3,5 miesiaca ale byłam o tym poinformowana.Mogę prosic od pani numer telefonu? Ja polecam jak najbardziej jestem zadowolona z zakupu.

Czym Firma Handlowo-Usługowa Mega-Art Barbara Ryszka zachęcają? Jakie mają dodatki?

Monia

Witam mają konkurencyjne ceny od innych salonów, ja kupiłam suknie w cenie 399 zł i niczym nie odbiega od innych salonów a welon kupiłam za 20 zł. Chciałam jeszcze dokupić u nich buty ale niestety wszystko się wyprzedało w expresowym tempie, a na dostawe już nie mogłam pozwolić sobie czekac.Kuzynka bierze ślub pod koniec roku i wybieramy się tam ponownie.

Aneta

Nie!!!!!!

@Monia

Tak .Polecam

Niki

Sukienka śliczna, zgodna z opisem. Polecam jak najbardziej. Bardzo ładnie się układa, super materiał. Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym, który chętnie służy pomocą, za co wielki plus. Polecam gorąco i dziękuję za śliczną sukienkę:)

Anka M

Suknia piękna i za taką cene polecam z całego serducha !!!

Agnes
@Anka M

Gdzie można obejrzeć suknie do kupienia?

Oszukana
@Agnes

Śmieszne że właścicielka sama pyta o swój salon! Pod takim nikiem kiedyś były również wystawiane suknie na olx.

Julita

Myślę, że te wpisy to inspiracja konkurencji!! Firma z dobrymi opiniami jest bardzo niewygodna!!

oszukana!!!
@Julita

Myślę, że albo Pani miała to wielkie szczęście i otrzymała Pani suknie w terminie albo sama właścicielka sklepu daje takie opinie pod nikiem Julita. Jeżeli chodzi o konkurencje to podejrzewam, że takich salonów sukien ślubnych w okolicy jest mnóstwo i nie sądzę, że któryś chciałby się bawić w takie coś. Ta Pani sama sobie wystawia negatywne opinie robiąc taką krzywdę innym kobietom, które czekają na ten najważniejszy dzień w swoim życiu.

Zaneta

Nie polecam!! Zamówiłam suknie i czekałam na nią 3 miesiące ... Zarządalam wtedy zwrotu pieniędzy....musialam się prosić o moje pieniądze.dopiero po roku otrzymałam zwrot, grożąc A nawet będąc pod adresem jaki znajduje się firma;/ Rok temu w maju moja koleżanka zrobila ten dam błąd, tyle tylko że do tej pory nie otrzymała ani sukni ani zwrotu!!! I nawet nie racza odebrać telefonu bądź odpisać na maila!!!OSTRZEGAM WSZYSTKICH!!!

Angelika Racibórz
@Zaneta

Czy mogę prosić o kontakt? Jestem tak samo pokrzywdzona. Mój nr telefonu 733530732 proszę o pilny kontakt

Moni
@Zaneta

Witam, Szkoda , ze nie przeczytałam tego postu przed popełnieniem największego błędu w życiu. W czerwcu tego roku, zamówiłam tam suknię. Do odbioru towar miał być 25.08.2019 , co mam dodatkowo zapisane na odwrocie pargonu. W pażdzierniku tego roku ślub-a sukni ani gotówki nie ma. OSTRZEGAM.

Patka

To w takim razie jest nas więcej. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa Mega-Art Barbara Ryszka - Wejherowo

Firma Handlowo-Usługowa Mega-Art Barbara Ryszka
  • Franciszka Fenikowskiego 25D lok. 113