Opinie o Chemicos Consulting Urszula Ptaszek-Rohde w Wejherowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Chemicos Consulting Urszula Ptaszek-Rohde. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Chemicos Consulting Urszula Ptaszek-Rohde o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chemicos Consulting Urszula Ptaszek-Rohde w Wejherowo

123 Nowy wpis

Jak najdalej od tego pracodawcy! Zgadzam się z wszystkim co napisał użytkownik „DS”. W pracy na początku jak zawsze dużo obietnic , mówienie o jakiś premiach itp. W rzeczywistości otrzymujecie umowę zlecenie , o podwyżce to nawet po np przepracowaniu roku nie ma co liczyć , premii jakichkolwiek brak. W pracy panuje okropna atmosfera , nie można odezwać się słowem, nawet jak raz na parę miesięcy się spóźnicie to może być problem. Gdy coś zrobicie źle to szefostwo Was „ukara „ np tym że traktują was jak powietrze ale nie przez chwilę tylko tygodniami. Przerwa wyliczona co do minuty, ciągła obserwacja co pracownik robi nawet to ile jest w toalecie. Atomosfere w pracy można zauważyć nawet z zewnątrz gdy przychodzi się jako probant na badania.

Czy nowo zatrudnione osoby w Chemicos Consulting Urszula Ptaszek-Rohde otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

DS

Praca dla ludzi o mocnych nerwach, którzy nie będą stawiać żadnego oporu. Szefostwo nie znosi sprzeciwu i tego czy ma się własne zdanie, a jeśli już się swoje zdanie wyrazi czy sprzeciwi to trzeba się spodziewać "kary" z ich strony. Najlepiej jest nie znać kodeksu i swoich praw oraz nie mieć swojego zdania - wtedy pracuje się łatwiej. Humor z jakim przychodzi szefostwo do pracy rano odbija się później na atmosferze w biurze. Cynizm, lekceważenie, zbywanie, nieodpowiednie komentarze, nadużywanie władzy - to się zdarza na miejscu pracy, głównie ze strony męża pracodawczyni. Brak obiektywizmu ze strony przełożonej - przyjmuje, że zawsze wina jest po stronie pracownika - przecież każdy kij ma dwa końce, ale nie w tej firmie. Pracując tam nie było najgorzej do momentu, gdy moje zdanie zaczęło się różnić od zdania męża przełożonej. Wtedy została Jej przedstawiona Jego wersja wydarzeń, a ja zostałam oceniona bez podjęcia jakiejkolwiek próby poznania mojej - prawdziwej - wersji wydarzeń. Po wymianie zdań z mężem przełożonej zaczęłam być traktowana jak powietrze. Trafiały do mnie tylko krótkie polecenia wynikające z konieczności. Szefostwo się zdystansowało powodując poczucie winy i skutecznie dali swoim zachowaniem do zrozumienia, że tam już nie ma dla mnie miejsca. Zaprzestali wchodzenie ze mną w jakiekolwiek interakcje, zostałam czarną owcą zespołu i każde polecenie jakie do mnie trafiało miało wrogi wydźwięk i ton. Informuję jednocześnie, iż po zakończeniu współpracy z tą firmą pracodawczyni nie wywiązuje się ze swoich obowiązków i nie wystawia dokumentów na czas mimo wcześniejszego upomnienia się drogą mailową czy później wysyłając wezwanie drogą pocztową. Celowo zbywa korespondencję i nie odpowiada na żadne wiadomości.

Karolka
@DS

Zgłaszałaś gdzieś to że nie masz dokumentów po rozwiązaniu współpracy? A jak tu z atmosferą wobec innych, ktoś tu jeszcze pracuje oprócz szefostwa? No też ciekawi mnie czy płaca dobrze mimo jakichś nieporozumien?

Współodczuwająca Nowy wpis
@Karolka

To nie są nieporozumienia. Też byłam w tym miejscu gdzie autorka tego komentarza. Wchodząc do pracy nie wiesz w jakim nastroju i humorze przyjdzie szefostwo i z czym będzie się trzeba zmagać w ciągu dnia. Probanci również to odczuwają. Nie wiem czy mocne nerwy wystarczą by tam pracować. Tam po prostu wisi taka atmosfera i poczuje ją każdy kto tam wejdzie na dłuższą chwilę. Żadne pieniądze czy doświadczenie nie są tego warte.

DS Nowy wpis
@Karolka

W pierwszej kolejności próbowałam dokumenty wyegzekwować od pracodawcy, niestety nie obyło się to bez komplikacji. W końcu udało się zdobyć niezbędne dokumenty. Złośliwość właścicielki względem byłych pracowników wkracza na bardziej zaawansowany poziom niż jak w momencie kiedy jest się pracownikiem. Atmosferę odczuwają pracownicy, byli pracownicy, probanci. Nie jest to informacja wyssana z palca, ponieważ, ludzie się skarżą. Niejednokrotnie zdażyło mi się usłyszeć od probantów, se "współczują szefostwa", "ciekawe ile jeszcze Pani tu wytrzyma", "i tak długo już tu Oani siedzi". To wszystko mówi samo przez siebie.

Co wiecie nowego o pracy w firmie Chemicos Consulting Urszula Ptaszek-Rohde w miejscowości Wejherowo? Jak wygląda proces rekrutacyjny i szkolenia? Czekamy na informacje od byłych pracowników odnośnie atmosfery i warunków pracy!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Chemicos Consulting Urszula Ptaszek-Rohde? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Zostaw merytoryczną opinię o Chemicos Consulting Urszula Ptaszek-Rohde - Wejherowo

• Jak się pracuje w Chemicos Consulting Urszula Ptaszek-Rohde?

Zobacz opinie na temat firmy Chemicos Consulting Urszula Ptaszek-Rohde tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Chemicos Consulting Urszula Ptaszek-Rohde
  • Franciszka Fenikowskiego 11 lok. 107