Opinie o Adwokat Michał Ziemba Kancelaria Adwokacka w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Adwokat Michał Ziemba Kancelaria Adwokacka. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Adwokat Michał Ziemba Kancelaria Adwokacka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adwokat Michał Ziemba Kancelaria Adwokacka w Wrocław

Jaki jest wkład kierownictwa Adwokat Michał Ziemba Kancelaria Adwokacka w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Adwokat Michał Ziemba Nowy wpis

Żaden. Nie mam pracowników i nie zamierzam mieć w przewidywalnej przyszłości.

Jakie są warunki zatrudnienia w Adwokat Michał Ziemba Kancelaria Adwokacka?

Adwokat Michał Ziemba Nowy wpis

Aktualnie nie zatrudniam nikogo. Zdecydowaną większość spraw prowadzę samodzielnie, przy niektórych współpracuję z innymi adwokatami. Pozdrawiam! Adw. Michał Ziemba

Czy w Adwokat Michał Ziemba Kancelaria Adwokacka możliwa jest praca na podstawie B2B?

Adwokat Michał Ziemba

Obecnie nie poszukuję pracowników ani współpracowników. Współpracuję już z innymi adwokatami i radcami prawnymi, a niemal zawsze samodzielnie prowadzę powierzone mi sprawy. Pozdrawiam Adwokat Michał Ziemba

Nie polecam Z daleka od pana który nic nie robi.

@Anonim

Nie miałem żadnych tego typu zgłoszeń od Klientów. Jeśli to przeciwnik procesowy, to pozdrawiam. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszam do kontaktu.

Iza
@Adwokat Michał Ziemba

Faktycznie istnieje jakakolwiek szansa na to, żeby taki przeciwnik zniżał się do tego poziomu? Naprawdę adwokaci tak postępują?

@Iza

Przeciwnik w znaczeniu strony postępowania, która przegrała sprawę. Trzeba mieć świadomość, że w wielu sprawach zadowolony Klient oznacza jednocześnie niezadowolonego przeciwnika - np. małżonka w sprawie rozwodowej,. pociągniętego do odpowiedzialności stalkera gdy reprezentujemy pokrzywdzonych, czy też dłużnika, od którego wyegzekwowano dług. Takie osoby czasami sprawą żyją miesiącami, a źródła swojej porażki upatrują w prawnikach, którzy wykonują swoją pracę. O co chodzi w tym wypadku nie wiem, ale mógłbym się założyć, że to nie jest mój Klient. Raz już na tym profilu ktoś się podszywał nawet pod pracownika Kancelarii, choć pracowników nie mam. To są oczywiście przypadki, kiedy należy podejmować stosowne kroki prawne, ale szkoda czasu - to jest wpisane w specyfikę pracy, gdy się występuje w sprawach sądowych. Pozdrawiam! Adw. Michał Ziemba

Zuzanna
@Anonim

Ale o co chodzi? Jakoś to bardziej opisz, jeśli faktycznie coś takiego miało miejsce?

@Anonim

"Z daleka od pana, który nic nie robi". Nie rozumiem, zapytam wprost. Od, którego pana ???? Od pana Mecenasa Michała Ziemby ???? Nie wierzę, co czytam, stąd tyle pytań. Przecież pracowitość tego Pana jest porażająca jak słońce, nie wspomnę o wysokich kompetencjach i kulturze osobistej. Szanowny Panie Anonimie ja nie tylko jestem zadowolona, ja bardzo POLECAM Pana Mecenasa i to z serca. Serdecznie pozdrawiam.

Iza
@Hajdi

Może to (usunięte przez administratora) internetowy jakiś po prostu? Ciekawe jest to, że już całkiem nie odpisuje. A to ile spraw Pani dzięki Panu Mecenasowi wygrała?

