Opinie o Sanatorium Uzdrowiskowe Max Marian Szulc w Ciechocinek

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sanatorium Uzdrowiskowe Max Marian Szulc. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sanatorium Uzdrowiskowe Max Marian Szulc o rekrutacji.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanatorium Uzdrowiskowe Max Marian Szulc w Ciechocinek

ZOFIA

Aktualnie przebywam w tym ośrodku choć bardzo obawiałam sie przyjazdu po przeczytaniu tych wszystkich negatywnych opinii. Teraz wiem że niepotrzebnie. Sanatorium skromne ale mimo to bardzo przyjazne. Pracownicy uśmiechnieci i przyjazni dosłownie na każdym dziale od recepcji po pokojowe i kelnerki. Trafiłam pokój trzyosobowy ale zupełnie mi to nie przeszkadza mam tak wspaniałe współlokatorki. Mam nadzieję że będe miała jeszcze kiedyś okazje zawitać w tym sanatroium.

ślązaczka

Swój pobyt w sanatorium MAX w Ciechocinku zakończyłam 22 października 2021 r. Byłam pierwszy raz w Ciechocinku. Jestem zauroczona miasteczkiem jak i zadowolona z pobytu w sanatorium. Personel jest super na szczególną pochwałę zasługują fizykoterapeuci, jedzenia bardzo smaczne urozmaicone. Atmosfera bardzo rodzinna, serdeczna. polecam. Pozdrawiam wszystkich pracowników sanatorium MAX w Ciechocinku, jeszcze do Was wrócę.

MiszaMasza309

W firmie panuje ogólny choas. Mało kto wie za co odpowiada. Wszystko wykonana po najmniejszej linii oporu. Firma słynie z tego że jej usługi są przeciętnej jakości a uczciwość właściciela hmmmm jakby to powiedzieć nikogo nie obrażając. Może tak nie powierzyłbym nic. Po prostu człowiek bez zasad. Liczy się tylko kasa i to aby pracownik turał jak wół. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Uważajcie na te miejsce pracy. To nie jest dobra droga.

Czy w Sanatorium Uzdrowiskowe Max Marian Szulc są szkolenia zewnętrzne?

Nie ma

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Sanatorium Uzdrowiskowe Max Marian Szulc.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Maria

Witam Kochani, jestem w sanatorium Max, jutro ostatnie zabieg i i w drogę . Zawieziemy do domu super wspomnienia i lepsze zdrowie. Jak przeczytałam opinie to zwątpiłam czy jestem w tym samym sanatorium co ci malkontenci złośliwie tu wypisują. Zabiegi są bardzo dobre nie trzeba wychodzić z obiektu, rehabilitanci bardzo uprzejmi , zawsze uśmiechnięci i pomocni. Kuchnia wspaniała, a Panie sprzątające uwijają się i są na każdą prośbę pomocne. Jest tu parę osób, które przyjechały chyba za karę, bo od przyjazdu wszystko głośno komentują , nie wiem co chcą przez to osiągnąć. W sanatorium jest czysto, zabiegi bardzo dobre, a przecież właśnie po zabiegi tu przyjechaliśmy. Szczerze polecam sanatorium Max. Myślę, że w przyszłym roku przyjadę tu prywatnie, bo na skierowanie z NFZ będziemy pewnie znowu czekać 3 lata. Pozdrawiam cały personel, dziękuję za wszystko , mam nadzieję, że zdrowie pozwoli i jeszcze się zobaczymy. Maria

@Maria

Pani Mari, proszę o kontakt w sprawie warunków w sanatorium MAX. Dostałam skierowanie i chciałabym uzyskać więcej informacji Będę bardzo wdzięczna . Kontakt do mnie leotour.gdynia@onet.pl Pozdrawiam serdecznie :)

Xyz

A Majka widać wiecznie niezadowolona z życia ???? jak szukasz salonów to do Hiltona czego się spodziewasz na NFZ. Nie rozumiem ludzi którzy płacąc grosze przez trzy tygodnie i mają jedzenie zabiegi podstawiane pod nos jeszcze narzekają . No ale cóż taki jest niestety nasz kraj , wiecznie niezadowolony ???? pozdrawiam

