Opinie o RN-BUD Rafał Niemczuk w Pastuchów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy RN-BUD Rafał Niemczuk. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w RN-BUD Rafał Niemczuk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RN-BUD Rafał Niemczuk w Pastuchów

Barbara Jandy

Bardzo dobry wykonawca!!! Meble wykonane bardzo dobrze pod względem jakościowym w terminie,a nawet szybciej!!! Cenowo też jesteśmy zadowoleni.Profesjonalne wykonanie,ogólnie super!!!

@Barbara Jandy

Pani Barbaro, serdecznie dziękuję za Pani opinię. Współpraca z takimi osobami jak Pani, to czysta przyjemność. Jeszcze raz dziękuję.

Seli

Szanowni państwo jaki macie Cel żeby wpisywać takie złe opinie o tej firmie ja nie miałam żadnych problemuw Meble kuchenne były wykonywane w terminie z wielką starannością bez stresowo Pracownicy profesjonalni klient SELI

@Seli

Bardzo dziękuję za miłe słowa. Jeszcze lepiej by to wyglądało, jakby faktycznie taka opinia była podpisana imieniem i nazwiskiem, niemniej jednak serdecznie dziękuję :)

Franczezzo

Nie rozumiem tych złotych opinii na temat Firmy RN-BUD gdyż ja nie miałem żadnych problemów Meble kuchenne wykonane z wielką starannością Pracownicy bardzo mili porostu super ja myślę że to tylko jest zwykła zazdrości konkurencji klieny Franczezzo

@Franczezzo

Xyz

To, że zapłaci Pan go workowi za usunięcie opinii nie spowoduje tego, że ludzie zapomną jak ich Pan kiwa. Informuję kogo tylko mogę jaki z Pana "uczciwy" człowiek. Serdecznie nie pozdrawiam.

@Xyz

Szanowna Pani / Szanowny Panie, nie wiem jaki jest cel pisania takiego komunikatu. Bardzo proszę o podpisanie się swoim imieniem i nazwiskiem, pozostawienie swojego numeru telefonu, wtedy będę mógł do Pana/Pani zadzwonić i wyjaśnić sprawę. Na niemerytoryczne opinie, niepoparte żadnymi faktami bardzo ciężko jest cokolwiek odpisać.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
@Hal

Rafał Niemczuk to bezduszny (usunięte przez administratora) i wyłudzacz pieniędzy w formie pobierania zaliczek za wykonanie usług które nie są wykonywane. Szczególnie jest to nikczemne ze (usunięte przez administratora)pieniądze od emerytów !!!

Czy jest możliwość pracy w RN-BUD Rafał Niemczuk na część etatu?

Proszę mi powiedzieć czy ma Pan doświadczenie w pracy stolarskiej?

Klient

Obiecanki przez telefon ,terminy tylko w opowieściach, wymarzone meble pozostają w snach .Za to zaliczka szybko pobrana.

@Klient

Szanowna Pani/Panie, z racji tego, że nie podała Pani/Pan danych kontaktowych, nie mogę odnieść się do tego, czy faktycznie nie zrobiliśmy czegoś w terminie. Ciężko mi tu być precyzyjnym i nawet jeśli zaszła jakaś pomyłka, próbować to wyjaśnić.

hmm

Jak wygląda tutaj rekrutacja?

@hmm

Niebawem po nowym roku dostępna będzie nasza nowa strona internetowa. Tam na pewno dostępne będą ogłoszenia dotyczące ofert pracy. Bardzo proszę obserwować nasz profil na GoWork, by być na bieżąco.

michał

Czy jest tu jedna ekipa budowlana ,czy jest ona podzielona na kilka na różne budowy?

@michał

Panie Michale zakładam, że nazwa firmy wprowadziła Pana w błąd. Nie zajmujemy się budowlanką, a jedynie robienie mebli.

Bogdan

Mnie tez wykiwal chcialem polubownie ale zero odzewu idziemy do sadu

@Bogdan

Jeżeli faktycznie klient skierował sprawę do sądu, tym lepiej. Będzie możliwość wyjaśnienia i sprawdzenia, czy to nie konkurencja wypisuje nieprawdę.

Zostaw merytoryczną opinię o RN-BUD Rafał Niemczuk - Pastuchów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RN-BUD Rafał Niemczuk?

Kandydaci do pracy w RN-BUD Rafał Niemczuk napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RN-BUD Rafał Niemczuk