Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Cejrowski Nieruchomości Paweł Cejrowski w Tczew

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Cejrowski Nieruchomości Paweł Cejrowski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Cejrowski Nieruchomości Paweł Cejrowski o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Cejrowski Nieruchomości Paweł Cejrowski w Tczew

Marcin Bachleda Nowy wpis

Najlepsza kancelaria z jaką współpracuję od lat, a przerobiłem już dobrych kilka z całego Trójmiasta. Pan Paweł to uczciwy, skuteczny adwokat.

Moderno Nowy wpis

Mega wiedza - wyniesiony z kilkuset (!!!) przebytych spraw sądowych. W charakterze obrońcy wściekle skuteczny. To najlepsze adwokat w Gdańsku - wielu o tym mówi.

Andrzej Zawisza Nowy wpis

Bardzo skuteczny prawnik - który swoim działaniem faktycznie ZAPOBIEGA sprawom w sądzie. Świetny w profilaktycznym działaniu. Bardzo duża wiedza - wynikająca z praktyki, nie snutych teorii.

Maryla Nowy wpis

Miałam okazję korzystać z usług kancelarii Cejrowski w Gdańsku. Zwróciłam się do nich w sprawie karnej. Pan Cejrowski to doskonały adwokat. Bardzo mi pomógł. Jestem mu niezmiernie wdzięczna i polecam tę kancelarię.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Cejrowski Nieruchomości Paweł Cejrowski. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Xxalanxx

Jedna z najlepszych kancelarii adwokackich o jakich słyszałem. Polecam serdecznie

zadowolony klient

Z całego serca polecam tego adwokata, bo pan Cejrowski okazał się stuprocentowym profesjonalistą. Dla mnie zrobił kawał dobrej roboty. Pozdrawiam, Jan.

Agnieszka
@zadowolony klient

Cześć, można wiedzieć jaki przedmiot sprawy i ile ci to wyszło?

Kazimierz

Orientuje się ktoś czy jest jakakolwiek szansa na (usunięte przez administratora) praktyk studenckich tutaj? Zależy mi na odbyciu praktyk w miejscu, w którym mógłbym się dużo nauczyć.

Aleksandra

Adwokat Cejrowski reprezentował mnie w trakcie sprawy rozwodowej. Świetnie sobie poradził, wiedziałam, że ma doświadczenie i nie obawiałam się.

Leszek

Polecam serdecznie, kancelaria godna zaufania!

Gabriela
@Leszek

Korzystałeś z niej :)? Dlaczego jest godna zaufania?

Janina

Doskonała obsługa prawna, potrzebowałam telefonicznej szybkiej porady, aby rozwiązać mój problem i bez pomocy kancelarii by się nie udało. Polecam ich.

@Janina

Super. Najważniejsze, że jesteś zadowolona. A jak podchodzisz do cen? Są przystępne?

W mojej opinii wkradł się błąd było 15.tysięcy nie dozwolonych jednostek

Dziękuję za rozwiązanie problemu związanego z posiadaniem i przetwarzaniem konopi innych niż włókniste. Według rzeczoznawcy sądowego posiadałem coś około 1500 jednostek konopi i olejku o wysokim stężeniu thc . Proces trwał około trzech lat i zakończył się wyrokiem jednego roku z zamianą na trzy lata warunkowego , 1900 zł grzywny plus koszta sądowe. W mojej ocenie jest to duży sukces kancelarii mecenasa Cejrowskiego ze szczególnym uwzględnieniem za angażowaniem pana Sebastiana

Jacek

Adwokat Cejrowski bardzo mi pomógł w sprawie karnej. Nie sądziłem, że wszystko może potoczyć się tak pomyślnie dla mnie. Jestem dozgonnie wdzięczny i dzięki niemu zacząłem wierzyć w sprawiedliwe wyroki.

Roman

Doskonała obsługa prawna. Od początku rozmowy wiedziałem, że to adwokat, który niejednemu pomógł. Pełen profesjonalizm.

Rafał

Dużo nie będę mówił, bo adwokat Cejrowski doskonale wie, dlaczego się tutaj znalazła. Raz jeszcze z całego serca dziękuję za okazaną mi pomoc.

Janda

Doskonała obsługa prawna, przede wszystkim Pan Paweł okazał duże zrozumienie w sytuacji, w której się znalazłam i potrafił wykorzystać swoje doświadczenie żeby mi pomóc.

Stach

Sprawa rozwodowa i sprawa o podział majątku w ktorej reprezentował mnie adwokat Cejrowski - naprawdę byłem zadowolona z całego przebiegu.

Jacek

To, co mi się podobało od samego początku, to zainteresowanie sprawą i wszystkie działania podejmowane z takim dużym zaangażowaniem. Adwokat doskonale wiedział co robić. To dało efekty.

Ariel

Doskonała kancelaria jeśli chodzi o sprawy karne. Z taką zwróciłem się do nich i uzyskałem pomoc. Człowiek jest zrezygnowany i myśli, że właśnie zawalił mu się świat, ale na szczęście spotkałem na swojej drodze profesjonalną pomoc. Nie sposób ich nie polecić!

Aldona

Adwokat Cejrowski prowadził moją sprawę o podział majtku. Cieszę się, że trafiłam na tak solidną kancelarię. Zaoszczędzili mi sporo nerwów. Poszło sprawniej niż sądziłam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Cejrowski Nieruchomości Paweł Cejrowski - Tczew

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Cejrowski Nieruchomości Paweł Cejrowski
  • Juliusza Słowackiego 5 lok. 3