KAsia

Proszę o zdjęcia pokoju i stołówki leotour.gdynia@onet.pl z góry dziękuję Kasia

Xyz

@Kama pokaż mi w którym Hiltonie zapłacę 26 zł za dobę z pełnym wyżywieniem i zabiegami . Pozdrawiam

Majka
@KAsia

Przykro mi ale jestem już w domu i dopiero doczytałam prośbę Wystarczy ze stoły nakryte cerata dawno nie widziana na ośrodkach kelnerki noszą po 2do 3 talerzy i trwa to wieczność.Ale to Pikuś mój pokój 2 osobowy tak mały ze posiniaczone nogi i uda to normalnosc Dzwi wewnętrzne otwarte nocą guz na czole,zamknięte można się udusić?Nie robiłam zdjęć bo po skargach była jakaś kontrola i co.....nic .Co mam opisać opiszę do NFZ ale tylko dlatego zeby nigdy więcej nie dali tam skierowania W ostatni dzień do kiełbaski podano musztardę Cale Menu śniadań i kolacji to w skrócie ser lpasterki wędliny jakieś sałatki które w 80 procentach nie były jadalne .Ogorek rabanyvtasakiem casami pomidor i 3 razy rzodkiewki.Od samego patrzenia chudlam a gruba nie jestem

Zofia

Jestem aktualnie w sanatorium Max i nie zgadzam się z poniższymi opiniami . Sanatorium zadbane, sprzątanie regularne wystarczy zgłosić na recepcji i tego samego dnia są pokojowe . posiłki urozmaicone i duże porcje jadłospis się nie powtarza przez cały okres pobytu . No i najważniejsze zabiegi rewelacyjne a to jest najważniejsze w tym pobycie . Bardzo miła uśmiechnięta i kompetentna obsługa na absolutnie każdym dziale . Mam nadzieję że kiedyś tu wrócę . Także nie ma co się sugerować złymi opiniami tylko jechać i ocenić samemu na pewno się nie zawiedziecie. Pozdrawiam

@Zofia

Pani Zofio, czy ma Pani możliwość przysłania zdjęć z sanatorium Max. Otrzymałam skierowanie na sierpień i zastanawiam się czy skorzystać. Opinie są bardzo rozbieżne, dużo negatywnych. Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam leotour.gdynia@onet.pl

Jola

@Majka z którego pokoju jesteś ?

Majka
@Jola

Jeżeli pyta ktoś z obslugi podpowiem ze z pokoju w ktorym pod czystymi poszwami na koldrach były brudne używane przez kogoś przescieradla osobiście zdjęłam odniosłam i przebralam czyste dostarczone przez obsluge Żyje długo duzo jeździmy ale nawet dobrą pogoda nie dała nam radości z pobytu

Krzysztof

Witam jestem właśnie w sanatorium Max. Po opiniach które czytałem nie chciałem jechać lecz bardzo długo czekałem na skierowanie. Przy wejściu ujrzałem recepcje nie jestem pewiem czy po remoncie ale schludnie czysto. Było małe zamieszanie ponieważ bardzo dużo osób przyjechało w danym momencie lecz panie na recepcji robiły wszystko aby pilnować przepisów odstępów za to bardzo duży plus ponieważ przy takiej ilości kuracjuszy nie było to łatwo. W pokoju mała usterka przepalona żarówka co się zdarza.. zszedłem na recepcje zgłosić pani uśmiechnięta powiedziała ze za chwilkę ktoś przyjdzie .. za 20 min był pan który wymienił żarówkę zapytał czy coś jeszcze się dzieje i opuścił pokój . Jeśli chodzi o zabiegi miła atmosfera, przyznaje się pierwszego dnia troszkę się pogubiłem na zabiegach co i jak lecz pani uśmiechnięta szybko mnie pokierowała co i jak . Jeśli chodzi o jedzenie smacznie i na czas .. przyjechałem poprawić stan swojego zdrowia i na tym się skupiłem.

