Opinie o RN-BUD Rafał Niemczuk w Pastuchów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy RN-BUD Rafał Niemczuk. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w RN-BUD Rafał Niemczuk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RN-BUD Rafał Niemczuk w Pastuchów

Anonimowy Nowy wpis

Wyłudził ode mnie 10 tys jako zaliczkę. Nie oddał ani pieniędzy ani nie wykonał szafy. Telefonów nie odbierał. Sprawa trafiła do sądu. Komornik stara się uzyskać spłatę zadłużenia ale Niemczuk już firmy nie prowadzi, samochód przepisał na kogoś. Takich poszkodowanych jak ja jest wiele. Istny (usunięte przez administratora) który powinien trafić do więzienia. Przestrzegam przed nim !!!!

Czy w RN-BUD Rafał Niemczuk pracuje się na open space?

Niestety muszę dopisać się do grona (usunięte przez administratora) przez Pana Rafała Niemczuka. Wyłudził on ode mnie prawie 40 tysięcy złotych na poczet wykonania mebli po czym zwodził i okłamywał przez miesiące a następnie rozpłynął się w powietrzu. Niechętnie podpisywał jakiekolwiek dokumenty i nieczytelnie uzupełniał dane ( teraz już wiem dlaczego ). Informacje o przekazaniu tematu do windykacji oraz o zgłoszeniu sprawy do odpowiednich organów nie robiły na tym Panu żadnego wrażenia. Mam nadzieję, że odzyskam wyłudzone pieniądze a ten nieuczciwy “przedsiębiorca” więcej nikogo nie oszuka. Podsumowując nie polecam!

Tomasz Sarlej

Jesteśmy zadowoleni z usługi Pana Rafała, robił u nas szafę bardzo dobre wykonanie polecam!

@Tomasz Sarlej

Panie Tomaszu, serdecznie dziękuję za opinię :)

Jasne Nowy wpis

Dlatego przesuwamy ma środę :D bo zakładu nie stać na wolne hahah

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Grzegorz i Ula Świdnica

Biała szafa na wymiar lustro + biały lacobel idealna! Zainstalowana od początku do końca w jeden dzień. Mieszkanie w krzywej wielkiej płycie, a z szafą wszystko ok. Solidne wykonanie. Polecamy!

@Grzegorz i Ula Świdnica

Serdecznie Państwu dziękuję za super opinię!

Zbysław i Maria swidnica

Jesteśmy bardzo zadowoleni z mebli kuchennych solidna firma polecamy.

@Zbysław i Maria swidnica

Serdecznie Państwu dziękuję. I dla nas była to czysta przyjemność!

Robert Piotrowicz

Świetne wykonanie, porządna ekipa. Meble po montażu wyglądają rewelacyjnie, materiały z wysokiej półki !! Kontakt z wykonawcą bardzo dobry.

@Robert Piotrowicz

Panie Robercie bardzo sobie cenię i serdecznie Panu dziękuję, że podpisał się Pan Imieniem i Nazwiskiem. Takie opinie są dla nas szczególnie istotne!

Małgorzata Duduś

Jestem zadowolona .Praca wykona profesjonalnie i estetycznie.Super ekipa.Polecam

@Małgorzata Duduś

Pani Małgorzato, serdecznie dziękuję :)

Anna Krawczyk

Jestem zadowolona i polecam te firmę. Meble kuchenna bardzo ładne.

@Anna Krawczyk

Pani Aniu, bardzo dziękuję za opinię.

Barbara W

Szybka i profesjonalna obsługa. Wykonanie estetyczne, meble zgodne z zamówieniem oraz cena przystępna. Wykonawca godny zaufania. Polecam

@Barbara W

Pani Barbaro, serdecznie dziękuję.

Ela Wójcik z Jawora

Super ekipa, czyli fachowcy włącznie z Panem Rafałem oczywiście. Mebelki pierwsza klasa.

@Ela Wójcik z Jawora

Pani Elu, dziękuję bardzo :)

Basia Kulik

Polecam serdecznie, super wykonanie, jakość najwyższa. Pełen profesjonalizm.

@Basia Kulik

Pani Basiu, serdecznie dziękuję za podzielenie się z naszymi klientami swoją opinią o pracy naszej firmy :)

Marzena Broda

Bardzo fajne wykonanie , szybki montaż. Polecam w 100 %

@Marzena Broda

Pani Marzeno praca z takimi klientami to przyjemność :) Dziękuję za opinię :)

Ania Gaudyn Strzegom

Polecam firme super doractwo szybka realizacja zamowienia polecam ta firme jestescie mistrzami brwao Wy polecam.

@Ania Gaudyn Strzegom

Dziękuję Pani Aniu :)

Łukasz

Szybko, sprawnie,dobry kontakt z wykonawcą. Polecam

@Łukasz

Dziękuję za opinię Panie Łukaszu.

Agnieszka Podsiadlo

Z czystym sumieniem polecam firmę pana Rafała. Profesjonalne podejście do klienta, fachowe doradztwo. Kontakt możliwy praktycznie 24h na dobę. Bardzo miła atmosfera. Montaż sprawny i czysty,a przede wszystkim przed czasem. Meble wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół. Gorąco polecam.

@Agnieszka Podsiadlo

Pani Agnieszko, serdecznie dziękuję za podkreślenie tych cech naszej działalności, w których pielęgnowanie wkładamy tak dużo wysiłku.

Małgorzata Tkaczyk

Meble wykonane solidnie z pełną starannością. Bardzo ładne wykończenie i doprecyzowany każdy szczegół. Pełen profesjonalizm. Łatwy kontakt z wykonawcą. Polecam gorąco ????

@Małgorzata Tkaczyk

Pani Małgorzato, serdecznie dziękuję za poświęcony czas i stworzenie opinii o naszej pracy.

Robert Izabela Kowalczyk

Jesteśmy bardzo zadowoleni z mebli wykonanych do Holandii przez Pana Rafała. Wykonanie bardzo solidne i dokładne pod względem jakościowym. Dziękujemy Panu Rafałowi i jego pracownikom bo meble wzbudzają duży zachwyt wśród naszych znajomych mieszkających w Holandii Polecamy

@Robert Izabela Kowalczyk

Pani Izabelo i Panie Robercie, serdecznie dziękuję za poświęcony czas i za Państwa opinię o naszej pracy! Miło jest poczytać :)

Muszę powiedzieć że pan Rafał wykonywał meble dla moich znajomych mieszkających w Holandii są bardzo zadowoleni i zamawiają dalej.polecam.

@Tomek

Takich klientów to my lubimy :) :) :) Dziękuję za opinię!

Małgosia Dubis

Jestem bardzo zadowolona z mebli wykonanych przez Pana Rafała. Wykonanie i montaż bardzo dokładny. Bardzo profesjonalnie. Polecam bardzo!

@Małgosia Dubis

Pani Małgosiu, serdecznie dziękuję za Pani słowa :)

Zostaw merytoryczną opinię o RN-BUD Rafał Niemczuk - Pastuchów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RN-BUD Rafał Niemczuk?

Kandydaci do pracy w RN-BUD Rafał Niemczuk napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RN-BUD Rafał Niemczuk