Opinie o Gabinet Psychologiczny Beata Łosicka-Zduńczyk w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Gabinet Psychologiczny Beata Łosicka-Zduńczyk. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gabinet Psychologiczny Beata Łosicka-Zduńczyk o rekrutacji.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gabinet Psychologiczny Beata Łosicka-Zduńczyk w Gdańsk

Pacjent Nowy wpis

Tak czytam i czytam te komentarze... czy nam rozliczac jest doktor? Drogie Panie jeden prosty wniosek - nie trzyma sie gabinetu i nie siedzi sie w pustym caly dzien zatem chyba nalezy sie cieszyc ze doktor ma co robic i zarabia na tym. Juz moze nie kierujmy tej rozmowy czy zarabia przelewami czy gotowka bo jakbby nie patrzec biznes sie kreci

Pacjent

Niestety Pani doktor jest mało skuteczna. Nie jest profesjonalna nie jest kompetentna. Nie kieruje się dobrem pacjenta a własnym. Nastawiona jedynie na fundusze….stosująca techniki perswazji. Nie polecam.

zachwycona
@Pacjent

nie zgodze sie z ta opinia. Korzyystam z uslug doktor od lat..to najlepszy psycholog ktory jak widac po grafiku jest wiecznie w pracy....owszem zarabia pewnie sporo za kazdego pacjenta biorac pod uwage ile godzin pracuje ale wiedze sie ceni

Hanna Nowy wpis
@zachwycona

No jak widać jednak nie każdemu udaje się pomóc. Ciekawa jestem jak odbiłoby się to na zarobkach gdyby płacili jedynie ci usatysfakcjonowani? Wiadomo czy jest ich o wiele więcej?

zachwycona Nowy wpis
@Hanna

@Hanna Oczywiscie aby mówic o pomocy pacjentowi....musi on wykazac chec takowej pomocy. Wiadomo ze wraz z checia idzie wachlarz wielu roznorodnych rozmaitych narzedzi ze strony prowadzecego celem ukierunkowania. o tym jakich pacjentow jest wiecej a jakich jest mniej ciezko polemizowac...rzecz odczuc pacjenta jakze istotna dla lekarza prowadzacego. Celem weryfikacj moze posluzyc jedynie proba badawcza i dobor odpowiedniej metody.....jako mierodajny wskaznik socjologizny z zalozeniem odpowiedniego marginesu bledu.... malo kto sie ku temu pochyla. Zatem reasumujac o ile doktor ma sporo ustatysfakcjonowanych pacjentow a biorac pod uwage iz tak moze byc patrzac na ilosc negatywnych wpisow zatem mozna pokusic sie o opinie iz jest majętna :) z pelnym zaangazowaniem i godzinami dostepnosci w pracy ( czeste i wydluzone)

Kamila Nowy wpis
@Hanna

Moja kolezanka korzysta z uslug doktor i tak potwierdzam jest zawalona praca. Lekarz zatem z ktory lubi to co robi...a czy jest dobra? raczej tak skoro przyjmuje od rana do 19 stej.... wiec raczej ma pacjentow i ma co z nimi robic. ...a za kazda wizyta ida dochody jest to normalne co wiec w tym dziwnego? Taki zawod zawsze byl dochodowym.... a po covid juz w ogole pacjentow przybylo...a kazdym wieku

Pacjentka

Do tej pory zachwycona Panią doktor jednakże teraz jestem zmuszona zmienić lekarza. Przepraszam Pani doktor ale jest Pani nie stabilna…..jak kolwiek to Pani odbierze. Odnoszę wrażenie ze przekłada Pani wszystko na jeden model

zachwycona
@Pacjentka

a moze to Pn/Pani nie chce wyjsc z jednego modelu powierzajac swoj problem lekarzowi.

Czy twoim zdaniem przedsiębiorstwo Gabinet Psychologiczny Beata Łosicka-Zduńczyk w mieście Gdańsk jako pracodawca zasługuje na dobrą ocenę – napisz szczerze co myślisz o tej firmie.

Pacjent

Lekarka nastawiona tylko na kasę

Pacjentka

Nie skorzystam już więcej za wiele miesięcy zmarnowane….nie polecam doktor jest niestabilna

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Gabinet Psychologiczny Beata Łosicka-Zduńczyk odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Pacjent

Sama nie wiem co myśleć sesja mi nie do końca pomaga a chodzić muszę…. Polecacie profesjonalnego psychologa? Może być Trójmiasto i okolice

Zostaw merytoryczną opinię o Gabinet Psychologiczny Beata Łosicka-Zduńczyk - Gdańsk

• Jak się pracuje w Gabinet Psychologiczny Beata Łosicka-Zduńczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Gabinet Psychologiczny Beata Łosicka-Zduńczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gabinet Psychologiczny Beata Łosicka-Zduńczyk?

Gabinet Psychologiczny Beata Łosicka-Zduńczyk
3.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Nadmorski Dwór 14a lok. 22
    80-506 Gdańsk