@Iza

Pani Izo ja nie oceniam jakości i profesjonalizmu pracy Pana Mecenasa Michała Ziemby po ilości wygranych spraw. Patrzę w ogóle inaczej na te kwestie. Bo przecież nie można mówić raz jak sprawę się wygrało, że to super adwokat, a jak się przegrało to nagle przez pryzmat jednej sprawy przekreślać fachowość wybranego adwokata. Ileż porażek i upadków osobistych przechodzimy w życiu, a to nie znaczy, że jesteśmy do niczego. Jestem w trakcie, jak dotąd w moim życiu pierwszej sprawy sądowej, którą prowadzi Pan Mecenas i powiem krótko. Nieocenione jest Jego zaangażowanie, poświęcony czas, podejście i empatia do klienta oraz jego sprawy, która zawsze jest trudnym doświadczeniem w życiu jednostki. Prezentuje wysoką kulturę w kontakcie z klientem, który ma poczucie dobrego zaopiekowania się nim i jego sprawą, jest rzetelny w ocenie sytuacji, szukający rozwiązań na podstawie mega szerokiej wiedzy prawniczej, a jednak niezwykle skromny i uczciwy. Takie podejście do pracy wymaga wielości czasu, energii intelektualnej i również fizycznej dlatego z pełną świadomością powiem, ten adwokat pracuje ponad normę, więc Pan Anonim to musi być jakiś " matrix". Tyle ile czasu poświęcił mojej sprawie nie da się jednoznacznie wycenić, zawsze jest dostępny pomimo wielości obowiązków. Nieważne jaki będzie koniec, bo wygrywanie spraw zależy nie tylko od adwokata lecz od wielu innych czynników. Ważne, że Pan Mecenas służy swoją pomocą, wiedzą i dobrą aurą po ludzku oceniając wartościowego człowieka i dlatego mnie z Panem Mecenasem w tej drodze jest o wiele łatwiej. Serdecznie pozdrawiam.

Zuzanna
@Anonim

Jeżeli faktycznie jesteś niezadowolony - to wypowiedz się szerzej i opowiedz o sytuacji jaka miała miejsce ? Bo tak to nie mogę wierzyć , że tak było , patrząc na pozytywną ilość komentarzy .

@Zuzanna

Pani Zuzanno. Pan Anonim nie przedstawi żadnych faktów i "asów z rękawa nie wyciągnie, bo pozwolę sobie sparafrazować: "argumentow nie ma i nie będzie". To zapewne w ogóle postać i konto fikcyjne. Traktując mimo to poważnie treść postu i jego autora muszę wyznać, że nigdy nie rozwiązuję się żadnych spraw publicznie, a osobiście, to przede wszystkim maksyma ludzi dorosłych (dojrzałych) również moja. Serdecznie pozdrawiam.

Ewelina
@Hajdi

Daje wszystkim adres co mi dają ;) polecam tu prace !!!! ZwszacA wydziaranym ;)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Adwokat Michał Ziemba Kancelaria Adwokacka, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Adwokat Michał Ziemba Kancelaria Adwokacka?

Adwokat Michał Ziemba

Wynagrodzenie jest zależne od rodzaju sprawy i indywidualnych ustaleń z Klientem. Zawsze jest uregulowane umownie, na podstawie przejrzystych zasad, które ustalamy wraz z Klientem przed zleceniem sprawy i które nie mogą być zmieniane bez porozumienia obu stron (np. w przypadku porozumienia co do rozszerzenia przedmiotu postępowania). W niektórych rodzajach spraw w zależności od umowy jest możliwe częściowe uzależnienie wynagrodzenia od wyniku sprawy. W razie pytań zapraszam do oczywiście kontaktu telefonicznego. Pozdrawiam, Adw. Michał Ziemba

Zostaw merytoryczną opinię o Adwokat Michał Ziemba Kancelaria Adwokacka - Wrocław

Adwokat Michał Ziemba Kancelaria Adwokacka
  • Sądowa 4 lok. 31