Opinie o Gabinety Stomatologiczne Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Dentysta Mariusz Szabat w Słupsk

counter
Olga Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.
 Problem

Miałam nadzieję, że na forum pracowniczym znajdę informacje zostawione przez gracowników, szkoda.

Pacjent Nowy wpis

Tak niesympatycznego dentysty jeszcze w swoim życiu nie spotkałam.Młody człowiek, prawie nic nie mówiący, a jeśli karze otworzyć szerzej buzie to wydaje polecenia.Generalnie nie polecam.Wiecej nie skorzystam z usług Pana doktora.Nie wspomnę o cenie,która powala na kolana.

anna Nowy wpis
Klient
@Pacjent

a ja polecam jest bardzo dokladny duzo mi zebow wyleczyl naprawde zna sie a kasa swoja droga idz do innego zaplac polowe ceny a za jakis czas znowu na nowo

bla bla bla Nowy wpis

Śmiało i bez znieczulenia mogę polecić Państwa.

TakNie

Oczekujemy na aktualne wieści odnośnie firmy Gabinety Stomatologiczne Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Dentysta Mariusz Szabat w miejscowości Słupsk, bo nie ma informacji od Was!

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw merytoryczną opinię o Gabinety Stomatologiczne Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Dentysta Mariusz Szabat - Słupsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad