Opinie o Przychodnia Weterynaryjna DR Ola Aleksandra Konieczniak w Racibórz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Przychodnia Weterynaryjna DR Ola Aleksandra Konieczniak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przychodnia Weterynaryjna DR Ola Aleksandra Konieczniak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Weterynarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przychodnia Weterynaryjna DR Ola Aleksandra Konieczniak w Racibórz

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jak wygląda ścieżka kariery w Przychodnia Weterynaryjna DR Ola Aleksandra Konieczniak? Czy trudno jest zdobyć awans?

On Nowy wpis

Cieszę się że psy są łaskawe

Mery Nowy wpis

Długo leczyłam tam naszego psa,wizyty minimum dwa razy w tygodniu,zastrzyki,tabletki i wciskane różne nie potrzebne suplementy. Ciągły nacisk na robienie drogich testów i badań nie wnoszących nic do leczenia. Nigdy nie kojarzyła tego psa po tak częstych wizytach,za każdym razem tekst,,co robimy?,, i znów wciskała nam to samo co zawsze. A za pieniądze tam zostawione kupiłabym sobie 4 takie psy. Nie polecam. Teraz pies jest pod opieką innego weterynarza i nigdy nie płaciłam takich dużych kwot jak u tej pani i wizyty raz w miesiącu.

Muffin

Do przychodni dotarliśmy z kotem, który ciężko oddychał. Lekarka stwierdziła zapalenie oskrzeli i zaaplikowała 3 zastrzyki. Po powrocie do domu (20 minut) kot nie potrafił chodzić, ślina ciekła mu z pyszczka. Po natychmiastowym telefonie do przychodni, szybko pojechaliśmy z powrotem. Kot jednak zmarł w czasie podróży. Lekarka stwierdziła zgon i jak pytaliśmy o przyczynę nagłej śmierci powiedziała, że to pewnie ze stresu. Nie wydała nam dokumentacji leczenia kota i pomimo próśb nie podała również nazwy leków, które podała. Na koniec stwierdziła, że mogę skremować kota i jego prochy postawić na półce. Nie polecam

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Zostaw merytoryczną opinię o Przychodnia Weterynaryjna DR Ola Aleksandra Konieczniak - Racibórz

• Jak się pracuje w Przychodnia Weterynaryjna DR Ola Aleksandra Konieczniak?

Zobacz opinie na temat firmy Przychodnia Weterynaryjna DR Ola Aleksandra Konieczniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przychodnia Weterynaryjna DR Ola Aleksandra Konieczniak?

Przychodnia Weterynaryjna DR Ola Aleksandra Konieczniak
  • Słowackiego 50A