Opinie o Bengal Aurelia Stelmach w Leszczyniec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Bengal Aurelia Stelmach. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bengal Aurelia Stelmach na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bengal Aurelia Stelmach w Leszczyniec

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Bengal Aurelia Stelmach? Na Lento.pl jest 20 stycznia kilka ogłoszeń.

Pracownik Nowy wpis

Hm... rekrutacja od jakiegoś czasu.. nie przebiega. Pracujemy w stałym zespole i nie chcemy się rozstawać :)

Czy w Bengal Aurelia Stelmach jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Aurelia Stelmach Właściciel

Od lat pracujemy w stałym zespole. Wiemy o sobie prawie wszystko :)

@Pracodawca Nowy wpis

mamy tak mały zespół, że każdy problem rozwiązujemy od ręki :)

Bengal Aurelia Stelmach wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Lento.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Opiekunka Osób Starszych.

Bengal Aurelia Stelmach rekrutowała niedawno na stanowisko Opiekunka Osób Starszych. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

Właściciel

Chyba zaszła pomyłka :) Nie rekrutowaliśmy na to stanowisko :)

Firma Bengal Aurelia Stelmach szukała nowego pracownika na stanowisko opieka z zamieszkaniem. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Monika Kruszyńska

Bardzo dobra jakość zamówionego towaru, u mnie był to szal. Szybka dostawa i bardzo miły i szybki kontakt z Właścicielką. Bardzo polecam !

@Monika Kruszyńska

Bardzo dziękuję Pani jako właścicielka firmy, ale i członek naszego malutkiego zespołu :) Staramy się dbać o klientów tak, by wracali, bo zostały im tylko dobre wrażenia po poprzednich zakupach.

Jaka atmosfera jest między działami w Bengal Aurelia Stelmach?

Pracuję tu 9 lat i nie mam zamiaru nic zmieniać, więc to mówi samo za siebie. Jest przyjaźnie, a działy mamy "wymieszane" :)

To fajnie! A czy pracodawca zapewnia wam jakieś formy integracji ? :)

@Marta

Pracuje nam się ze sobą bardzo dobrze i przyjaźnie, a dzięki temu czas wolny możemy spędzać w spokoju z rodziną :)

Damian

Okej, ale macie jakieś wyjścia co jakiś czas?

@Damian

Tak, głównie do domu i do kuriera ;))

Teresa

Do kuriera? ;p A jakieś bardziej integracyjne? ;)

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Bengal Aurelia Stelmach dla potencjalnych kandydatów? Na Lento.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Opiekunka.

Aurelia Stelmach - wlaściciel

Obecnie nie planujemy nowych przyjęć na jakiekolwiek stanowisko.

Honorata
@Aurelia Stelmach - wlaściciel

Długo macie już stały skład? Nie zapowiada się, że miałby ktoś odejść i miałoby się zwolnić jakieś stanowisko?

@Honorata

Długo mamy stały i skromny skład, stąd raczej się nie zapowiada :)

Teresa
@Aurelia Stelmach - właściciel

Dzień dobry. Ewentualnie ogłoszenia w razie czego gdzie Państwo dodajecie? Gdzie ich szukać? I pozdrowienia dla składu w takim razie. ;)

@Teresa

Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy! :) Ogłoszenia znajdą się na pewno tutaj :)

Honorata
@Aurelia Stelmach - właściciel

a jest sens wysyłać CV i aplikować mimo tego że nie ma aktualnych ogłoszeń ??

@Honorata

Aktualnie nie ma to sensu, gdyż nie chcemy nikogo blokować., a nie planujemy aktualnie przyjęć.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Bengal Aurelia Stelmach?

Aurelia Stelmach - właściciel

Preferujemy umowę o prace, jednak obecnie nie przewidujemy przyjęć.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Bengal Aurelia Stelmach?

Właściciel firmy

Tworzymy mały zespół i ten sam od 8 lat, zatem to chyba najlepsza ocena.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Bengal Aurelia Stelmach? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Właściciel firmy

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą, ale aktualnie nie przewidujemy przyjęć do żadne stanowisko.

Bardzo dobry pracodawca, super atmosfera w pracy cóż więcej można oczekiwać? Spokojnie można polecić pracę.

@Piotr

Pamiętam jednego Piotra! Kilka lat współpracy :) To bardzo miłe, słyszeć/czytać taka opinię. Do dziś ważne jest w tej firmie, żeby każdy mógł spokojnie pracować. Dzięki!

Yatiana

Nie polecam tego sklepu, albowiem ceny są zdecydowanie wygórowane, a jakość zamówionego towaru pozostawia wiele do życzenia. Ponadto komunikacja z właścicielem powyższego sklepu bardzo utrudniona.

@Yatiana

To kolejny serwis, na którym szkaluje Pan nasz sklep, bez żadnego zamówienia, a z pobudek osobistych. Sprawą zajmą się właściwe służby.

@Yatiana

Co wiecie o firmie Bengal Aurelia Stelmach w miejscowości Leszczyniec? Nadal oczekujemy na aktualne info. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Aurelia Stelmach - właściciel

W ciągu kilku tygodni zostały zamieszczone oceny, wpisy jednej osoby, która w ten sam sposób szkaluje nasz sklep na innych serwisach. Sprawa zostanie oddana w ręce policji, ponieważ wiemy, kto to robi i dlaczego. Ta osoba nigdy nie byłą u nas zatrudniona, nie kupiła ani jednej sztuki towaru, nie zadzwoniła, ani nie napisała maila do sklepu.

Dorota

Towar wysokiej jakości, bardzo przejrzysty regulamin, sprzedawca konkretny, zaangażowany w swoją pracę. Polecam głównie za szybki i konkretny kontakt.

@Dorota

Bardzo dziękujemy za ciepłe słowa :)

Aurelia Stelmach - właściciel

Najlepiej omijać ten sklep szerokim łukiem. Ceny powalające, jakość lipa a właścicielką hmm szkoda gadać.

@Tomek

Zostaw merytoryczną opinię o Bengal Aurelia Stelmach - Leszczyniec

• Jak się pracuje w Bengal Aurelia Stelmach?

Zobacz opinie na temat firmy Bengal Aurelia Stelmach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bengal Aurelia Stelmach?

Bengal Aurelia Stelmach
4.6/5 Na podstawie 11 ocen.
  • 23
    58-425 Leszczyniec