KANCELARIA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH A. ŁEBEK I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Wrocław

Opinie o KANCELARIA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH A. ŁEBEK I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Karol

Czy dowiem się cos więcej o firmie ? Liczyłem na opinie pracowników a tu cisza od miesięcy. Mam nadzieję, że jest dobrze i dlatego milczycie! Mam zamiar aplikować!

Joanna

Kilka dni temu ruszyła rekrutacja na Praktykant w tej kancelarii. Interesują Cię płatne praktyki wakacyjne? Zamierzasz aplikować na to stanowisko? Podziel się później swoimi wrażeniami z procesu rekrutacyjnego. Chętnie dowiemy się również jakie wrażenie zrobiła na Tobie firma.

olek

Hej, Czy ktoś wie, jak wygląda praca w KANCELARII ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH A. ŁEBEK I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Widze, że nie ma teraz rekrutacji, ale myślę o praktykach w tym miejscu. Czy ktoś wie, czy warto?

Zostaw opinię o KANCELARIA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH A. ŁEBEK I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KANCELARIA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH A. ŁEBEK I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA