Opinie o P.P.U.H Wektor Marek Michalak w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy P.P.U.H Wektor Marek Michalak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.P.U.H Wektor Marek Michalak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.U.H Wektor Marek Michalak w Świdnica

Czy faktycznie była jakaś rotacja? To gdzie wy macie oferty powystawiane? ja niczego znaleźć jakoś nie mogę, a jak na razie z ciekawości Świdnicę sobie przeglądam. Na stronie firmowej jakoś zakładki z karierą nie mogę jednak odszukać. To może wiecie coś więcej o tych naborach? Chyba że coś się zmieniło i już nie szukają?

ex Nowy wpis

Brak szacunku dla ludzi, rotacja, kiepskie warunki. "Jak ci się nie podoba to możesz się zwolnić" - usłyszane wielokrotnie ????

Izabela

cześć, widziałam że sprzedawcy do siebie szukali na obsługę komputera jeszcze w listopadzie a była przy tym wzmianka o okresie próbnym, czyli on już jest skończony i nie ma szans na pracę? ile tak naprawdę trwa? ciekawi też mnie stawka, bo podali, że 4,1 tys. czy po nowym roku coś podwyższyli? inne stanowiska jakie jeszcze tu mają do obsadzenia obecnie?

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.U.H Wektor Marek Michalak - Świdnica

Firma P.P.U.H Wektor Marek Michalak prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• SPRZEDAWCA - OBSŁUGA KOMPUTERA - 748, Świdnica - Październik 2022
  • SPRZĄTACZKA - 303, Świdnica - Maj 2022
  • SPRZEDAWCA - OBSŁUGA KOMPUTERA - 151, Świdnica - Marzec 2022

Czy pracujesz w firmie P.P.U.H Wektor Marek Michalak lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w P.P.U.H Wektor Marek Michalak?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.U.H Wektor Marek Michalak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

P.P.U.H Wektor Marek Michalak
  • Bogusza Stęczyńskiego 8