@Krzysztof

Czy może mi Pan przysłać zdjęcia sanatorium leotour.gdynia@onet.pl dziękuję

BARBARA

Proszę nie czytać tych bredni,sanatorium skromne,ale czysto,jedzenie pyszne,zabiegi przyjemne,fizjoterapeuci uwijali się jak tylko mogli.Jeśli ktoś nie był zadowolony to myślę,że powinien na przyszłość szukać hotelu pięciogwiazdkowego ,a nie jechać w ramach NFZ i wymagać rzeczy których niemożliwych.

Ira

W piątek wróciłam z sanatorium Max . Nie chciałam jechać po przeczytaniu opinii o sanatorium, no i wszystko było pozamykane, żadnych atrakcji. Niestety NFZ nie zgodził się na zmianę miejsca więc pojechałam. Na moje szczęście pojechałam. Wróciłam do domu wypoczęta i jak nowa. Zabiegi były super, a pracownicy bardzo sympatyczni. Kuchnia rewelacja. Posiłki duże porcje i żaden obiadek się nie powtórzył i wszystko super doprawione. Brawa dla kucharek. To nie był mój pierwszy pobyt w sanatorium, ale będę wspominać pobyt w sanatorium Max jako jeden z lepszych moich pobytów. Pozdrawiam wszystkich pracowników sanatorium. Dziękuję.

Małgorzata

Ogólnie oceniam swój pobyt w sanatorium Maks bardzo pozytywnie. Miła i życzliwa obsługa. Zlecone zabiegi bardzo trafione i wykonane przez wspaniałych fizjoterapeutów. Pokoje w standardzie czyli wyposażone we wszystko co niezbędne czysto i regularnie sprzątane. Wyżywienie wspaniałe - bardzo smacznie i punktualnie. Pani Dyrektor zawsze dostępna cierpliwie odpowiada na wszystkie wątpliwości. Polecam wszystkim to sanatorium i bardzo chętnie do niego wrócę. A dla tych na wszystko narzekających radzę znaleźć sobie inną formy rehabilitacji ale już chyba poza NFZ.

zadowoleni

W piątek 16 kwietnia wróciliśmy z sanatorium MAX. Wyjeżdżając byliśmy pełni obaw bo to pandemia i pierwszy turnus po otwarciu, kawiarnie pozamykane... ale chęć korzystania z zabiegów wzięła górę. I bardzo dobrze bo wróciliśmy do domu bardzo zadowoleni. Zabiegi dostaliśmy tak jak oczekiwaliśmy na nasze chore stawy. Panie z zabiegowego bardzo miłe, sympatyczne. Jedzenie tak smaczne jak w domu, bardzo dobre i porcje spore, nikt nie powiedział złego sława. Polecam i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś pojedziemy do sanatorium MAX.

Anka K

Byliśmy 3 lata temu w kwietniu była taka sama sytuacja przez 10 dni byłam chora przeleżałam całe Święta Wielkanocne nikt się mną nie zainteresował .Mam taką samą opinię jak pozostali kuracjusze.

Sylwia

Zdjęcia Sanatorium Uzdrowiskowego Max można bez problemu znaleźć też na ich oficjalnej stronie. Od razu wklejam Wam link: http://www.sanatoriummax.pl/galerie-zdjec/sanatorium-max.html @kama, wiadomo, że sanatorium jest tymczasowo zamknięte. No ale czy masz już skierowanie?

Tade

Szanowny Panie-żałuj, właśnie wróciłem z sanatorium MAX. Było super- zabiegi dobre obsługa bardzo sympatyczna, obiadki rewelacyjne. Pokoje skromne ale byłem w gorszych, wiec też mogę stwierdzić, że ok. Myślę, że jeszcze się tam wybiorę.

Zofia

Swój turnus zakończyłam 1.10.2020 r. i nie zgłaszam żadnych zastrzeżeń. Warunki tak jak w większości sanatoriów, skromne, ale jak dla mnie wystarczające. Jedzenie, smacznie, w pokojach czysto. Baza zabiegowa również bez zastrzeżeń. Obsługa miła i pomocna.

