Opinie o Heyday Group Piotr Szewczyk w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Heyday Group Piotr Szewczyk. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Heyday Group Piotr Szewczyk o rekrutacji.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heyday Group Piotr Szewczyk w Warszawa

Czy pracownicy w Heyday Group Piotr Szewczyk dogadują się między sobą?

Dorota

Uwaga, firma podaje się za pełnomocnika "modela" i próbuje wyłudzić pieniądze za bezprawne wykorzystanie jego wizerunku. Nie można skontaktować się z kancelarią. Nie podają telefonu ani adresu e-mail.

@Dorota

Szanowna Pani, rozumiemy rozgoryczenie wynikające z faktu, że zmuszona została Pani do poniesienia odpowiedzialności za bezprawne działania - naszym obowiązkiem jest ochrona praw reprezentowanych osób, nie usprawiedliwia to jednak faktu, że swoją oceną wprowadza Pani w błąd - na stronie www.heydaygroup.eu dostępny jest numer telefonu, jak również formularz do kontaktu - może Pani również przesłać korespondencję na adres: office@heydaygroup.eu, a każda nasza interwencja odbywa się na podstawie przesyłanego jako załącznik do korespondencji pełnomocnictwa. Szkoda, że brak Pani odwagi aby ujawnić swoje dane personalne. Miłego dnia

@Dorota

(usunięte przez administratora)- jak wyżej, próbuja wyłudzić pieniądze za rzekome umieszczenie na stronie internetowej (która nie istnieje!) zdjęcia objętego prawami autorskimi których rzekomo są administratorem. Brak danych do kontaktu a strona internetowa rzekomo w przebudowie (przypadek?) Drugi pobieraczek.pl Chyba musi się nimi zająć UOKiK

Kutanoid

A prosze bardzo - moje dane dostępne są na stronie heydaygroup.eu a nie, czekaj... Ciekawe czemu wy tak chętnie swoich danych nie ujawniacie... Nie pozdrawiam i przestrzegam wszystkich przed tą "firmą widmo" - polecam zająć się jakimś uczciwym sposobem na zarabianie pieniędzy a nie poprzez oszustwa i zastraszanie niewinnych ludzi...

@Kutanoid

Szanowna Pani, gwarantuję Pani, że gdyby nie naruszyła Pani praw reprezentowanych przez nas osób nie kierowalibyśmy do Pani żadnej korespondencji, a gdyby skierowana została do Pani bezpodstawnie wystarczyłoby ją zignorować - Pani jednak wybiera sposób publikowania anonimowo informacji zniesławiających, zamiast rzeczowo odnieść się do skierowanej do Pani korespondencji. Każdy kto czyta takiego rodzaju anonimowe komentarze świadomy jest ich wartości.Na marginesie: doskonale Pani wie, że dane firmy nie tylko że są prezentowane w korespondencji, ale są do zweryfikowania w oficjalnych rejestrach. Pozdrawiamy serdecznie

@Heyday

Moje komentarze są po to żeby ostrzec innych którzy dostaną tego typu listy - przed takimi nieuczciwymi firmami jak wasza - dlaczego wogóle wysyłacie państwo listy które ludzie mogą zignorować ze względu na ich bezpodstawność. Przed wysłaniem należy zweryfikować wszystko dokładnie i mieć niezbite dowody na przewinienie bo to poważna sprawa (a przynajmniej kwoty których się domagacie są dość poważne), ale widać zależy wam tylko na zastraszeniu ludzi bo 9/10 osób to oleje ale dziesiąta osoba zapłaci ze strachu lub niewiedzy...

Heyday Nowy wpis
@Kutanoid

Szanowna Pani, skoro jest Pani tak bardzo szczera, a chce Pani być wiarygodna, proszę publicznie opisać o jaką sprawę chodzi i jakiego naruszenia z Pani strony dotyczy, a przede wszystkim wskazać swoje dane - przynajmniej nazwę swojej firmy, czego pomimo naszej prośby Pani nie uczyniła - cały czas "doradza" Pani nie biorąc odpowiedzialności za swoje słowa będąc anonimową. Pozdrawiamy serdecznie

Kutanoid Nowy wpis
@Heyday

Ktoś się z państwem skontaktuje wkrótce w moim imieniu, wtedy będziecie mieli wszystko co potrzebujecie. Na forum publicznym ja też nie mam ochoty ujawniać swoich danych.

Heyday Nowy wpis
@Kutanoid

Szanowna Pani, skoro "ktoś w Pani imieniu skontaktuje się" to oznacza, że wbrew temu co Pani twierdzi podane zostały nasze dane kontaktowe? Nie chce Pani ujawnić danych swojej firmy, ani ujawnić szczegółów tego w jaki sposób naruszała Pani prawa reprezentowanych przez nas osób krzywdząc je, ale wypisuje Pani swoje "ostrzeżenia", dodatkowo naruszając nasze dobre imię. Oto jaka jest wiarygodność tego co Pani tu wypisuje. Pozdrawiamy serdecznie

Czy w obrębie jednego działu w Heyday Group Piotr Szewczyk są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Heyday

Dziękujemy za pytanie. Aktualnie nie prowadzimy żadnych rekrutacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Heyday Group Piotr Szewczyk - Warszawa

Heyday Group Piotr Szewczyk