Tadeusz

Traktowanie przez lekarzy pracujących w Sanatorium MAX kuracjuszy jest przedmiotowe. Lekarze " poświęcają" nam kuracjuszom średnio 1 min. Nie interesuje ich to co mówi kuracjusz, tylko "odwalają" wizytę i proszą następnego. Jest to nie tylko moja opinia, ale wielu innych kuracjuszy. Po zakończeniu turnusu, opiszę warunki lokalowe, które zaserwowało nam kierownictwo sanatorium. (usunięte przez administratora)

Margareta
@Tadeusz

Nadal lekarze nas tak traktują w tym sanatorium nic się nie zmieniło :(

Majk

Wiesz ze nikogo to kompletnie nie obchodzi bo to serwis o szukajacych pracy i pracowacach, a nie skargi pensjonariuszy?

Inga

Jakie warunki zarobkowe są w sanatorium przewidziane dla pielęgniarek?

George

W sanatorium MAX w Ciechocinku przebywałem wraz z małżonką na turnusie NFZ od 02-23.01.2020r. Obiekt położony w bezpośredniej bliskości centrum miasta . Do tężni spacerkiem około 10 min. Budynek sanatoryjny z roku 1964 wymaga jeszcze sporo nakładów by dorównać pełni wymaganego standardu. Nie mniej trzeba pozytywnie ocenić starania właściciela , który wkłada wiele inwencji własnej w dążeniu do poprawy tego stanu rzeczy osobiście nadzorując przebieg bieżących prac remontowych. W czasie naszego pobytu dokończono przebudowy i odnowy holu wejściowego i recepcji . Sympatycznym akcentem zarządu było spotkanie powitalne z kuracjuszami na , którym p.Szulc przeprosił za uciążliwości związane z pracami remontowymi rekomendując wielopoziomowy tort . Na szczególne wyróżnienie zasługuje personel kuchni i stołówki. Posiłki zawsze na czas , smakowo bez zastrzeżeń i wystarczająco ilościowo. Jestem przekonany , że nikt nie chodził głodny. Wyposażenie pokoi zasadniczo różni się od zdjęć w folderze . Wszystkie pokoje są już wyposażone w odbiorniki TV nowej generacji z płaskim ekranem 32 , czajniki i niezbędne naczynia. Sprzątanie odbywa się praktycznie co 2 dzień / śmieci codziennie/. Pewne uwagi można jedynie wnosić na co uskarżali się/ niektórzy kuracjusze / do jakości papieru toaletowego,ręczników nie podlegających wymianie oraz stanu zużycia bielizny pościelowej. Materace przynajmniej w naszym pokoju w normie , zapewniające wygodny odpoczynek i spokojny sen. Zabiegi zgodnie z zleceniem lekarskim w ilości zgodnej z przepisami . Baza zabiegowa średniej jakości , ale zabiegi prowadzone przez doświadczoną kadrę fizjoterapeutów w sposób profesjonalny . Prezes na bieżąco dostępny ,wysłuchiwał wszelakiego rodzaju narzekań starając się na bieżąco rozwiązywać sporne problemy. Ogólnie rzecz biorąc pobyt oceniam pozytywnie biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości. Kto ma większe wymagania powinien skorzystać z innej formy kuracyjnej bardziej dostosowanej do grubości portfela i osobistych wymagań.

Robert

Czy są tam jacyś fizjoterapeuci ? Ile zarabiają ?

Zostaw merytoryczną opinię o Sanatorium Uzdrowiskowe Max Marian Szulc - Ciechocinek

• Jak się pracuje w Sanatorium Uzdrowiskowe Max Marian Szulc?

Zobacz opinie na temat firmy Sanatorium Uzdrowiskowe Max Marian Szulc tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanatorium Uzdrowiskowe Max Marian Szulc?

Sanatorium Uzdrowiskowe Max Marian Szulc
3.3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Lorentowicza 4
    87-720 Ciechocinek